Reklama

Porada Republikového štábu RČSR – Občanské jednoty 30.4.2022 – tisková zpráva

AUTOR PŘÍSPĚVKU

V sobotu 30.4.2022 proběhla pravidelná porada Republikového štábu Referenda ČSR – Občanské jednoty v Koordinačním centru v Boršově nad Vltavou.

Na programu:

  • Zabezpečení 2.etapy propagace Občanského parlamentu – přednášek o programu OP: každý kraj v daném časovém plánu připraví seznam plánovaných přednášek a také seznam pozvaných (starostové obcí a měst, ředitelé škol, zdravotnických zařízení, vhodných organizací, spolků; majitelé firem a živnostníci, individuálně pozvané osoby). Zadán postup pro grafickou a technickou přípravu. Tyto přednášky budou probíhat od 1.5.2022 do 31.8.2022 po celé republice v rámci personálního obsazení krajů.
  • Porada krajské organizace Praha: Vzhledem k tomu, že od 1.5. do 31.8.2022 probíhá 2.etapa propagačního postupu Občanského parlamentu, jehož servisní organizací je Referendum ČSR – Občanská jednota 2022, je nezbytné zabezpečit chod v krajích, které jsou personálně obsazeny. Novou krajskou koordinátorkou byla zvolena Monika Šebestová, která zavede funkční organizační pořádek a zajistí průběh přednášek.

  • Diskuze s hosty

Tisková mluvčí

Mariana Velčovská

1.5.2022

 13,021 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat