Reklama

Novodobá otroctví 14 -Trochu vážněji letem světem

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

“ Když Vám někdo dá něco zadarmo, opravdu ve velmi málo případech za to nic nechce, většinou si zpět vezme více jak dvojnásob. Ať žijí Euro-dotace? “

Vydáno samizdatem v roce 2003 – Novodobá otroctví
Kapitola 14

Trochu vážněji letem světem


 

– Po dobu co je lidstvo na této planetě, opakují se určité zákonitosti stále dokola a poměrně v pravidelných intervalech. Například vždy posledních několik století, v závislosti na technické vyspělosti a rozvoji se zlomem nového století vytváří poměrně rychlé a převratné změny, které mají vliv na celý další vývoj lidstva.

– Např. začátek 17. století přinesl 30-letou válku, začátek 18. století kontinentální a koloniální okupace či kontinentální války, začátek 19. století koloniální války a nadnárodní expanze Napoleonem Bonapartem či Britskou korunou, začátek 20. století nadnárodní okupace a pokusy sjednocování 1.světovou (německou v podstatě žido-zednářskou) válkou, následně 2.světovou (německou v podstatě žido-zednářskou) válkou. Začátek 21. století přináší začátky globalizace a boj o světovou ekonomickou nadvládu. Prudký vývoj techniky, světového bankovnictví a nadnárodní ekonomika mocností však v této nové válce vyměňuje tanky za banky.

– Cíl zotročit je však stejný. Jednoduchá a zjednodušená je otázka “ Kdo nebo Co má v dnešním 21. století hlavní slovo a zájmy“. Jakou roli a vliv v této situaci mají pojmy jako člověk, jedinec, skupina lidí, národ.

– Hlavní slovo má ruku v ruce systém dnešního světa s nadnárodními zájmy nadnárodních skupin či celků.

– Proč, to je jasné. Bojuje se o ekonomickou nadvládu a vliv nad většinou světa, o vliv na zbytky zdrojů energetických zásob planety, o moc, která by měla sílu a účinnost regulovat přemnožené lidstvo. V desetiletích uvažováno se bojuje o nejsilnější pozici k přežití světových energetických krizí, které se velmi rychle blíží. Regulace člověka si vynucuje jeho naprostou poslušnost. Role a vliv člověka, skupiny lidí, nebo celého národa? Naprosto žádná, jsou v tomto vývoji i boji odsouzeni k bezvýznamné a nepatrné roli v tomto soukolí.

– Do jedné pozice však byl člověk usazen. Musí být regulován a to ve všech směrech. Musí být zařazen do soukolí, musí být poslušným ekonomickým konzumentem a musí odevzdávat zpět své ekonomické majetky, aby se nadnárodní ekonomické a regulační monstrum mělo z čeho živit na náš úkor, musí být vychovaným a poslušným nevolníkem systému, aby mohl být použit, využit, plánován a regulován celoplošně, na celém světě a relativně v jeden okamžik. Musí jíst, pít, kouřit a žít, co mu nadnárodní systém a ekonomická moc vypěstuje, uvaří a zabalí. Musí pracovat a učit se jen to, co, kdy a kde systém potřebuje a nesmí to, co mu je zakázáno.

– Světová Globalizace je za rohem, euro Globalizace už probíhá. Za chvíli nám dají do těla čipy a novodobý fašismus je dokonán. Dříve tetovali čísla. Proč je si to tak podobné?

 

pokračování … “ Státní politika...

Jindra Tichý st. |2003|2017|práva vyhrazena|

 

 2,355 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat