Reklama

Jak pracují tajné služby díl 6. – aneb … “Změna, poslední díl zamyšlení bude o Babišovi a Okamurovi“.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Dnes to vezmeme trošku hopem. Přece se nebudeme opakovat. Vysvětlili jsme si zjednodušeně práci tajných služeb a zájmových skupin v galimatyáši České republiky. Tak co z toho udělat prognózu? Pokusíme se udělat odhad pro období nejbližší, do voleb a odhad volebních výsledků, jak dopadne ten nehezký film současnosti podle režie „pánů v černém, jak jinak.

Babiš byl na správném místě ve správný čas, jak řekl sám. Ironií osudu je, že řekl pravdu. Byl lidově řečeno „estébák“, je jedno zda už major STB nebo v krycí podobě záměrně medializovaný údajně agent STB. Byl v daném čase v té skupině, co byla použita k přeměně státu z umazaného socialismu na ještě špinavější posametové období. Kde vzal ty ony peníze? No jednoduše jedna nejmenovaná strana a komunistický stát vyvezla peníze do zahraničí, ještě před revolucí, aby je cestou nastrčených zahraničních firem a investorů přivezla zpět a skoupila předem vytipované podniky a firmy v malé i velké privatizaci. Není to jen přímá cesta, nejmenovaná strana peníze uložila a začala hrát hru“ jeden investuje u zahraniční banky jako záruku, ta dá zárukovanou půjčka kdesi nějaké firmě a ta investuje nebo půjčí peníze dál, až malým a velkým bílým koníčkům. Je Babiš jedním z nich? A dělá to, co chce nejmenovaná komunistická strana. Výsledek rovnice? Ony podniky již nevlastní tehdejší stát v rukou komunistů, vlastní je bílí koně nejmenované strany, kteří se tváří vlastníky, leč skutečné vlastnictví má ilegální část nejmenované strany. A že těch bílých koníčků je. Že jste to netušili? To proto, že jedna a jedna jsou náročné počty? Pravda, mnoho koníčků se vymklo kontrole, ale ti byli umravněni. Že to není pravda? Notářské potvrzení na to asi nedostaneme, ale jako hypotéza je to docela podobné jako vejce vejci realitě.

Co chtějí ti oni v pozadí? Vzhledem ke komunistické minulosti těžko říci, ale vypadalo by to asi tak blbě, jako právě Babišova úloha se vstupem do politiky.  Zblblé masy, zákony jak z dílny normalizace. Rádi by se Sovětským svazem, ale ono to nějak nejde, protože skutečně Rusko se změnilo a Putin jejich komunistickou agitku nehraje. Komunisté by rádi, ale Velká Rus na komunisty poněkud  „sere“. I kdyby se komunisté nabízeli sebevíc, domnívám se, že Putin je nechce ani jako odpadkový koš.

A co druhá strana sil působící na české scéně? V období falešné revoluce spolupracovaly tajné služby STB, KGB, CIA, Německa i Francie. Agenti STB byli využiti všemi stranami, zjednodušeně, spolupracovali s více tajnými službami s plným vědomím těchto všech tajných služeb. Jednak k převratu, jednak k 10-tiletí liberalismu, který postupně začali utlumovat, k přetvoření celé společnosti, vedlejšími důsledky byl výprodej republiky, zmocnění se klíčových firem, politiky i médií. Něco přišlo konkurenčně k likvidaci, něco k vyvlastnění předem připravených nadnárodních firem. Všechno strategické, ostatek je nazajímal. Ona část takzvaných disidentů k tomu použitých si mimo jiné rozdala karty, mafii a majetek podle klíče, nejdřív velitel, nadnárodní zájmy, potom oni samotní. Jenomže zestárli, svět se vyvíjí, KGB padlo, Rusko po pádu Jelcina změnilo politiku a ztratilo zájem o tuto strategii. Západní strategie má své cíle a tak začali disidenti napojení na tuto mocenskou hru ztrácet význam. Ne že by ho i v současnosti pro západ neměli, ale již není strategický, již není podstatný. Západ si hraje svou hru a už tak moc nepotřebuje všechny ty Rumly, Šabatové, Dientsbiery, Havly a další, protože Západ už hraje hru o konflikt s Ruskem a jeho noví bílí, spíše černí, koně jsou Saudská Arábie, Ukrajina a další oklešťování Ruska.

Samozřejmě nová taktika potřebuje nové tváře, proto přišel Babiš. Bez revoluční nálady lidí by však tato karikatura nemohla obstát. Je tedy logické, že se řízená revoluce opakuje po 27 letech znovu. Vyklubal se nám Babiš s populistickými hesly za podpory médií, které slouží nadnárodním finančním banksterům. Vyklubal se nám Okamura za nepřímé podpory médií s populistickými hesly. Divné, že ač to není žádný velký myslitel a státník, najednou narostl, Ptám se, proč nenarostli desítky jiných, kteří tvrdí to samé, co jim Okamura ukradl z pera i úst? Protože neměli mediální podporu mafie v pozadí. Podotýkám sám Okamura to nemusí ani tušit, že se hodí do krámu mafii.

Vysvětlení je jednoduché. Strategickým plánům se hodí řízené revoluce a revoluční nálady, aby obměnily ksichty, obměnily spolupracovníky, ale systém udržely v podobě, jaké potřebují. Udržely ho především pod kontrolou.

Takže k prognóze jak to asi bude? …

Sobotka je na odpis a vedoucí úloha sociální demokracie skončila. Nahrazena bude revoluční armádou oveček, které uvěřily řízeným populistickým heslům a tvářím, které jsou pro revoluční veřejnost populární svými populistickými hesly, dosaďme si tam Okamuru i Babiše, nicméně změny zásadního charakteru se konat nebudou, trochu se voličům povolí uzda na čas, aby se to uklidnilo a to je vše. ODS již sehrála roli kolaboranta s principem měkké Ano, Lidovci a starostové přežijí na hranici parlamentního zastoupení, a komunisté budou mít klasicky své voliče s mírným nárůstem.

Tedy pořadí….

 • 23% – Ano – vedené estébákem Babišem
 • 17%-  ČSSD – přijde sesazení Sobotky a pokus o znovuoživení vedoucí úlohy
 • 12% – SPD a řízená střela Okamura pouličních slibů, jak to chce ale udělat?
 • 8% – KSČM – řízení řízenými pracovníky stínového vedení KSČ
 • 7 % – TOP 09 – spolek agentů disidentů, havloidů a sluníčkářů, řízení CIA
 • 6 % – Řád národa a kříže pane Zieglera – poněkud nový a neznámý prvek.
 • 4 % – KDÚ-ČSL – věčně kolaborující s vítěznými politickými stranami
 • 3% – Zelení – řízení TOP 09 a KDÚ-ČSL
 • 2% – Piráti – řízení Babišem a komunistickými pohrobky jako pátá kolona odčerpání voličů
 • 1% – Strany s hlasy 1 až 1,9% propadnou a budou rozděleny vítězným stranám na celá křesla zastoupení v parlamentu
 • Zbytek? – Dalších několik desítek neřízených střel v podobě straniček se rozpustí jako rozsypané diabolky do vzduchovky.

Takže, není ani podstatné, jestli jsem odhadl procenta správně. Podstatné je, že tam budou tito, je jedno v jakém pořadí. Takže stará mafie obohacená o nové tváře zůstává nezměněna. Že ne? Vidíte tam snad vy, co já nevidím? Ústavní 2/3 většinu, nezbytně nutnou ke změnám, které si my občané přejeme? Odstřihnout nadnárodní kapitály od národní banky bez toho nepůjde, změnu Ústavy, práva občanů v Ústavě, vymahatelnost Ústavy, odstraněné soudní, exekuční, bankovní a v neposlední řadě mediální mafie? Snad narovnání hodnot, platů a důchodů? Bez změny zákonů to nepůjde. Myslím skutečné změny zákonů pro občany, ne proti nim. Koalice? Další podvod, snad si nemyslíte, že koalice složená z mafií se bude starat o to, jak vám je. Tak naivní snad nejste.

Jindra Tichý st. |šéfredaktor|16.12.2016|free public|

 1,492 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

Tradice, opice?

Když je teda ten Mikuláš, zítra. Marně očekávám nějaké ty

 7,605 zobrazení celkem,  1,097 zobrazení dnes

Číst více »