Reklama

Lid jako nejvyšší zdroj státní moci IV – pomluvy OP nebo útoky na legitimitu

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Vážení čtenáři, chtěl jsem v tomto článku popsat způsob práce poslance Občanského parlamentu (OP) v systému home office, který nám jako první ukázali poslanci a vůbec celá státní správa „mafiánského politického systému“. Jde o způsob řízení celého státu od počítače z domova. A co tím vlastně docílili? V podstatě nám předvedli,  že poslancem na home ofice může být každý občan České republiky. 

Nicméně  dnes se budu zabývat množícími se adresnými i anonymními útoky na legitimitu OP. Všechny mají podobný rukopis, takže není pochyb, že mají jednoho autora či skupinu, která toto koordinuje. A které zcela určitě existence OP začíná velmi vadit. 

Začali si zvykat nazývat Občanský parlament sektou! Občanský parlament se skládá výhradně ze zvolených občanů do čestné funkce poslance, pod složenou přísahou poslance dle zákona č. 1/2021 Jednacího řádu a řídí se jím. Veškeré financování je transparentní, kontrolovatelné a archivované.

Útoky začaly přicházet v době, kdy byl jednací řád aktualizován tím, že každý poslanec se zavazuje podílet se na provozu OP a jeho kanceláře i finančně. Do té doby tito lidé mlčeli. Pracovali a schvalovali zákony. 

Proč nás srovnávají právě se sektou? Definice sekty: 

,,Sekta je pojem často implicitně nebo explicitně negativního nebo i pejorativního významu, kterým většinová kultura nebo většinová společnost označuje menšinovou, obvykle náboženskou skupinu vydělenou z určitého směru (náboženského, politického nebo ideologického).“

Proč nás tedy se sektou srovnávají? Nebo nás tak nazývají? Odpověď není vůbec složitá. Slovo sekta je samo o sobě totiž až natolik negativní, že jakmile takto někdo nějakou skupinu označí, spousta lidí se k takovému uskupení ani nepřiblíží.  Nezajímá je, zda jde o označení pravdivé a něčím podložené. Toto je hlavní sledovaný cíl: bránit rozšiřování řad poslanců v Občanském parlamentu, oddalovat náš cíl – převzetí řízení státu. Potom  totiž šmejdům, kteří jdou proti vlastním občanům, skončí jejich kariéry trestní a hmotnou odpovědností u soudů. A toho se oprávněně političtí mafiáni  bojí a proto využívají veškeré možné mafiánské způsoby boje a pomluvy. 

Kolektiv výboru Vnitřních věcí, 2.2.2022

Závěrem si vážení čtenáři udělejte názor sami a prohlédněte si fakta na níže uvedených odkazech:

www.lidove-volby.cz

www.referendum-csr.cz

https://www.lidove-volby.cz/archiv/aktuality/2022/1/Aktualita-JYJWW-soubor-20220103205824.pdf

 11,726 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat