Reklama

Narození miminka

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Dne 12.8. 2023 se mé dceři narodilo miminko.

Za normálních okolností bych měla být šťastná babička. Měla bych plakat štěstím, ale rve mi to srdce.

Jelikož bohužel jsme si covidovým nesmyslem zavedli! FAŠISMUS, tak nás v druhé vlně čekají možné další experimentální vakcíny, možná testování, možné zákazy vycházení a jiná svinstva.

Už se opravdu velmi těším, až se nám budou starat o naše zdraví a opět nám budou šťourat do nosu i těmto malinkým drobečkům a vezmou základní lidská práva a svobody, které jsou nezadatelná, nezcizitelná, nepromlčitelná, nezrušitelná. Jako národ jsme dopustili a nechali jsme se podvést a nechali je páchat tyto zločiny na sobě a svých dětech?

V čem? Téměř všichni lékaři nás budou udržovat ve stádiu nemocných, aby farmaceutické společnosti vydělávaly miliardy?

Banksterský fašismus? Ti se budou starat o naše peníze na bankovním účtu, kdy a co si smíš nakoupit ….? Perfektní ne?

Mycí prostředek jako jsou média, ty se budou starat o to, aby nikdy nevyšla pravda. A vláda se postará o to, aby se vše stalo legálně?

Dost delší dobu nám dali volno, nic se neděje, vše jde do normálu? Ne ne omyl, to jsme si měli jen myslet. Připravují ratifikaci pandemické smlouvy, která jim dává plnou kontrolu nad vládními zdroji?

Chtějí veškerou moc, všechny naše majetky, ovládat finance, elektřinu, vodu, pohonné hmoty, které potřebujeme k životu. A samozřejmě otroky?

Nepustí vám dítě do školy, protože nebude správně zdravé, tedy očkované, podle nové istambulské smlouvy?

Ta prostřednictvím udavačského systému neziskové organizace a státního aparátu školství a sociálky vám ty děti klidně vezmou? Tady na to se těším úplně nejvíc. Můj děda říkal, že Češi byli vždy největšími udavači, za nacistického Německa.

A další svinstva, genderové pohlaví, kdy si dítě bude moci rozhodnout v 10 letech, jaké chce mít pohlaví? Opět budou v tomto případě fungovat škola a právo dítěte, nikoli rodiče, ale sociálky, která dítě odebere, když jim to právo rozhodnutí rodiče vezmou? Já proti tomu nic nemám, ale o všem, co zde píšu, je nutná VOLBA!!! Bude v těchto případech??????? Chci nebo nechci?

Toto krásné miminko se narodilo zázrakem, že ani jaksi matka nevěděla, že je těhotná. Ani nic necítila. Budu doufat! Že ho ochráním před zločinci, kteří si říkají lékaři, před školou, zločinci, kteří si říkají učitelé. Samozřejmě čest výjimkám.

Lékaři spí, se vám dobře?

Páni učitelé, spí se vám dobře?

Proč jste to spáchali????!!! Co jsme vám udělali? Myslíte, že dopadnete dobře, když budete bránit fašistickou doktrínu?!

Simona Peterová, poslanec Občanského parlamentu

 13,999 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,796 zobrazení celkem,  1,984 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,797 zobrazení celkem,  1,985 zobrazení dnes

Číst více »