Reklama

Vrána k vráně sedá? Žijeme v marastu? Sebekritika by také nezaškodila aneb proč jsme v „prdeli“?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Mnohým se obsah článku asi nebude líbit, mnozí ho nebudou asi ani číst. Těm, co dočtou chci článkem sdělit svůj názor, důvody, proč jsme v „prdeli“. Důvodů je mnoho, ale pár hlavních … Ještě dovětkem, asi by se to dalo napsat slušně, jenže, zamysleme se, četl by to vůbec někdo? Zamyšlení, jak hluboko jsme jako celek upadli, když bulvárně vulgární styl a slang lidi přitahuje a hledání kořenů problémů nikoliv, raději si budeme cintat na Facebook v komentářích emoce, které ale nikam nevedou. Ale již k věci …

Vrána k vráně sedá …. aneb poprvé, proč jsme v prdeli  …

Říká se „Nikdy nepodceňuj svého nepřítele“. Divíme se, co za marast to tu máme, co za gangstery a bankstery, pláčeme a fňukáme. Jednou z mnoha příčin je nastrčená figura „Babiš“ a jeho „ANO“, s psychologicky velmi chytře zacíleným názvem. Podprahově to skutečně působí. To pro ty ovce, co skáčou na lep Babišovým billboardům a reklamám, aniž by je zajímal výsledek. Není jediný, ale dnes je to o něm.

Proč je Babiš volen, proč má tolik voličů?

 1. Jednak těží z toho, že ODS a ČSSD poněkud dlouhodobě jako strany selhaly a odebírají se do propadliště dějin.
 2. Za druhé, protože má celkem dost velké množství sympatizujících sviní z řad KSČ, nostalgických zarudlých a nenávistných, protože přišli o moc a vládu jedné strany. Těch, co by sloužili čertu ďáblu, jen aby měli výsady.
 3. Za třetí, protože má celkem určité množství sympatizujících a naopak poctivých obyčejných lidí z řad KSČ, kteří bývalému režimu věřili a nikdo je nepřesvědčil žádnými skutky, že to nové, co přišlo by mohlo být lepší, naopak vlády mafií po pseudo-revoluci dokázaly, že to je ještě horší.
 4. Za čtvrté, nepodceňujte množství voličů z řad agentů STB a konfidentů, kteří sloužili bývalému režimu, jen na čas zalezli do díry a nyní prostřednictvím estébáka Babiše mají komu fandit, prostě vrána k vráně sedá. Opravdu jich není málo a vezmeme-li celé rodiny těchto konfidentů a donašečů, bratru jich bude na čtvrt milionu.
 5. Za páté, v neposlední řadě jako národ si utřeme obrovské „hovno“ před svým prahem, protože lidí, co kradou,  jedno jestli fabrice, podnikatelům nebo sousedům, je také obrovská spousta a Babiš je zárukou, že bude z čeho krást, protože nikdy žádný pořádek neudělá a ani nechce. Chce jen ve vlastním zájmu rozeštvat národ, protože rozvážná jednota ve smýšlení občanů znamená nula bodů pro Babiše.
 6. Nepodceňujte ani velké množství morálně a charakterově porouchaných lidí, protože závist světem vládne a podnikatelům je v podstatě co závidět. Asi tak “ Bůh vysoko, Babiš daleko a blízko jsou jen podnikatelé.
 7. V neposlední řadě jsou Babišovi voliči i lidé, kteří mu skáčou na špek, naivně, bez rozmyslu. A jeho týmy? Plné kariéristů, co si nevidí na špičku nosu, melou hovna, chtěli by řídit vesmír a mají pocit, že jsou ředitelé zeměkoule. Ano, a země je placatá a potřebují nějakého Giordana Bruna, aby ho upálili. A pak přijde další a další až tu bude totální fašismus.

Je třeba se smířit s tím, že všichni tito lidé jsou dlouhý generační problém, že jen tak nezmizí a že si pro volby nějakého toho grázla Babiše nebo někoho jiného vždy najdou.

Žijeme v marastu … aneb podruhé, proč jsme v „prdeli“  …

Toto bude krátké. Vylezu na vrchol pyramidy a řeknu to poslední a nejpodstatnější. Protože jsme to dopustili, můžeme si za to především sami. Dokud to sami neopravíme, nebude nic. Jdeme k volbám a hrajeme tu hru s alibismem, zvolím a on to za mne někdo udělá. Jenže kdo obrazně vyhází z oken ty zvolené, když se svému úkolu zpronevěří a hrají svou mafiánskou hru? Nikdo, počkáte si na další volby a další a další 4 roky hrajete v podstatě alibismus, že přijede „Svatej Václav“ na bílým koni a vyžene všechny zlouny. Ňáký kulový, Svatej Venca nepřijede, protože to hlavně byl první českej kolaborant, co prodával bratry české Slovany, co odmítali římskou církev, kupcům bavorského biskupa do otroctví, a za svatýho ho mají jenom katolíci. Stejně jako nás prodal konfident Havel. Takže co s tím? Jedině si lámat hlavičku sami a velmi pečlivě koukat, kdo s vámi hraje betla, pro ty co nerozumí, kdo s vámi hraje falešnou hru, i kdyby to bylo sebelíbivější.

 

Sebekritika by také nezaškodila aneb potřetí, proč jsme v „prdeli“?

Většina národa už nadává na nějaký ten marast, v kterém dnes žijeme. Hezké. A co s tím? Půjdeme na nějaký ten facebook, budeme nadávat, vyplakáme se, vyrozčilujeme se, upustíme tlak a jdeme zase do práce. A to si lidi myslíte, že to k něčemu pomůže, že to něco vyřeší? Kdo z vás přiložil ruku k dílu? Páni povstalci, revolucionáři si hrají každý na svém písečku hru jenom, aby mu někdo nevzal kousek té pseudo-slávy, co si vydobyli na nějakém tom náměstí? V domnění, že jenom oni jsou ti Blaničtí? Slávu má jen Okamura, ale není divné, že s tichou podporou mafie a médií? Volají po jednotě, princip správný, jenže …

 • kdo z nich říká co opraví?
 • kdo z nich říká jak to opraví?
 • kdo z nich vůbec ví jak to opravit?
 • v neposlední řadě, kdo je jen nastrčená figurka nebo konfident nějakého jiného zájmu řízené nespokojenosti občanů mafií samotnou?
 • jednota je správná věc, jen to musí být spolupracující tvůrčí tým, který udělá vše proto, aby marast v této zemi opravil. A takovým týmem jsou jedině občané, pokud situace dosáhne toho, že budou ve většině. Jenom to chce trochu organizace a vůle jít do toho.
 • nesmí to být umělá jednota povykujích trubců, konfidentů, dalších lidí s osobními zájmy a ambicemi a hlavně nesmí to být jednota trubců, co neví co s tím, případně ani nechtějí co s tím, kdyby nakrásně udělali revoluci. Chceme zlepšení, ne blbce s anarchií.

Kdo to dočte až sem a odpoví mi na otázku? Občanské referendum je občanská iniciativa, bez zdrojů, s pár nadšenci, kteří dělají, nic za to nechtějí a směrodatný je cíl, zjednat nápravu v této zemi. Provedli jsme celkovou analýzu problémů, navrhli jsme řešení a logicky zvážili plán a řešení.  Přesto tisíce a tisíce lidí dnes a denně na facebooku nadávají, věnují tomu nadávání tisíce hodin času, ale nikdo, podotýkám nikdo nepřiložil ruku k práci, jak to zlepšit?

Oslovili jsme již několik takzvaně již skoro slavných revolucionářů s kontaktem, navíc o nás již dobře vědí, jako my víme, kdo z nich je vlastně konfident, myslíte, že to volání po jednotě je skutečné? Čekalo by se, že projeví zájem o spolupráci? Ani náhodou, jeden jak druhý ignoruje ty druhé, v domnění, že jen oni jsou spasitelé.

Při tvorbě návrhů znění a myšlenek na nové zákony a Ústavu jsme vyřešili problémy všech postižených exekucemi, principem občanského účtu, chráněného státem a Ústavou, na který nesmí nikdo sáhnout, myslíte, že to kohokoliv zajímá, že si to přečetl a že by třeba navrhl vylepšení? Ani náhodou

Vymysleli jsme jedním vrzem, jak se říká řešení všech imigrantů, návrhem do návrhu nové Ústavy, že budou do 7 dnů bez rozdílu vyhoštěni. Myslíte si, že to nějaké pouliční revolucionáře zajímá?

Navrhli jsme v návrhu Nové Ústavy, odpovědnost soudců jak hmotnou tak trestní, navrhujeme trestnost za zneužití státní moci, navrhujeme způsob, jak vyřešit závislost České národní banky na nadnárodních banksterech, aby nedocházelo k té největší neustálé a nepřetržité loupeži a okrádání národa jak ji vrátit do našeho  majetku. Části z toho jsou zveřejněny již měsíc, myslíte, že to jak neustále nadávající občany i povstalecké křiklouny zajímá? Ani náhodou.

Navrhli jsme centrální řešení narovnání hodnot, v souvislosti s Národní bankou, jejíž důsledkem by bylo 2-3 násobné zvětšení kupní síly, příjmů, chcete-li, nejméně 2-násobné zvýšení důchodů a spočítali, za jakých okolností by na to stát měl.

Při tom jak levicová část by měla jásat, protože by se 3x zvedly příjmy a životní úroveň, tak pravicová, protože by došlo k trojnásobnému zvýšení poptávky, tedy tržeb a prosperity.

Myslíte si, že to někoho zajímá? Tak co vlastně chcete, lidé. Nadávat na facebooku, povykovat na ulicích, aniž byste věděli co s tím? Prostě se přidejte, přidejte se pomáhat, přidejte se k tomu, že co si neuděláme sami, nebudeme mít.

Není to tak složité, jak se zdá, nepotřebujete ani postavení, ani tituly, stačí selský rozum a vůle pro to něco udělat. Uplatnění v občanském hnutí najde opravdu každý, i ten nejmenší skromný človíček, co si nevěří.

Kdo chce, může občanskou inciativu Občanské-referendum !!! A Dost, republiku zpátky občanům kontaktovat na emailu info@obcanske-referendum.cz nebo na webu http://www.obcanske-referendum.cz dle informací Koordinačního centra.

Opravdu, kdo chce, může se na tom podílet a hlavně, nerejpejte si myšlenky, kdo za tím je, co za tím je, když si nelámete hlavu s tím koho volíte. Žádné hlavy, co by se chtěli zviditelnit tady nejsou. Je jen plán, jak si opravit vlastní stát, od drobností, až po Ústavu a banda nadšenců. Prostě se přidejte, nabídněte svou pomoc a uvidíte, jak se vám to bude zamlouvat.

 

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|17.12.2016|free public|

PS: A vzkaz těm povstaleckým skupinám a skupinkám, co se dokáží chytit za nos, dveře máte otevřené. Každý má dveře otevřené. Je potřebné vykonat ještě mnoho práce s osobním nasazením.

 

 1,986 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat