Reklama

Velký bratr, afričtí hosté v Paříži a překážky v publikování muslimské agrese

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Sledujte video ve zprávě. Je o muslimské povodni v Paříži, které se nedaří běžným způsobem publikovat. Původně zde bylo „Bez komentáře video stačí samo … převzato Youtube / Pro Evropu.cz.“ Pouhý náhled linku na Youtube.cz. Vzhledem k tomu, že z jakýchsi záhadných důvodů toto video sice sdílet jde, netušíme však jestli se vám na druhé straně zobrazuje, ale neustále a právě k tomuto jedinému příspěvku nám fcb zobrazuje úplně jiné úvodní obrázky, je to podivné. Dokonce tyto úvodní, jiné nesouvisející obrázky, zobrazuje, i když v žádné vložené nejsou.

Natolik víme, že by se mohla načítat dočasná pamět, jenže pokud vyrobíte asi tucet úplně nových příspěvků a stále se to opakuje, ačkoliv u jiných velkým bratrem nesledovaných témat to prostě nedělá, pokud vůbec nepoužijete obrázky a stejně to zobrazí přílohové úvodní obrázky úplně jiné, je to k zamyšlení. Zejména pak, že se to opakuje jen a pouze, pokud se mluví o migrantech.

Nejedná se o žádnou paranoi nebo konspirační teorie, pouhý fakt, zmíníme se o migrantech a systém se zblázní, bliká, nejde nastavovat, sdílet jde velmi ztíženým způsobem nebo nejde sdílet vůbec.

Tento příspěvek je dalším pokusem o vypozorování sledovaček a překážet ze strany Velkého bratra špióna, uvidíme, jestli se komplikace se systémem zopakují.

10:54 – Takže i tento pokus, po 7 zobrazuje nesouvisející obrázek v úvodní fotce, která vůbec vložena nebyla.

 

 1,126 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,564 zobrazení celkem,  1,752 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,565 zobrazení celkem,  1,753 zobrazení dnes

Číst více »