Reklama

Jak pracují tajné služby díl 4. – aneb … “Tajné služby v politice…“.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

„A dost, jděte už všichni mafiáni do prdele“. PS: Trošku sprosté, že? Trochu radikální, že? Trochu jednoduché, že? Ale vážená mafie, 100% účinné.

Jednou z mnoha kapitol diskuse o tajných službách, opět velmi zjednodušenou, je tajná služba v politice. Je významnou součástí strategie řízení světa ze strany mafie, tedy těch, kteří chtějí ovládnout svět, stát, politickou stranu nebo veřejné mínění.

Je starou a známou věcí, že politikové jsou kapitola sama pro sebe, jakýsi druh zvířátka, co si hraje na svém písečku a velmi rychle začne hrát hru, kdy propojí svou pohodlnost, své vlastní zájmy s hlavními proudy mocenských zájmů. Velmi často bývají zatíženi psychiatricky kvalifikovaným rysem jako je narcismus, sebestřednost, nafoukanost, pseudo-intelektuální nadutost, nedostatek sebereflexe a hlavně nezájem o sebereflexi. Jejich rysem je i to, když mezi ně skočí jiný, větší dravec a zvířátko, obyčejně začnou kvičet jako podsvinčata.

Ano, nehezké psaní o politicích. To proto, že až na výjimky je to prostě pravda. I kdyby jakýsi člobrda vstoupil do politiky s elánem a ideou o tom, že on je čistý, a chtěl by to dělat lépe, systém ho záhy pohltí a upraví si jeho existenci a jednání k obrazu svému. A zde pozor, systém mafie to umí otevřeně, ale i tak, že vás pomalu jistě přivede do stavu, kdy politik, potažmo spíše pseudo-politik ani netuší, že ho mafie využívá a to jak k časově okamžitým cílům, tak k dlouhodobým. Podotýkám pro běžného smrtelníka mimo dohled časové přímky ovlivňování a plánování světa kolem nás.

Bohužel musím konstatovat názor, že žádný politik nemá trvale jako primární cíl obecné blaho, veřejný zájem či blahobyt spoluobčanů kolem nás. Tuto iluzi můžete rovnou vyškrtnout ze svého hodnocení. A zase opakuji, pokud se vyskytne výjimka, systém ji prostě přežvýká, převálcuje a odstraní z cesty. Nejčastěji korupcí.

Co je tedy primárním cílem politiků? Dostat se k moci, do hlavního proudu a skloubit své zájmy s mocenskými. Byť by jako ocasové někde v předsíni politiky. Občas, když jim začíná téci do bot, udělají veřejnosti nějaké ústupky, najednou hodně rychle slíbí přidat důchodcům třeba 300,- korun, v domnění, že za almužnu 300,- Kč získají zpět svou důvěru, viz. bosá hlava Sobotka a jeho skvadra, a celá bez výjimky. Jako by to nevěděl před tím, než mu teklo do bot. Pravdou je, že nadutě kašlal na stav, na důstojnou životní úroveň občanů.

Stejně tak přešlapující Benešová z ODS, co se i s Kocábem v jeho ještě blbější výzvě hledejme si důstojného prezidenta,  spojí v idiotské naivitě, že by se snad mohla stát prezidentkou, přitom kašlající na všechny svoje postoje v minulosti. Inu co čekat od mediálního maséra na vodítku tehdejší STB. Jenom blbec by na jejím místě mohl doufat, že se na prezidentský stolec dostane díky své profláklosti.

Páni a dámy politici populisticky zahlásí cokoliv, jen aby se zalíbili a udrželi se v hlavním proudu u koryta. Pokud se neudrží, nebojte se, mafie měla vždy připravené nástupce, co chvíli sypou zrní, záhy však budou jednat přesně jako každý jiný další politik. Stará squadra je tahána na vodítku mnoha osvědčenými způsoby, hlavními jsou osobní hyenistické zájmy a charaktery, na které je mafie vždy utáhne. Kalousek je toho důkazem, jak tím, že sám je tahán za špagáty nadnárodní mafie, tak tím, jak on sám tahá za špagáty loutek mu podřízených. Můžou tomu říkat jak chtějí, taktika, program, ale je to jen takzvaný hnus, velebnosti.

Dále se dostaneme k oněm připravovaným tvářím. Cílem je vytvořit nástupce starých profláklých tváří, které se už neudrží a nahradit je tvářemi novými, kterým lidé cosi kdesi uvěří na základě těch nejrevolučnějších výkřiků do davu. Ovšem v pozadí regulovaných jako komunistická meliorace polí. Tedy co je cílem a taktikou? Vytvořit důvěryhodného náhradníka dlouhá léta dopředu, kterou případná revoluční veřejnost přijme. Jak to dělají? Jednoduše. Nejprve, zavčasu léta dopředu jich mají připravený plný kýbl na skladě.

Některé prostě vyberou do hlavní role. Pro ty hodně nespokojené, co takovýto ksicht do hlavní role nespolknou, vytvoří druhý, případně třetí, čtvrtý jiný mediální ksicht v roli radikálního pouličního revolucionáře, ke kterému lidé přilnou pro jeho radikalismus.

Ve smyslu hesla „Poznej svého nepřítele“ je scénář mafiánské podstaty asi takový…

  • 1. díl této telenovely či inscenace je „Staré ksichty na vždy.“
  • 2. díl inscenace je „Nejde-li díl první, Staré ksichty pryč, nastoupí dávno připravený nový, nadějný nastrčený veřejně populární ksicht“.
  • 3. díl je „Máme další rezervy, pojistku revolučního vítězství pod kontrolou mafie, pouliční vůdce, zpívající krásné písně na mafiánském vodítku, ať to již vědí nebo nevědí, že jsou manipulováni“.
  • 4. díl je “ Necháme je vyřvat, vpustíme sem na chvíli tu džungli a pomalu jistě ji pohltíme“
  • 5. díl je  „Ať se ale děje co se děje, nevadí, hlavně nesmí dojít ke zrušení podřízenosti České národní banky nadnárodním banksterům“.
  • 6. díl je „I kdyby na chleba nebylo, média musíme udržet pod svou kontrolou, bez nich bychom byli bez manipulačních nástrojů“
  • 7. díl je udržet volby a výsledky impotentní, což znamená mafiánské heslo „ Nikdo nesmí vyhrát rozhodující většinou, mohl by nám pod tlakem veřejnosti změnit Ústavu, zákony, které jsme si tak pracně zmanipulovali, mohl by zrušit podřízenost ČNB nadnárodní mafii, mohl by zrušit stát ve státě, takzvanou nezávislost soudní mafii a podřídit ji opět skutečnému právu a odpovědnosti a v neposlední řadě by mohl ustřihnout penězovody a vysavače zisků z této země“.
  • 8. díl mafiánských podstat „Pokud by toto nastalo, takový stát by s námi nehrál válečnou hru proti komukoliv, včetně proti Rusku a asi by nás poslal do prdele“.

A tak to se vezmou různé nástroje, kterými se hýbe jako na šachovnici, postaví se plány na dlouhá desetiletí, udržuje se vyhovující stav neměnný status quo a pokud se vymkne kontrole, tak tu máme náhradníky. Náhradníci se poznají především proto, že jsou potichu podporováni médii  a třeba takto ….

… ukážeme během několika let nějaký ksicht na nevinných společenských tématech, potom mu vyrobíme příběh pro veřejnost jak byl od médií a politiky odstaven, jak se znovuzrodil jako ten pták Fénix a začal svolávat do zbraně, nejlépe nepopulárnějšími tématy, které občany bolí. A davy příznivců začnou hýbat ulicemi a sociální sítí. Občas pustíme do televize plamenné výroky z parlamentu takového obhájce lidu, který tam čirou náhodou? sedí a připravíme si ho jako občany volitelného novátora náhradníka, získá tolik, aby byl politicky úspěšný, nezíská však tolik, aby mohl cokoliv změnit. A hlavně nic nesplní, ani nemůže.  A já se ptám, je pan Okamura oním náhradníkem mafie vědomě, či to zbla ani netuší, na jakém vodítku té tajné hry se nachází? Pokud by to netušil, pak by musela platit podmínka, že také netuší, že nikdy nic nezmění, protože je jasné, že nebude mít dostatečnou většinu. Pokud by ale netušil, že by byl jen kosmetickou úpravou staronové mafie, musel by nutně být totálně vymaštěná hlava. A to on blbý rozhodně není. Tak kdo mi spočítá tuhle rovnici?

další kulisou mafie je …

… až dojde na nespokojenost občanů takového stupně, že bude potřebné ji regulovat, převezmeme spontánní revoluční hnutí do své režie, vyprovokujeme pár lidí, schopných se do pouličních demonstrací pustit, ale zas ne takové, co by ji dokázali dotáhnout a něčeho dosáhnout. Ti lidé nebudou tušit, že jejich neúspěch, protože na něj prostě nemají předpoklady, je žádán mafií a plánován mafií.

… zálohou do těch vyprovokovaných revolučních hlav různých bojůvek lidí s velmi krátkým dohledem a nedostatečnými analytickými i organizačními schopnostmi nasadíme své lidi, co budou společně křičet a povykovat a vůbec dělat činnost typu neřízené střely, získají si důvěru a včas se postarají, aby se ty bojůvky uregulovaly, postupně odumřely a zanikly až bude čas.

… V neposlední řadě svými diletantskými aktivitami na ulicích se dosáhne i efektu postupné únavy občanů ze všech těch neúspěšných demonstrací, aktivistů a lidé, standardně zvyklí, že to za ně někdo vybojuje, zklamaně půjdou domů, ohnou hřbet a nechají si zase pěkně ostříhat vlnu na zádech. Případně ani na demonstraci nepřijdou.

 

Pro ty, co by snad nedouchopili celkový význam a obsah článku, nepíši zde své přesvědčení, popisuji mafii a nastiňuji způsoby jejich manipulací, jejich dlouholeté činnosti a přemýšlení.

 

Pro ty, tam na druhé straně mafie, co to naopak velmi dobře pochopí, vezměte tímto na vědomí, že tento obsahový výprsk informací byl učiněn zcela záměrně, zcela cíleně, jednak, aby vás i jiné chápající informoval o tom, že tu vyšší hru Patriotů nehrajete sami, aby vám dal informaci, že se vám děje něco za tou vaší mafiánskou prdelí, o čem ve své nadutosti nemáte ani ponětí a že podceňovat soupeře se nemá, vede to k Pádu Říše římské i k pádu Euro-svaté říše římské. Hrajete hru, chcete porazit historický vývoj, nejen ovčany, vozíte nám sem muslimy, vyvoláte občanské války a skončíte tak, jak skončili všichni idioti i se svými bansktery, Rotschildy, Rockefellery. V propadlišti dějin. Nakonec dosáhnete svého plánu, ale otočí se proti vám. O tom nepochybujte. Co vám zbude, až se všichni ti sráči, co vám přisluhují, zbaběle otočí a půjdou s historicky nevyhnutelným hlavním proudem?  A víte co je hlavním proudem? V podstatě jednoduchá spojující myšlenka “ A dost, jděte už všichni mafiáni do prdele“.

PS: Trošku sprosté, že? Trochu radikální, že? Trochu jednoduché, že? Ale vážená mafie, 100% účinné.

 

 

 1,873 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat