Reklama

SESKOČTE Z KOLOTOČE

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Máte pocit, že sedíte na kolotoči, který zrychluje, ze řvoucích amplionů, musíte poslouchat stále stejné písně, hudbu jako, když se zasekne stará, vinylová deska na gramofonu?

Je vám na zvracení, bolí vás hlava, nervy máte na pochodu?

Cítíte se jako otrok, který má každý den, téměř stejný a čeká, doufá, že kolotoč někdo zastaví?

Napadlo vás , že kolotoč mohou zastavit všichni kolem? Všichni co mlčky přihlíží?

Pokud to cítíte stejně nebo podobně, odpověď na otázky zní: SESKOČTE Z TOHO KOLOTOČE, zamyslete se, jak ten odporný řev, ty stále stejné interprety vypnout, nadobro!

Jsme všichni občané České republiky, bez rozdílu, ve špatné situaci. Kolaboranti dokončují rozklad, zničení, smazání, našeho státu a tím i zotročení lidí. 89. rok byl spouštěč, další etapy veškerého zla a loutkové vlády se za peníze, podílely na plánovaném rozpadu ČR. Dnes nás nazývají, spolu z globalisty, Českem… Máte snad v občance, napsáno Česko? Vůbec Vám není divné, že nás svévolně přejmenovali a vlastizrádci to používají všude? VLASTIZRÁDCI!

——————-

Neskutečné zvyšování cen potravin, zboží, poplatků, energií, plynu, PHM. Spuštění korony, invaze UA. NÁHODA?

NENÍ TĚCH NÁHOD OD BŘEZNA 2020 nějak podezřele moc?

Kdo bohatne z vysokých cen, výše uvedeného? Kde skončí daně z výše uvedeného?

Jedna banda si naplnila konta, druhá banda má splněno (plná konta), třetí banda se chystá pod rouškou vlastenectví usednout do křesel, má stejný cíl, jako jejich předchozí spolupachatelé.

Koho podpoříte velkou demonstraci, demisí…? Pouze další bandu, která na oko, jakože „bojuje“za nás lidi?

Téměř rok pracuje intenzivně OBČANSKÝ PARLAMENT. Je připraven pro občany České republiky, stačí se připojit, fungovat. Společně jsme schopni, v krátké době, odstranit kovid fašismus, fašismus, legitimní cestou. Je to taková legitimní revoluce. Program, 24 bodů obsahuje vše potřebné, aby jsme začali lidé – občané, hospodařit ve své vlasti, bez cizáků, politických mafií.

Každý z nás má starosti, je pracovně vytížený, stará se o děti, snaží se je uživit…, ale život máme jenom jeden, proto by každý měl zabrat. Fašismus dostihne, dříve, či později, všechny vrstvy obyvatelstva, jestli i přes všechny strasti a trápení, nezabereme!

www.obcansky-parlament.info

Jitka Uhrová, poslanec OP

 12,473 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat