Reklama

OBČANSKÝ PARLAMENT Vás vyzývá:,,připojte se“!

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Občanům!

Dlouhodobým působením zaprodaných politiků, kteří jednali v cizím zájmu, došlo k narušení základních pilířů našeho státu: zákonodárství, ekonomika, zdravotnictví, školství, …

Naše republika je vedena k zániku za účelem vzniku Trojmoří či Východoevropské unie. Po té by nebylo moci, která by nás dokázala ochránit a nakonec bychom přišli všichni o všechno!

V tomto státě je toho mnohé špatně. MUSÍME TO OPRAVIT! Nikdo jiný to za nás neudělá!!!

Referendum ČSR – Občanská jednota se rozhodlo říct DOST! politickým mafiím a vzít si republiku zpět!

V souladu se zákonem v loňském roce zorganizovalo 1.kolo nezávislých Občanských voleb, ze kterých vznikl prozatímní OBČANSKÝ PARLAMENT, který získal mandát od občanů, tzn. má za úkol zastavit covid-fašismus, přivést zemi k řádným volbám bez politických mafií-stran a předat vládu odborníkům.

V současnosti probíhá druhé, časově neomezené, kolo těchto voleb.

Každý občan s pro-národním smýšlením má právo volit a být volen do tohoto Občanského parlamentu přímým způsobem. Počet poslanců není omezen! Tento nový systém stojí na principech přímého referenda.

Občanský parlament od 13. 9. 2021 pracuje na tvorbě nového systému – legislativy, zákonů, tak, aby se tato země dokázala vyhnout občanským nepokojům a chaosu, ke kterému je záměrně vedena.

Poslanci Občanského parlamentu pracují z domu, v režimu Home Office, pomocí webové platformy:

https://lidove-volby.cz/

Zde je možné se také dočíst další informace a podmínky pro kandidáty na poslance.

Pro kandidaturu je nutné seznámit se s pravidly voleb a Jednacím řádem a toto akceptovat. Pro práci poslance je potřeba ovládat práci na PC a znát Ústavu České republiky.

Vy, kterým záleží na osudu naší země, existenci České republiky a budoucnosti našich dětí a chcete aktivně přispět k nápravě, staňte se poslancem Občanského parlamentu, tvůrcem nové země, nového systému, suverénní soběstačné země a důstojných podmínek k životu pro všechny řádné občany!

Mariana Velčovská, tisková mluvčí

11.1. 2022

 10,231 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat