Reklama

Merkelová zase perlí i přes mrtvoly. Hoďte na ní síť.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Svět se zbláznil, protože jinak by každý normální člověk požadoval, aby tuto madam Merkel zavřeli do klece, denně na ni stříkali studenou vodu a ten falešný pseudo-humanismus jí vyhnali z hlavy jako duševní poruchu. Nestydí se veřejně slintat ta svoje „játra“ ani před pozůstalými.

„Berlín – K případu zavražděné mladé studentky se po celé řadě politiků vyjádřila také německá kancléřka Angela Merkelová. Pro ARD uvedla, že pokud je pachatelem tohoto činu migrant, musí to být jasně řečeno. Na druhou stranu ale varovala, aby lidé kvůli tomuto činu neodsoudili všechny uprchlíky jako celek…..“

Jednou z hlavních příčin, spíše nástrojů někoho v pozadí, proč se toto násilí a vraždy dějí, a to zdaleka nevíme všechno, je tato „soudružka pseudo-madam“ Merkel, školená kdysi na politických zařízeních KGB“. Jakou záhadou se dokázala dostat až do vedení Německa je záhadou a že Němci ji tam strpí také).

Tato vůdčí tváří multikulturního dovozu teroristů do Evropy, proč je sem vlastně dováží se můžeme jen dohadovat, má tu nestydatost vystoupit ještě na veřejnosti a vůbec to komentovat. Jak se na to mají koukat asi příbuzní zavražděné, její přátelé a blízcí? Mají snad podle návodu pseudo-madam jít a neodsoudit, tedy vlastně milovat imigranty, islám a muslimy?

 1,268 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 733 zobrazení celkem,  261 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 734 zobrazení celkem,  262 zobrazení dnes

Číst více »