Reklama

Vysílání se Zdravotním výborem

AUTOR PŘÍSPĚVKU

V úterý /28.2.2023/ od 20.00hod. proběhne vysílání Občanského rádia se zdravotním výborem.

Stěžejním tématem tohoto vysílání bude:

Je reklama nástrojem pro lepší zdravotnictví?

  • je reklama i ve zdravotnictví nutná a má svůj význam?
  • je osvěta o zdraví důležitá a potřebuje reklamu?
  • podvody lékařské, v historii i dnes
  • co je lékařské lobby a potřebuje lékař dary?

K poslechu v uvedený čas tudy:

www.referendum-csr.cz/radio

Ivona Kopáčová, Propagační manažer

 8,603 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat