Reklama

Vrána k vráně sedá? Žijeme v marastu? Sebekritika by také nezaškodila aneb proč jsme v „prdeli“?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Mnohým se obsah článku asi nebude líbit, mnozí ho nebudou asi ani číst. Těm, co dočtou chci článkem sdělit svůj názor, důvody, proč jsme v „prdeli“. Důvodů je mnoho, ale pár hlavních … Ještě dovětkem, asi by se to dalo napsat slušně, jenže, zamysleme se, četl by to vůbec někdo? Zamyšlení, jak hluboko jsme jako celek upadli, když bulvárně vulgární styl a slang lidi přitahuje a hledání kořenů problémů nikoliv, raději si budeme cintat na Facebook v komentářích emoce, které ale nikam nevedou. Ale již k věci …

Vrána k vráně sedá …. aneb poprvé, proč jsme v prdeli  …

Říká se „Nikdy nepodceňuj svého nepřítele“. Divíme se, co za marast to tu máme, co za gangstery a bankstery, pláčeme a fňukáme. Jednou z mnoha příčin je nastrčená figura „Babiš“ a jeho „ANO“, s psychologicky velmi chytře zacíleným názvem. Podprahově to skutečně působí. To pro ty ovce, co skáčou na lep Babišovým billboardům a reklamám, aniž by je zajímal výsledek. Není jediný, ale dnes je to o něm.

Proč je Babiš volen, proč má tolik voličů?

 1. Jednak těží z toho, že ODS a ČSSD poněkud dlouhodobě jako strany selhaly a odebírají se do propadliště dějin.
 2. Za druhé, protože má celkem dost velké množství sympatizujících sviní z řad KSČ, nostalgických zarudlých a nenávistných, protože přišli o moc a vládu jedné strany. Těch, co by sloužili čertu ďáblu, jen aby měli výsady.
 3. Za třetí, protože má celkem určité množství sympatizujících a naopak poctivých obyčejných lidí z řad KSČ, kteří bývalému režimu věřili a nikdo je nepřesvědčil žádnými skutky, že to nové, co přišlo by mohlo být lepší, naopak vlády mafií po pseudo-revoluci dokázaly, že to je ještě horší.
 4. Za čtvrté, nepodceňujte množství voličů z řad agentů STB a konfidentů, kteří sloužili bývalému režimu, jen na čas zalezli do díry a nyní prostřednictvím estébáka Babiše mají komu fandit, prostě vrána k vráně sedá. Opravdu jich není málo a vezmeme-li celé rodiny těchto konfidentů a donašečů, bratru jich bude na čtvrt milionu.
 5. Za páté, v neposlední řadě jako národ si utřeme obrovské „hovno“ před svým prahem, protože lidí, co kradou,  jedno jestli fabrice, podnikatelům nebo sousedům, je také obrovská spousta a Babiš je zárukou, že bude z čeho krást, protože nikdy žádný pořádek neudělá a ani nechce. Chce jen ve vlastním zájmu rozeštvat národ, protože rozvážná jednota ve smýšlení občanů znamená nula bodů pro Babiše.
 6. Nepodceňujte ani velké množství morálně a charakterově porouchaných lidí, protože závist světem vládne a podnikatelům je v podstatě co závidět. Asi tak “ Bůh vysoko, Babiš daleko a blízko jsou jen podnikatelé.
 7. V neposlední řadě jsou Babišovi voliči i lidé, kteří mu skáčou na špek, naivně, bez rozmyslu. A jeho týmy? Plné kariéristů, co si nevidí na špičku nosu, melou hovna, chtěli by řídit vesmír a mají pocit, že jsou ředitelé zeměkoule. Ano, a země je placatá a potřebují nějakého Giordana Bruna, aby ho upálili. A pak přijde další a další až tu bude totální fašismus.

Je třeba se smířit s tím, že všichni tito lidé jsou dlouhý generační problém, že jen tak nezmizí a že si pro volby nějakého toho grázla Babiše nebo někoho jiného vždy najdou.

Žijeme v marastu … aneb podruhé, proč jsme v „prdeli“  …

Toto bude krátké. Vylezu na vrchol pyramidy a řeknu to poslední a nejpodstatnější. Protože jsme to dopustili, můžeme si za to především sami. Dokud to sami neopravíme, nebude nic. Jdeme k volbám a hrajeme tu hru s alibismem, zvolím a on to za mne někdo udělá. Jenže kdo obrazně vyhází z oken ty zvolené, když se svému úkolu zpronevěří a hrají svou mafiánskou hru? Nikdo, počkáte si na další volby a další a další 4 roky hrajete v podstatě alibismus, že přijede „Svatej Václav“ na bílým koni a vyžene všechny zlouny. Ňáký kulový, Svatej Venca nepřijede, protože to hlavně byl první českej kolaborant, co prodával bratry české Slovany, co odmítali římskou církev, kupcům bavorského biskupa do otroctví, a za svatýho ho mají jenom katolíci. Stejně jako nás prodal konfident Havel. Takže co s tím? Jedině si lámat hlavičku sami a velmi pečlivě koukat, kdo s vámi hraje betla, pro ty co nerozumí, kdo s vámi hraje falešnou hru, i kdyby to bylo sebelíbivější.

 

Sebekritika by také nezaškodila aneb potřetí, proč jsme v „prdeli“?

