Reklama

Zdravotnický výbor – není Panda jako panda

AUTOR PŘÍSPĚVKU

V posledním týdnu byl neustále rozruch kolem pandemického zákona. Většina obyvatel s radostí očekávala zrušení určitých „pandemických“ pravidel, ale zároveň byla stále ve hře ta „panda“. V masmédiích neustále pobízejí k očkování – tentokrát prý „novou“ vakcínou. Výrobce spike proteinu pro tuto vakcínu se ujala Česká republika. Je tak již okaté, jak neúprosně se stále stejné informace opakují, pokaždé trochu jinak – pro občany jednou pod rouškou rozvolnění a umírnění stavu ve společnosti, podruhé k laskavému přístupu k „zdraví“ druhých občanů. Prostě taková salámová metoda. Nekonečným dílem této hry jsou demonstrace a manifestace – dokonce i těch, kteří mají zájem o změnu zdravotnictví – lékaři, zdravotní sestry, sociální pracovníci.

To, že chybí zdravotníci tam, kde jsou potřeba má svůj logický úsudek. Vyčerpanost, nátlak na očkování udělají své.

Občas žasnu nad zklamáním těchto lidí. Ano – jsou součástí určitých změn – účastní se různých dějství, ale pořád to nemá ten jasný výstup.

Minulý týden se konala i světová událost, dalo by se říci také trochu Panda, a to je zahájení olympijský her –  přinesla spoustu problémů nejen při testování, ale i při ubytování olympioniků – jejich izolace. Je jasné, že celý svět očekává ukončení tohoto stavu. Každý národ to řeší po svém. A co Česká republika?

Proto zde je cesta, která umí opravit nejen zdravotnictví, ale celý ekonomický systém. Je v lidech, občanech, kteří mohou, a právo na to mají z Ústavy, změnit tento mnoholetý stav neustálé masáže –  a to cestou Občanského parlamentu. Přidat se může každý, kdo to myslí s naší republikou a jejími občany vážně, ale ne cestou alibistickou.

Hana Wilczková

Předseda zdravotního výboru OP

poslanec Občanského parlamentu

 11,840 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,750 zobrazení celkem,  1,938 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,751 zobrazení celkem,  1,939 zobrazení dnes

Číst více »