Reklama

Jan Hamerský: Zase jeden blábolista kroutí dějinami a chce rušit koncerty Tomáše Ortela?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

Jan Hamerský: Zase jeden blábolista kroutí dějinami  a chce rušit koncerty Tomáše Ortela? Další petice za zrušení koncertu, tentokrát v Jaroměři? Na webu Petice24.com …

Autor publikované petice je podepsán jako Jan Hamerský, prý údajně historik. Více se o autorovi z publikace nadozvíte. Dozvíte se ale, že nejspíš autor nebo iniciátor zaplatili zvýšenou viditelnost na webu „Nemůžeme mlčet“ a na „Týdny občanského neklidu“ a na „Orwelluv_zákon„.

Autor Jan Hamerský, údajně historik, hned v úvodu oslovuje starostu a že vystoupení v městském divadle nelze přijmout. Podivuji se nad tím, jak by chtěl tento pán přijímat nebo nepřijímat koncert jakékoliv hudební skupiny, nejen skupiny Ortel. Jako soukromé osobě mu přece stačí na ten koncert nejít. Jako veřejná osoba, nikým nevolená nemá co přijímat a nepřijímat a mluvit zastupitelům do jejich veřejné práce, přesto to dělá včetně toho, že páchá trestný čin minimálně poškozování cizích práv.

Dále jednoznačně cejchuje Tomáše Ortela do řad neonacistických pravicových skupin, jejichž sjezdů se údajně dodnes aktivně účastní. Pan Hamerský je prý historik. Tak za prvé, to neví, že nacisté a neonacisté nejsou žádná pravice, ale ultra-levice? Jako prý historik by to měl vědět, že NSDAP byla a je německá národní socialistická strana. Tedy pan Hamerský je nejspíše pomatený neomarxista, který si nevidí ani do hlavy ani do úst. Leda, že by to dělal úmyslně. Smotal neonacisty s Řádem národa a kříže, které ocejchoval na rasisty. Divné, o Řádu národa se toho ví tak málo, že téměř nic, chtěl bych od pana Hamerského doložit jeho tvrzení o rasismu. Navíc, já jsem také rasista. Nemám, ale opravdu nemám rád novodobou rasu „tupců, všeznalých ředitelů zeměkoule a neomarxistické google inžen_yry“.

Slátanina tisíců padlých v Dukelském průsmyku, kteří padli v boji s takovými jako je pan Hnídek je do očí bijící fabulace, urážka a navíc trestný čin proti osobnosti, kterého se dopouští pan „historik“ Hamerský, který má problémy nejen se svou špinavou paranoiou, ale s tím, že Dukelský průsmyk je název, má tam být tedy velké D. Jako historik by i měl vědět, že výrazy Češi, Slováci a Sověti je nesmysl, protože Češi a Slováci jsou národnost, kdežto sověti jsou státo-politická příslušnost a nepíší se s velkým S-ověti, ale s-ověti. Podivně nevzdělaný historik, je-li vůbec historikem. Ale možná se vymluví na dyslekcii nebo dysgrafii, což je dnes od podivně vzdělaných trubců běžné.

O skutkových podstatách trestného činu bych na straně pana „historika“ Hamerského vůbec nediskutoval, protože je v této oblasti naprostým analfabetem  a navíc sám trestnou činnost obsahem své petice prokazatelně páchá. Doporučil bych mu prostudovat si trestní zákon velmi rychle, než někoho napadne podat na něj trestní oznámení, protože skutková podstata poškozování cizích práv jeho peticí je zcela prokázána samotnou peticí. Je znám poškozený, je známa osoba pachatele, je znám skutek a je znám i způsob provedení. Pod to se totiž pan Hamerský zcela jasně podepsal. Pokud tedy vůbec tuší, co to skutková podstata trestného činu je.

Jak ví pan Hamerský, že se sejde jakási nedefinovaná krajní pravice je s podivem, možná se cítí býti nejmíň Nostrodamem. Jak ví, v dalším odstavci petice, že se objeví vlna násilí, xenofobie a rasismu jsem nepochopil. Zato jsem pochopil, že paranoia je sakra „mrcha“. Jinak by v petici neuváděl, že se ona smyšlená vlna rasismu obrátí proti seniorům, ženám a dětem. O tom se nedá již říci nic jiného, než že cucat z prstů by nemělo ani malé dítě, natož pan „historik“.

Diktát radnici zrušit koncert, jinak jsou připraveni pokojně demonstrovat je další perličkou. Co má co takovýto blázen radnici co nařizovat. A ohledně jeho avízované pokojné demonstrace kdesi před čímsi, doporučoval bych panu „historikovi“ zcela podle zákonů využít předpisů ke shromažďovacími právu. Má na to právo, hlavně ať nezapomene splnit řádné ohlášení demonstrace, jak mu zákon ukládá, včetně jejího zabezpečení a bezpečnosti účastníků, protože to bude jako organizátor zcela zákonně povinen.

Ale možná je to proto, že pan Hamerský dělá taky do muziky, jenom asi neúspěšně.

 

 

 6,699 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 861 zobrazení celkem,  389 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 862 zobrazení celkem,  390 zobrazení dnes

Číst více »