Reklama

Zase jedna z osobností: Subulkus Ivo Horák středověká (hudba)

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

Opět, nečekejte žádného nablblého politika, intelektuála, pseudo-intelektuála či jiné embryo moderní světa, který se zbláznil, ale úplně normálního obyčejného člověka, jednoho z nás, kdy  výraz „úplně normální obyčejný člověk“ je vyznamenání. Znamená úctu a vážnost pro člověka, který něco v životě za sebou poctivě dokázal s tradičními hodnotami.

 Má rodinu, ve které vychovali a vypustili do světa se ženou dnes již dospělé dva syny. Žije normálním spořádaným životem a věnuje se především středověké hudbě. Hraje od mládí na mnoho nástrojů, jeho tvorba je v podstatě autorsky přepracovaný středověký žánr. Umí toho dost, hezky se to poslouchá a hraje pro radost.

Na otázku, proč se ho na to ptám, říkám, že do článku o lidských osobnostech. Jeho reakce byla byl dvěma slovy“ Ježiš marja“ :-) Následoval smích.

Jinak je strojař konstrukcí a technologií, narodil se 1967 v Sokolově a dnes žije v Liberci. Jeho koníčky jsou hudba a historie v oblasti country, bluegrass, jazz, historická hudba, zpívá s partnerkou Martinou asi 5 let.

Na otázku co by rád v roce 2017 odpověděl se smíchem „přežít“ a v roce 2017 se chystá na spoustu akcí, které zvládne a stihne, kde si ho můžete poslechnout najdete na stránkách Subulkus Ivo Horák. Letos má plno, až na dva volné víkendy. K nám na akci Hledání Blanických rytířů 10.6.2017 do Ostrova u Blaníku, okr. Benešov jede též.

V současné době připravuje druhé CD. CD můžete získat kontaktem přímo u autora. Kontakt je na jejich webu.

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|26.1.2017|free public|

 3,708 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 1,239 zobrazení celkem,  767 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 1,240 zobrazení celkem,  768 zobrazení dnes

Číst více »