Reklama

→ Portál Občanský Týdeník

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Co to je Občanský Týdeník? Publicistický portál občanů pro občany, bez mediálních slouhů poplatných té či oné politické mafii, který vzniká živě, přímo na webu, aktivní činností sympatizantů pro podporu občanského hnutí

Občanské referendum 

Proč? Už toho máme dost, všech politických spekulantů, nedůstojných životních podmínek, byrokratického vládního a nadnárodního fašismu. Chceme lepší podmínky k životu pro naše děti, rodiny i blízké.

Kdo jsme? Úplně obyčejní lidé, co toho marastu v této zemi mají prostě už tak akorát dost, lidově „Už nás to sere“, co s námi provádí ta či ona politická mafie, plná intelektuálních idiotů parazitujících na nás a státu, který má patřit nám.

Co s tím? Něco je v tomto státě hodně, moc hodně špatně. A je třeba to opravit.

Podmínky k životu, české platy a příjmy, nejméně 3x podhodnocené?  Ne, děkuji. Chci stejné jako v evropských zemích, ke kterým prý údajně patříme. Něco je špatně ve prospěch banksterů. Je třeba to opravit.

Důchody pod existenčním minimem? Upadající zdravotní péče, školství, které vychová z našich dětí cvičené opičky k ničemu, konzumenty  a spotřebitele nadnárodních korporací? Ne děkuji. Je třeba to opravit.

Plíživý fašismus vládnoucích politických zaprodanců plný daní, nepřímých daní, poplatků, nucených plateb a nákupů vynucených nesmyslnými zákony, které odporují právní podstatě Ústavy, pošlapané samotnými zákonodárci v zájmu lobbyistů zájmových skupin? Něco je špatně a je třeba to opravit.

Žijeme ve vlaku, který nikam nejede, leda tak do stanice novodobého otroctví, ve prospěch zájmových skupin, schované za nekonečným kecáním idiotských nebo uplacených poslanců zákonodárného sboru.

A proto a pro mnoho dalších důvodů vznikla tato aktivita bez politických stran, občanská aktivita, která má za cíl jediné, sesadit politické mafie, ustřihnout chobotnicím chapadla, vyhrát volby 2/3 ústavní většinou s jediným cílem…

Jakým cílem? Opravit ústavu, zakotvit do ní práva občanů, zajistit její dodržování, opravit zákony, zrušit politické strany a veškerou zákonodárnou moc převést na občany prostřednictvím občanského referenda.

Jednoduše, zákonnou cestou odebrat politické mafii moc nad námi a vrátit ji do občanských rukou. Jde to tak ve Švýcarsku, povedlo se to na Islandu. Proč ne u nás.

Jak na to? Jednoduše, nevolit už nikdy žádnou politickou stranu. Volit sami sebe prostřednictvím Občanského referenda, který má jediný cíl. Předat vládu lidu této země.

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 681 zobrazení celkem,  209 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 682 zobrazení celkem,  210 zobrazení dnes

Číst více »