Většina národa už nadává na nějaký ten marast, v kterém dnes žijeme. Hezké. A co s tím? Půjdeme na nějaký ten facebook, budeme nadávat, vyplakáme se, vyrozčilujeme se, upustíme tlak a jdeme zase do práce. A to si lidi myslíte, že to k něčemu pomůže, že to něco vyřeší? Kdo z vás přiložil ruku k dílu? Páni povstalci, revolucionáři si hrají každý na svém písečku hru jenom, aby mu někdo nevzal kousek té pseudo-slávy, co si vydobyli na nějakém tom náměstí? V domnění, že jenom oni jsou ti Blaničtí? Slávu má jen Okamura, ale není divné, že s tichou podporou mafie a médií? Volají po jednotě, princip správný, jenže …

 • kdo z nich říká co opraví?
 • kdo z nich říká jak to opraví?
 • kdo z nich vůbec ví jak to opravit?
 • v neposlední řadě, kdo je jen nastrčená figurka nebo konfident nějakého jiného zájmu řízené nespokojenosti občanů mafií samotnou?
 • jednota je správná věc, jen to musí být spolupracující tvůrčí tým, který udělá vše proto, aby marast v této zemi opravil. A takovým týmem jsou jedině občané, pokud situace dosáhne toho, že budou ve většině. Jenom to chce trochu organizace a vůle jít do toho.
 • nesmí to být umělá jednota povykujích trubců, konfidentů, dalších lidí s osobními zájmy a ambicemi a hlavně nesmí to být jednota trubců, co neví co s tím, případně ani nechtějí co s tím, kdyby nakrásně udělali revoluci. Chceme zlepšení, ne blbce s anarchií.

Kdo to dočte až sem a odpoví mi na otázku? Občanské referendum je občanská iniciativa, bez zdrojů, s pár nadšenci, kteří dělají, nic za to nechtějí a směrodatný je cíl, zjednat nápravu v této zemi. Provedli jsme celkovou analýzu problémů, navrhli jsme řešení a logicky zvážili plán a řešení.  Přesto tisíce a tisíce lidí dnes a denně na facebooku nadávají, věnují tomu nadávání tisíce hodin času, ale nikdo, podotýkám nikdo nepřiložil ruku k práci, jak to zlepšit?

Oslovili jsme již několik takzvaně již skoro slavných revolucionářů s kontaktem, navíc o nás již dobře vědí, jako my víme, kdo z nich je vlastně konfident, myslíte, že to volání po jednotě je skutečné? Čekalo by se, že projeví zájem o spolupráci? Ani náhodou, jeden jak druhý ignoruje ty druhé, v domnění, že jen oni jsou spasitelé.

Při tvorbě návrhů znění a myšlenek na nové zákony a Ústavu jsme vyřešili problémy všech postižených exekucemi, principem občanského účtu, chráněného státem a Ústavou, na který nesmí nikdo sáhnout, myslíte, že to kohokoliv zajímá, že si to přečetl a že by třeba navrhl vylepšení? Ani náhodou

Vymysleli jsme jedním vrzem, jak se říká řešení všech imigrantů, návrhem do návrhu nové Ústavy, že budou do 7 dnů bez rozdílu vyhoštěni. Myslíte si, že to nějaké pouliční revolucionáře zajímá?

Navrhli jsme v návrhu Nové Ústavy, odpovědnost soudců jak hmotnou tak trestní, navrhujeme trestnost za zneužití státní moci, navrhujeme způsob, jak vyřešit závislost České národní banky na nadnárodních banksterech, aby nedocházelo k té největší neustálé a nepřetržité loupeži a okrádání národa jak ji vrátit do našeho  majetku. Části z toho jsou zveřejněny již měsíc, myslíte, že to jak neustále nadávající občany i povstalecké křiklouny zajímá? Ani náhodou.

Navrhli jsme centrální řešení narovnání hodnot, v souvislosti s Národní bankou, jejíž důsledkem by bylo 2-3 násobné zvětšení kupní síly, příjmů, chcete-li, nejméně 2-násobné zvýšení důchodů a spočítali, za jakých okolností by na to stát měl.

Při tom jak levicová část by měla jásat, protože by se 3x zvedly příjmy a životní úroveň, tak pravicová, protože by došlo k trojnásobnému zvýšení poptávky, tedy tržeb a prosperity.

Myslíte si, že to někoho zajímá? Tak co vlastně chcete, lidé. Nadávat na facebooku, povykovat na ulicích, aniž byste věděli co s tím? Prostě se přidejte, přidejte se pomáhat, přidejte se k tomu, že co si neuděláme sami, nebudeme mít.

Není to tak složité, jak se zdá, nepotřebujete ani postavení, ani tituly, stačí selský rozum a vůle pro to něco udělat. Uplatnění v občanském hnutí najde opravdu každý, i ten nejmenší skromný človíček, co si nevěří.

Kdo chce, může občanskou inciativu Občanské-referendum !!! A Dost, republiku zpátky občanům kontaktovat na emailu info@obcanske-referendum.cz nebo na webu http://www.obcanske-referendum.cz dle informací Koordinačního centra.

Opravdu, kdo chce, může se na tom podílet a hlavně, nerejpejte si myšlenky, kdo za tím je, co za tím je, když si nelámete hlavu s tím koho volíte. Žádné hlavy, co by se chtěli zviditelnit tady nejsou. Je jen plán, jak si opravit vlastní stát, od drobností, až po Ústavu a banda nadšenců. Prostě se přidejte, nabídněte svou pomoc a uvidíte, jak se vám to bude zamlouvat.

 

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|17.12.2016|free public|

PS: A vzkaz těm povstaleckým skupinám a skupinkám, co se dokáží chytit za nos, dveře máte otevřené. Každý má dveře otevřené. Je potřebné vykonat ještě mnoho práce s osobním nasazením.

 

 1,939 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

Tradice, opice?

Když je teda ten Mikuláš, zítra. Marně očekávám nějaké ty

 7,761 zobrazení celkem,  1,253 zobrazení dnes

Číst více »