Reklama

Je to zvláštní, jak by chtěli havlisté ukrást i novou revoluci !!!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Hned 1.1.2017 nám havlisté přinesli „dárek“, ale poněkud pepřený článkem v Deníku Referendum, který již názvem zavání, že by se tvářil jako lidový, jen s tím rozdílem, že je to dílo havlistů a protagonistů Charty. Snaží se tu opět ukrást a zmocnit revoluce nebo naskočit do rychlíku, který jim poněkud ujel? Pan Petr Pospíchal, autor článku píše zde, doporučuji si přečíst tu změt protagonistické propagandy:

Charta 77 inspiruje i dnes: k odvaze, ke vzdoru, k solidaritě

Pan Petr Pospíchal v něm shrnuje a oslavuje Chartu 77, umně do obsahu zapracuje oslavovaná jména tehdejších obětí komunistické moci, neopomine však souběžně oslavovat i jména, která s tehdejší vlnou odporu proti režimu měla cosi více společného, než společného s odporem režimu jako třeba Šabata, jinak komunista z 1968. Nezapomíná stále nostalgicky oslavovat osobu Havla jako hrdiny, přičemž Havel byl součástí konspirace STB, jak právě onen odboj proti komunistickému režimu zmapovat.

Nezapomíná oslovovat, že mnoho chartistů se podílelo na obnově Československa po pádu komunistické diktatury, ale pozapomněl dodat, že se žádná obnova v podstatě nekonala, pozapomněl sdělit, že komunisté vlastně nikdy neodešli, jen změnili kabát a rozlezli se do všech politických stran, ekonomiky a státní moci a pozapomněl dodat, že mnoho jím obecně poukazovaných chartistů byli agenti STB. Pozapomněl dodat, že odložili pláštěnku komunistů i nastrčených agentů STB a stali se čistými mocenskými mafiány.

Co tím pan pisatel Petr Pospíchal chce říci? Výčtem zásluh by rád použil myšlenku občanského referenda, ujal se vedoucí úlohy strany, pardon Charty a opět vedl tuto zemi do pekla estébáckých udavačů a jejich řídících orgánů?

Pane Pospíchale, tato země již téměř celá ví, že Charta byl projekt STB, který vytvořila záměrně, aby na projekt Charta nabalila skoro všechen tehdejší odpor proti komunistům, aby na sebe nabalila davy věřící iluzi a komplexně odpor proti režimu zdokumentovala a mohla ho potichu a z pozadí řídit.

Tak co nám to tady vykládáte za propagandistickou pohádku? Mícháte skutečnosti a nesmysly a snažíte se z toho vytvořit, spíše jen oživit ideologický základ modlářství jménem havlismus a chartismus s plnou pusou řečí o lidských právech, ale nejdete se zeptat lidí na ulici, co si o těch Vašich proklamacích na lidská práva myslí lidé v realitě.

Nechte spát referendum, nechte spát falešné modly chartistů, řízené tajnými službami a buď jste dodnes naivní, jak jen to lze, nebo naopak dobře víte, co to bylo v Chartě za hnus estébáckých donašečů a intrikánů. A potom se ptám, jakou jste měl hodnost. Potom nám tady nekažte bludy.

Stejně tak přestaňte oslavovat dědictví na pomoc uprchlíkům a vezměte si nějaké ty musulmany, 2-3 domů, nechte si znásilnit manželku, zakázat vepřové, případně useknout hlavu, když si nekleknete a nevzdáte poctu Alláhovi.

Ale necpěte lidu této země ani, že Charta byla křišťálově čistá jako Gross, není to pravda, necpěte lidem pomoc uprchlíkům, cpěte si to do svého domova, necpěte lidem, že Havel byl svatý, když to byl celoživotní konfident STB, zděděný po rodině již od spolupráce s gestapem a necpěte nám výslovně kecy o zkouškách naší demokracie, když žádnou nemáme a je to jen pseudo-demokracie právě vytvořená estébáky a konfidenty zejména pocházející z řad Charty.

A Šabatu včetně Šabatové si prosím strčte nejen do svého obýváku, ale přímo „do prdele“. Tento národ s vámi a vlastizrádci nechce mít nic společného. Stejně tak Uhla, Rumla, Dienstbiera, Pánka, Kocába, Hermana, Schwanzenberka a podobnou estébáckou konfidentní svoloč. A strčte si tam i jejich řídící orgány a pobratimy Dlouhého, Janstu, Babiše, Dolejše, Klause, Zemana, Okamuru, Robejška, ČSSD, ODS, Piráty dokonce i KSČM, všechny černoprdelníky a vůbec všechnu tu parlamentní svoloč a všechny další, co jich jen je. Lidé už dávno vědí, jak se ta hra hrála a stále hraje.

A vezměte za faktum, že myšlenka Občanského referenda je občanů, nikoliv Chartistická. Nenavazuje na Chartu, nikdy nenavazovala a nikdy navazovat nebude. A být Vámi, nehrál bych si s ohněm, strašně hrubě podceňujete velikost opravdové „nasranosti lidí“ na jeden velký podvod jménem „sametová revoluce a Charta“ a jeden velký podvod „pseudo-demokracie“ České republiky za vlády mafií, hnus horší než byl ten komunistický. Hnus, ve kterém dnes musí většina lidí žít a vy ten hnus ještě oslavujete a glorifikujete. Jste schopni hyenisticky lid této země dohnat až k občanské válce?

Jakou jste měl hodnost? Vy budete určitě jeden z těch novinářů, co budou spolupracovat s cenzurou a facebookem a tím porno-dobytkem Jandou na označování co je a co není žádoucí, pardon důvěryhodné, ne?

Ostatně, váš profil je naprosto čitelný. Cituji z webu – Deník Referendum – Petr Pospíchal

Publicista, diplomat a podnikatel. Jako člen Charty 77 spolupracoval s BBC a RFE a byl několikrát vězněn. Po roce 1989 se věnoval publicistice jako spolupracovník BBC a RFE. Pracoval v kanceláři prezidenta republiky jako zástupce ředitele zahraničního odboru. S rozpadem Československa byl vyslán do Sofie jako chargé d´affaires a posléze jako velvyslanec České republiky, a to do ledna 1998. Dnes podniká a publikuje. Věnuje se především vnitropolitickým a zahraničněpolitickým tématům. Byl předsedou Rady pro rozhlasové a televizní vysílání.

A Vy, že jste lidové referendum? Tak to já potom mám asi ruku v nočníku.

Jindra Tichý st.  |šéfredaktor|01.01.2017|free public|

 2,817 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat