Reklama

Když si debil Standa Nývlt myslí, že je „vtipnej ředitel zeměkoule“ a ještě k tomu je to hyena.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

Téma tohoto článku není plánované. Je to reakce (slušně mluvící prominou), na blbce a debily, kteří mezi námi existují a asi jich není málo. O tom, že věda a technika pokročila není pochyb. Není pochyb o tom, že sociální sítě jsou vytvořeny rovným dílem vývoje civilizace a rovným dílem cíleným využitým nástrojem jak odtrhnout lidstvo od reality, aby si mocní tohoto světa udrželi své pozice. A rovněž není pochyb, že jsou takoví, kteří využívají sociálních sítí a Facebooku k tomu, aby mohli provozovat svůj mentálně retardovaný exhibicionismus, protože v reálném životě by se nemohli ukázat ani na ulici.

Byl bych rád hrdý na celý svůj národ a Čechy, Moravu a Slezsko, ale za některý ten lidský hnus z mého národa se hluboce stydím. Stejně jako za dotyčného Stanislava Nývlta, oslovení „pan“ si skutečně nezaslouží.

Na Vánoční svátky se udála tragická událost při havárii letadla s ruským souborem Alexandrovci. Není podstatné, že to byli Rusové, není podstatné, že to byla ruská armádní hudba. Je podstatné, že tam tragicky zemřelo téměř 100 lidí. Jako člověk vnímám přirozenou soudržnost s lidským druhem homo sapiens a s tragickou událostí ve svém vědomí. Mohu to tak vnímat a nemusím k tomu dávat spousty vyjádření. Mohu se i vyjádřit. Každý dle libosti.

Pokud však někdo pojme ve svém mozku nutnost publikovat svou nabídku na vstupenky tragicky zemřelých  s fotkou a textem k mrtvým lidem z havárie letadla se slovy … cituji to individuum Nývlta

Prodam 4 stupenky, nevhodný vánoční dárek. (link na hyenu)

je to vrchol cynismu, lidské demence vedoucí k prohlášení „Bože jak hluboko jsme klesli“ a to podotýkám, to jsem ateista.

 

 

 

Na to nelze jinak, než reagovat asi tak …

Jindra Tichý Královská družina – Nývlte, lidská demence a hyenismus jsou standardní prvky, které provází lidstvo už nepaměti. Díky facebooku, nástroji na ovládání lidí a odpoutání od reality, mohou své demence páchat i tak debilní lidé, kteří by dříve, bez sociálních sítí, nesměli ani na ulici, protože ta super-blbost by z nich tekla i ušima a budilo by to veřejné pohoršení i mezi standardními blbci. Pane Nývlte, až se vám někdy něco stane, nezasloužíte si ani politování, protože jste cynická hyena a ještě si myslíte, že jste vtipný.“

Věřím, že se najdou lidé, kteří takovýmto hyenám dají jasně a čestně čelem najevo, co si o nich myslí. Dokud se nenaučíme chovat jako lidé, nečekejme žádné lidské chování a lidské prostředí. Svět se zbláznil a je na nás, na nikom jiném než na nás, dohodnotit vážnost společenského úpadku a k věci se postavit čelem a říci takovémuto lidskému odpadu a hnoji, co si o nich kdo myslí.

Pokud to neumíme, lidské vlastnosti, slušnost, empatie se stanou pomalu a jistě menšinou stále menší, až se stane, že bude takovýto hnus všude kolem nás, až člověk jako takový upadne do stavu, že lépe, kdyby z této planety zmizel, protože i to zvíře se chová lépe.

 

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|25.12.2016|free public|

 3,091 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

Tradice, opice?

Když je teda ten Mikuláš, zítra. Marně očekávám nějaké ty

 7,669 zobrazení celkem,  1,161 zobrazení dnes

Číst více »