Reklama

LŽI O PTAČÍ CHŘIPCE

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Znovu se recykluje, aby se vytvořil strach, a větší zisky pro Big Pharma (Big Pharma – je označení pro placené zástupce velkých farmaceutických a biomedicínských společností, kteří se snaží ovlivnit rozhodování vlád tak, aby byla legislativa výhodná pro jejich obchodní činnost).

Strach z „pandemie ptačí chřipky“ byl čas od času použit k vytvoření strachu u veřejnosti a k použití jako záminky k útokům na drobné chovatele drůbeže, kteří chovají svá kuřata a krůty venku na pastvinách, spíše než v uzavřených obrovských skladech, které provozuje komerční průmysl. Prezident George W. Bush byl první, kdo v roce 2006 vyhlásil „pandemii ptačí chřipky“, s apokalyptickým varováním před bezprostředním nebezpečím, které odstartovalo masivní federální financování vývoje nové vakcíny proti chřipce, která by tento nový „virus“ obsahovala. Pandemie nikdy nepřišla, ale lidé na ní vydělali spoustu peněz a šli po drobných producentech drůbeže, aby ochránili velké komoditní drůbežářské provozy před konkurencí.

V roce 2015 během Obamovy administrativy znovu recyklovali obávanou „pandemii ptačí chřipky“ a znovu začali ničit drůbež, zejména v Iowě, státě USA, který produkuje nejvíce vajec. Toto oznámení o „pandemii“ jim umožnilo přijmout určitá opatření a vyvolat strach mezi veřejností, ale opět z toho nic nebylo, kromě toho, že některé drůbežářské provozy přišly o spoustu peněz, zatímco výrobci vakcín vydělali.

Ale stejně jako COVID je to samý humbuk a strach s malou nebo žádnou podstatou a tento je starý, který se recykluje. Při současném způsobu masové produkce drůbeže ve velmi přeplněných a nehygienických podmínkách jistě existují skutečná ohniska infekčních chorob, ale zda se jedná o „viry“ nebo ne, je velmi sporné, protože se používá stejný druh PCR testu jako podvodné PCR testy COVID-19. A neexistují prakticky žádné důkazy o tom, že by se ptačí chřipka mohla přenést na člověka. CDC to (prozatím) skutečně přiznává. Viry ptačí chřipky („ptačí chřipky“) zřídka infikují lidi. Většina předchozích infekcí virem ptačí chřipky u lidí se vyskytla po úzkém, dlouhodobém a nechráněném kontaktu (např. bez rukavic nebo lékařské masky) s infikovanými ptáky nebo prostředím kontaminovaným jejich slinami, hlenem nebo výkaly. U každé osoby závisí riziko infekce na expozici a konkrétně na tom, jak blízko a jak dlouho je expozice. I když byli lidé infikováni viry ptačí chřipky, velmi zřídka došlo k dalšímu šíření z jedné infikované osoby na druhou. Podrobná šetření v oblasti veřejného zdraví se používají k určení, zda došlo k přenosu viru ptačí chřipky z člověka na člověka. Nepochybně přijdou s nějakým novým „kmenem“, o kterém budou tvrdit, že může infikovat lidi, a použijí stejný falešný PCR test, aby to „dokázali“.

Kit Knightly z Off-Guardian napsal pěkný článek, ve kterém použil jednoduchou logiku, aby prolomil lži a humbuk: Ptačí chřipka Další falešná „pandemie“… tentokrát pro kuřata. Epidemie ptačí chřipky není skutečná. To by měl být výchozí bod pro každého – vlastně se vším všudy – předpokládat, že média lžou, a čekat, až se ukáže, že nelžou. Vždy pochybujte o tisku. Vždy. Zvláště, když se zdá, že se osudy sbíhají a každá jednotlivá položka ve „zprávách“ žene veřejné mínění stejným směrem a slouží stejné agendě…. což ptačí chřipka rozhodně dělá. Nedostatek potravin. Rostoucí chudoba. Přidělování. Krize životních nákladů. To vše je součástí agendy Velkého resetu. Při naplňování této agendy v posledních dvou letech zničili malé podniky a zničili ekonomiku. Vyhnali řidiče kamionů z práce a zpřetrhali zásobovací linky, rozpoutali válku mezi dvěma největšími vývozci pšenice na svět, zvýšily ceny benzínu a zemního plynu. Ptačí chřipka do tohoto vzorce dokonale zapadá.

Cena drůbeže a vajec má raketově vzrůst. Víme, že jen předstírali pandemii u lidí. Myslíte si, že nemohou – nebo nechtějí – udělat totéž pro kuřata? Teď možná někteří z vás stále věří novinovým titulkům, možná jste si nevypěstovali ten smysl pro špionáž, který vám dá vědět, když je něco totální blbost. A možná bychom měli argumentovat, abychom se nestali obětí „fact-checkerů“. Pojďme si tedy na chvíli promluvit o důkazech.

Nejprve si promluvme o tom, jak americká vláda „detekuje“ propuknutí ptačí chřipky. Podle článku v The Conversation: Za účelem detekce [ptačí chřipky] americké ministerstvo zemědělství dohlíží na rutinní testování hejn prováděné zemědělci a provádí federální inspekční programy, aby zajistilo, že vejce a ptáci jsou v bezpečí a bez viru [… ] pomocí molekulární diagnostiky, jako jsou testy polymerázové řetězové reakce (PCR) – stejná metoda, kterou laboratoře používají k detekci infekcí COVID-19. USDA provádí rutinní testování drůbežích farem pomocí PCR testů. Připomíná vám to něco…?

Za druhé, promluvme si o tom, jak světové vlády zvládají „krizi“. Mainstreamová média informují o „smrtící“ epidemii ptačí chřipky, tvrdí The Guardian, Američtí úředníci se domnívají, že od února 2022, kdy byl identifikován kmen viru, zemřelo na chřipku téměř 24 milionů drůbežích ptáků, většinou kuřat a krůt. Všechna mainstreamová média zaujímají stejnou linii – informují o milionech ptáků umírajících na chřipku. Výše citovaný článek The Conversation však říká: Na začátku dubna 2022 epidemie způsobila utracení asi 23 milionů ptáků od Maine po Wyoming. A tento článek v The Scientist tvrdí… V této sezóně zatím desítky milionů ptáků uhynuly na nemoci nebo byly utraceny. Takže je zde určitá nekonzistence. V podstatě nevíme, kolik lidí zemřelo na „ptačí chřipku“, ani kolik jich bylo nakaženo s „ptačí chřipkou“. Zní vám to povědomě…? Nyní si udělejme jednoduchou matematiku, abychom se pokusili vyjasnit zmatek. Víme, že tisk informuje o zhruba 24 milionech mrtvé drůbeže v USA. Víme, že farmáři ve Wisconsinu utratili 2,7 milionu kuřat, aby „zastavili šíření“. A víme, že Iowa, přední producent vajec v USA, utratila více než 13 milionů kuřat. To už je 16 milionů z našich 24 milionů neboli 67 % z celkového počtu údajných „zabitých chřipkou“ v USA. Takže nejméně dvě třetiny uhynulých ptáků – a potenciálně všichni – byly zabity při porážce, a vůbec ne chřipkou. A to jsou jen americká čísla. Vybíjení provádějí i další země. Ve Francii došlo ke dvěma obrovským porážkám drůbeže, celkem více než 11 milionů ptáků. Spojené království od října 2022 utratilo nejméně 2 miliony případů, přestože do konce března odhalilo pouze 108 případů. Vlády zabíjejí miliony ptáků a tato úmrtí jsou dávána za vinu „chřipce“.

Shrneme-li to, páteří této epidemie „ptačí chřipky“ je: Rutinní testování prováděné pomocí nespolehlivých testů PCR, které lze zmanipulovat a vytvořit falešně pozitivní výsledky. Jazyková nejednoznačnost ohledně příčin úmrtí a nespolehlivé hlášení počtu obětí. Přehnané reakce vlády, které „náhodou“ problém zhoršují. Ptačí chřipka je jako Covid. Stejní lidé, kteří říkají stejné lži, ze stejných důvodů… Všichni víme, kam to směřuje dál.

Stejně jako u všeho ostatního to povede k tomu, že se bude více mluvit o potravinové krizi. Francie již varuje před nedostatkem drůbeže, a protože USA jsou největším světovým vývozcem vajec a kuřat, jakékoli narušení má obrovský dominový efekt. Cena vajec a kuřat již stoupá. Stejně jako v případě lockdownů, i „krize“ ptačí chřipky zasáhne malé místní podniky tvrději a rychleji než giganty Big Farma (již nyní vidíme zprávy o ničení rodinných farem). Hlásí, že ptáci ve volném výběhu jsou více ohroženi ptačí chřipkou (co s tím, že jim bude dovoleno chodit ven a žít jako normální ptáci), takže ekologické udržitelné a etické zemědělské postupy budou zasaženy novými pravidly, která se nevztahují na korporátní továrny na maso, které zacházejí se zvířaty jako s neživými předměty. Mezitím to bude použito k dalšímu pokroku ve válce proti masu, což posílí jak veganství, tak podporovatele laboratorně pěstovaného „masa“.

Nevyhnutelně se již hovoří o nové vakcíně proti ptačí chřipce pro lidi a/nebo ptáky. Britská firma dokonce oznámila novou vakcínu proti ptačí chřipce pro kuřata. To je dobře načasovaný výzkum. Hodně štěstí jako „antivaxer“, když uzákoní doslova injekci všech vašich potravin spike proteiny nebo experimentálními modifikátory mRNA nebo kdo ví, čím ještě. A samozřejmě, pokud to někdy budou potřebovat, „ptačí chřipka“ může přeskočit z kuřat na lidi a můžeme mít zcela novou pandemii, přesně jak onehdy předpověděl bývalý šéf CDC. Neexistuje žádná epidemie „ptačí chřipky“, je to jen Covid pro kuřata. Jen více budování zpět k lepšímu. Jen další nový normál… To vše je Velký reset! Velký reset zahrnuje i depopulaci, to znamená omezení dostupnosti potravin.

I v České republice informují o ptačí chřipce stejná mainstreamová média, která lhala o Covid-19! Na vině úhynu volně žijících ptáků může být i Chemtrails, 5G, mikroplasty atd.

Kdo vlastní patent? Patent na ptačí chřipku vlastní USA, více info zde: https://patents.google.com/patent/US10391163B2/en

David Vrána, poslanec Občanského parlamentu

Zdroj: https://www.bibliotecapleyades.net/ciencia3/ciencia_industrybigpharma313.htm

Patent US 10 391 163 B2: https://patentimages.storage.googleapis.com/b9/46/28/653c83b95fabea/US10391163.pdf

 17,985 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat