Reklama

Do „prdele“ s politickou a mediální korektností (těm utlocitným se omlouvám, ale když nám hoří dům, není čas na spisovnou češtinu)

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Mezi tím, jak všichni věnují největší dávku své energie mafiánské psychoterapii Facebook a samozřejmě při záměrně vyprovokované pozornosti na pálení koránu neproběhla ani jedna akce nebo demonstrace proti tomu, že Stropnický nelegitimně a nezákonně dokončuje velezradu a odnárodnění a ztrátu suverenity našeho národního státu.

S tím ale samozřejmě ztratíme i mezinárodní právo na tuto naši zemi, říkat jí, že je naše, už bude jejich, která připadne posléze jako majetek superstátu Brusel  a Merkelová nebo někdo po ní potom už bude jen přesunovat migranty ve velkém i k nám, vlastně již k nim.  A nebudou se nás vůbec ptát. Nebudou muset.

My už nebudeme, budeme již jen jakýsi euroregion, novodobý protektorát. Když se budeme bouřit , budeme označeni za extrémisty a teroristy a již dlouho připravené euro-jednotky, zákony a policie budou nasazeny proti nám, ne proti muslimům. Možná snad už dnes mnozí pochopí, jak moc byla činnost Havla a jeho estébácké bandy konfidentů hluboká, dlouhodobá a přesně cílená.

Stropnický prodal i ten zbytek armády ČR pod velení německého Bundeshweru, čím téměř dokončil prodání celé suverenity ČR do rukou mafie v EU, která chce za každou cenu zlikvidovat národní státy ještě před tím, než se EU brexity rozpadne. A nám totální neschopnost se bránit i tím málem, co nám zbylo. Mobilizace nepřipadá v úvahu, kým, čím?

Za tichého souhlasu české vlády i parlamentu. Náš ministr vnitra udělal chvíli před tím povolení německým policistů zasahovat u nás.  Brusel a Euro-pol vytvořili u nás i na Slovensku potichu centralizovanou spolupráci, speciální policejní jednotky, prý proti extrémistům.

Parlament a vláda to potichu schválily včetně zákona, stav kdy extrémista bude i ten, co řekne křivé slovo proti sexuálním úchylákům, hlavně proti Bruselu a imigrantům. To je statistický souhrn činnosti naší i sousedních vlád za poslední 3 měsíce. Stejně jak plíživě ten rozklad připravovali celá léta. Vše co se občanům nelíbí, připravovali léta a dnešní stav je toho výsledkem.

Další přesuny našich i jiných vojáků do na rychlo budovaných jednotek EU a NATO, nasazovaných na ruské hranice je jen další ze sbírky postupných kroků euro-mafie a kolaborantů. Je těch velezrad plíživě nějak mnoho. Nyní můžeme vzít tak popel ze spáleného koránu a jít s ním v pytlíčku protestovat proti cílené a postupné likvidaci našeho státu, celkově a na dlouho. Docela dobrý protektorát, co říkáte.

Proč tak dopadneme? Protože nejsme schopni vůbec jako národ pochopit, co s námi a naším státem provádějí a jaký mají cíl a jaké jsou následky. Co je platné, že to chápou desítky lidí. To nic neznamená. Národ se věnuje Facebooku, smajlíkům a odpoutávání pozornosti záměrně provokovanými historickými nepodstatnostmi.

Když byla v roce 2003 napsána a publikována prognóza na 20 let dopředu, vyplnila se s mírnými odchylkami do slova a do písmene. Máme tu muslimy, z EU se přerodí fašistický superstát 4. říše, budou zlikvidovány národní státy, životní úroveň a občanské svobody budou zašlapány i s tou chabou Ústavou co máme, 100 metrů pod zem.

Dnes říkám, že nebudeme-li schopni chápat soupeře a nebudeme-li se umět proti tomu postavit a to do léta, zapomeňte na význam podzimních voleb. Nejsou tak blbí a slabí, aby nechali vyhrát kohokoliv a cokoliv, co by jim v postupném plánu likvidace národních států a totální fašizaci a přerodu EU do podoby 4. říše zabránilo. Mají na to dost síly, dost peněz a dost kolaborantů, které necháváme stále u moci. Mají i naší hloupost, protože nevidíme jednotně věci podstatné a řešíme historicky bezvýznamné záležitosti.  Potom ale zůstaneme nevolníky světového fašistického řádu na hodně dlouho, navíc zataženi do války.

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|21.2.2017|free public|

 4,904 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat