Reklama

Jubilejní dárek

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Tak si tak sedím doma sama a přemýšlím, proč jsem se dnes 8. února vlastně narodila . Nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, tak do hloubky, jako dnes .

Když to vezmu kolem a dokola, ani jsem se nenadála a život utekl jako mávnutím proutku.

Sama sebe se ptám, co bude dál. S nasazením všech sil všem lidem v České republice zachraňuji zadek, snažím se mým známým a neznámým otevřít oči, aby se koukali a přemýšleli nad tím, co se stalo s naší krásnou zemičkou.

Dnes je mi 55 let, nepíšu to proto, aby mi lidé gratulovali a přáli hodně štěstí, zdraví, píšu to proto, že jsem se narodit měla, abych jednou vstoupila do Občanského parlamentu, abych ukončila toto zlo a taky proto, protože mám tu možnost, tudíž je to má povinnost.

Uvědomila jsem si že, lidé tvoří stát, nikoli 200 zkorumpovaných úředníků. Přeju si, aby náš stát opět vykvetl do krásy a lidé se nepodřizovali otrokářům, nebude to hned, ale krůček po krůčku.

Především upozorňuji mladé lidi, že ti tady budou žít, tvořit si svůj stát a neměli by se této povinnosti vyhýbat.

Já si opravdu přeji zpět svůj stát, aby mi zdraví sloužilo co nejdéle a dále svým postojem pokračovala v boji.

Tento článek je můj jubilejní dárek k mým narozeninám, který zároveň kráčí do historického dění. A také k zamyšlení všem těm, jestli si zachránit svou zemi a přát si to samé jako já.

Poslanec Občanského parlamentu

Simona Peterová

 6,255 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat