Reklama

Mrskejte to na ty sociální sítě, ať se národ má čím zabývat, bavit….

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Čím více si budete zabývat tím, co nám předhazují před ten náš rypák, jako jsou volby, velmi dobře strategicky vytvořené povodně, i když bohužel některých je mi líto.

Dojdeme na rozcestí – na jedné straně půjdou velmi rozumní lidé a na druhé straně totální tupci. Jedna strana bude říkat: „Pojďte na horu, loď se obrátila vzhůru nohama.“ Hádka dvou kapitánů skončila tak, že většina lidí šla dolů.

Proč?

Tak jak jste na tom vy?

Simona Peterová, poslanec Občanského parlamentu

 11,903 zobrazení celkem,  4 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat