Reklama

OBČANSKÁ JEDNOTA – každá jednota musí mít obsah – konala se programová konference 25.2.2017

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

Každá občanská jednota musí mít obsah. Na tom totiž vše stojí. Pouhá demonstrace odporu bez obsahu, co bude dál a jak se to udělá, nemá šanci banksterismus porazit. Pouze síla společné myšlenky a cíle dává občanskému odporu tu sílu bezohledné vládnoucí menšiny, bansktery a mafie porazit. Jinak není jednotou, jinak není schopna žádné úspěšné činnosti.

Dlouho trvající a neustále se zvětšující úpadek většiny naší společnosti je spouštěč proti-reakce v podobě občanské nespokojenosti a narůstajícího tlaku na vládnoucí menšinu zdola.

Pokud vládnoucí menšina překročí Rubikon (pro historii neznalé řečeno laicky, překročí nepřekročitelnou hranici), a jinými slovy lidově, jedná soustavně „přeš čáru a to hodně“, přivede většinu občanů do stavu, kdy nejsou schopni živit své rodiny, žít normální život a ještě jsou přímo ohroženi uměle živenou imigrantskou krizí, vede to k odporu. Důchodci za celoživotní práci žijí na pokraji společnosti, poctiví a pracující lidé nejsou uznáváni, spekulanti, lichváři a podvodníci jsou upřednostňování vládnoucí menšinou a mnozí, a je jich hodně, jsou za pokraj společnosti již vytlačeni, není nic nad slunce jasnější, že takováto společnost povstane a odmítne bezohlednou gangsterskou vládu jakékoliv menšiny z jakékoliv strany neustále slibující, ale nic neplnící.

Protože tak tomu bylo i v historii. Taková vládnoucí menšina vždy situaci nabubřele a „nadutě intelektuálsky“ ignorovala, podceňovala a odmítla včas řešit. To je vždy v historických milnících přivedlo např.ve Francii pod gilotinu, při mnohých občanských revolucích před soudy a především k pádu.

Byla to vždy sjednocená myšlenka většiny společnosti, která v důsledku přinesla další historický vývoj. Ty milníky se vždy v čase opakují 1 až 2x za 100 let. Takový milník se zcela zjevně blíží a společenské změny jsou přede dveřmi. Na to ale, aby mohla jednota většiny občanské společnosti uspět, musí mít nějaký kvalitativní obsah. Změny musí přinášet řešení. Boj proti přežitému musí přinášet zlepšení.

K úspěchu potom vede jednoduchá rovnice, vyvinout takový společenský a občanský tlak na prosazení řešení, společné myšlenky a cíle, aby dokázal vyhrát. V našem případu je to heslo:

„Společná myšlenka, společný cíl a vyhrát v letošních volbách do parlamentu 2/3 většinou, aby se změny daly prosadit, schválit do zákonů a odstranit to vše zlé, v čem dnes žijeme. „

To je dnes, v době moderních technologií podoba revoluce. 2/3 hlasů jsou potřebné k úspěchu a opravě našeho státu i života každého z nás v něm. Pod heslem žádný hlas politickým stranám a mafiím. Hlasy sami sobě, občanům a plnému referendu.

Včera, 25.2.2017, proběhla programová konference občanských stran, hnutí, spolků a aktivistů s cílem takový program připravit, sjednotit se a prosadit ho. A to je teprve začátek. Další tiskové zprávy přinesou podrobnosti k jednotlivým řešením.

OBČANSKÁ PROGRAMOVÁ KONFERENCE
DNE 25.2.2017 OD 10 DO 21.30 PROJEDNALA 11. HLAVNÍCH BODŮ V ZASTOUPENÍ NA KONFERENCI:

PATRIOTI ČR →
ČEST, SVOBODA, RESPEKT →
OBČANSKÉ-REFERENDUM-A DOST!!! REPUBLIKU ZPÁTKY OBČANŮM →
OBČANŠTÍ  AKTIVISTÉ →

Řešení vztahů k Evropské Unii a ČR
Bezpečnost občanů a státu (hrozba války, imigrace)
Ústava, zákony, zákonodárná moc občanů, plné referendum
Řešení životní úroveň, mzdy, důchody, sociální bezpečí, občanský účet
Řešení nezaměstnanosti a zaměstnanosti
Ekonomika státu, ziskový státní rozpočet, daně
Řešení exekucí, oddlužení občanů, státu a závislosti na banksterismu
Ekonomika státu, ziskový státní rozpočet, daně
Přímý podíl a vracení přebytku státního rozpočtu občanům
Řešení zdravotnictví, školství a kultury
Řešení obnovy České armády

… další body budou projednány příští konferenci

VÝSLEDEK 1. konference:

SHODA NA IDEOVÝCH PRINCIPECH PROGRAMU
SHODA NA DALŠÍM POSTUPU, VZÁJEMNÉ PODPOŘE A SPOLUPRÁCI
→  SHODA NA ODBORNÉM A KVALITATIVNÍ VÝVOJI IDEOVÝCH BODŮ PROGRAMU
→  HNUTÍ OBČANSKÉ-REFERENDUM PODPOŘÍ STRANU PATRIOTI ČR
→  SPOLEK ČEST-SVOBODA-RESPEKT PODPOŘÍ STRANU PATRIOTI ČR

 

 1,775 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,846 zobrazení celkem,  2,034 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,847 zobrazení celkem,  2,035 zobrazení dnes

Číst více »