Reklama

Ministr zbytečného a hlavně neexistujícího ministerstva Jan Chvojka se opět projevil

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Jelikož se dnes pan ministr zbytečného a hlavně neexistujícího ministerstva Jan Chvojka opět projevil, nezbývá mi, přátelé, než vyslovit jednu základní myšlenku.
Nechat se postavit do čela neexistujícího ministerstva a ještě k tomu být nástupcem po Jiřím Dienstbierovi, který opravdu projevil značnou dávku debility a odtrženosti od názorů vlastního národa, to chce mít opravdu hroší kůži a možná velkou odvahu.
Nebo je to prostě jen trochu jinak!
Jan Chvojka je zcela neužitečný karierista disponující navíc velkou dávkou politické neprozíravosti, ba lépe říci hlouposti. Jako studovaný právník a hlavně poslanec o sobě dal prvně vědět, resp. ho veřejnost prvně zaznamenala, když po vyhlášení předloňských cen Český slavík podal stížnost na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání v souvislosti s udělením ceny kapele Ortel. Studovyný právník, poslanec se projevil coby naprostý trotl bez znalostí funkce a poslání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a tudíž jeho žádost upadla zcela právem v zapomění ihned poté, co byla smetena ze stolu.
Sociální demokracie se řítí do zapomění dějin a její preference dlouhodobě klesají. No ono není ani divu!
Prozíravý politik ví, že Bohuslav Sobotka je slizoun prvního kalibru bez jakékoliv sebereflexe obklopený starými soc.dem. matadory, kteří jsou zvyklí tahat za šňůrky. Dopředu tudíž vědí, že se řítí do absolutního průseru a také vědí, že na regionální úrovni musejí najít trotla, na kterého se to pak všechno, nebo aspoň podstatná část hodí. Chvojka je ideálním kandidátem.
Mocichtivý hňup z Hlinska je potřeba dotlačit přes funkce na ministerské křeslo neexistujícího ministerstva je záhy zvolen předsedou Krajské kontrolní komise ČSSD Pardubického kraje. Jistě, kdo jiný bude jednou hnán k zodpovědnosti, na koho se to hodí? :-) :-) a následovně dosazen necelý rok před volbama na ministerské místo, které už páchne jen při jeho vyslovení.
Touha se dostat do vrcholné politiky žene Chvojku vpřed jako parní lokomotiva, aniž by si všiml, jaká se z něho stává trapná figurka, což sám dokresluje prohlášeními jako je to dnešní ohledně kauzy černošského modela v letáku Lidlu.
Hloupý osel bude jistě do roka a do dne obětován.

 1,560 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

Tradice, opice?

Když je teda ten Mikuláš, zítra. Marně očekávám nějaké ty

 7,666 zobrazení celkem,  1,158 zobrazení dnes

Číst více »