Reklama

Prosba …Předkládám k zamyšlení …

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Vážení přátelé, nepřátelé i čtenáři…

Vytvořil jsem nástroj, Občanský Týdeník,  jako noviny lidí pro lidi, s možností svobodně psát, co si myslíte, co chcete říci, včetně toho, že můžete zdarma psát o tom, co děláte, co vás živí a tím dosáhnout i vlastní reklamy. Má to umět zdarma pomoci i ve vašem podnikání nebo zájmech.

Chtěl bych požádat o spoluúčast a pomoc na obrazu Občanského Týdeníku. Pojďme ukázat, že umíme nejen komentovat politiku, ale také ukázat, že jsme normální obyčejní lidé, se  svými životy. Pojďme ukázat, každý to co máme a co umíme, kdo jsme. Např. kamarád Míla Krákora je třeba skvělej táta, učí syna šermu, jezdí  s ním na ryby. Na facebooku se občas potkáte s jeho fotkami. Co to komu přinese, když by to publikoval v nějakém blogu? Třeba to ukáže jiným otcům, že je skvělé své děti někam vést a nenechat je na pospas mobilům a PC hrám. Jiní mí přátelé mají sportovní klub, další zase umí nádherné věci v rámci lidových řemesel a málokdo o nich ví. A spousta z nás by byla ráda, kdyby znala jiné, co něco umí a v životě něco dokázali. Jiní dělají hudbu, malují, tančí….

Co by to přineslo Občanskému Týdeníku? A co by tím pádem přinesl Občanský Týdeník lidem dál? Jednoduchá věc, bylo by vidět kdo jsme, co jsme a že nejsme žádní nýmandi, ovce na ždímání, že nejsme žádní anarchisté, žádné „socky“ režimem pasované na okraj společnosti. A že je třeba lidi v této zemi brát vážně. Bylo by vidět, že nejsme žádní tupci, se kterými může kde kdo mávat, jak se mu zachce. A že máme svoje noviny.

Není nutné psát vědátorské a snobské články. Pomozte psát, tak jak každý z nás umí. Žádná umělá témata, bulvár nebo intelektuální novinařina. Jednoduché a obyčejné lidské články, příběhy, osudy a názory.

Prosím tedy každého, kdo má nějakou myšlenku, nápad, pojďte ji společně uplatnit v našich novinách, pro nás. Nikdy nevíte, kdy se vám budou hodit vlastní noviny.

Jindra Tichý st. | 20.11.2017 | free public | šéfredaktor | převzetí povoleno.

 1,414 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Rubriky

Mohlo by vás zajímat

→ K zamyšlení

Nepatrné postřehy

Včerejší datum 28.1.2023 se uvádělo, jako výročí HOLOKAUSTU. Zde v

 2,732 zobrazení celkem,  1,186 zobrazení dnes

Číst více »
► Ohlédnutí časem

Nezapomínáme?!

Jsou historické okamžiky, které je třeba připomínat, abychom nezapomněli, čeho

 2,808 zobrazení celkem,  621 zobrazení dnes

Číst více »
→ K zamyšlení

Nepatrné postřehy

Včerejší datum 28.1.2023 se uvádělo, jako výročí HOLOKAUSTU. Zde v

 2,733 zobrazení celkem,  1,187 zobrazení dnes

Číst více »