Reklama

Nekonečný Covidový Matrix aneb tyranie ve smyslu ukaž „tečku“ nebo máš smůlu

AUTOR PŘÍSPĚVKU

V poslední době stále častěji přemýšlím nad lidmi připojenými dobrovolně k současnému covidovému Matrixu.. Opravdu dosud nepochopili co se dík jejich lhostejnosti rychle blíží, co mohli svobodně ještě včera je dnes už nejméně z poloviny jiné a že zítra nemusí platit vůbec? Že už tady rok a půl probíhá regulérní trénink na věci příští a bohužel už velmi blízké, že politické elity zkoušejí kam až mohou zajít a co všechno si většina národa nechá líbit?

Jak dlouho ještě bude tedy tahle většina národa mlčet? Pár tisícovek lidí se chodí občas vykřičet na naprosto impotentní demonstrace pořádané bůh ví kým a v čím zájmu, bez myšlenky, programu i cíle. Ale co většina tohoto národa, miliony lidí nestarající sevo své přirozené svobody, kteří sklonili hlavy a nechali si nasadit dobrovolně hloupé a zbytečné náhubky jako znak poslušnosti a oddanosti systému, stojící ve frontách na jakési pochybné a o ničem nevypovídající testy nebo do sebe nechají napíchat jakousi podivnou chemii, o které nikdo přesně neví co může za čas v těle spustit a za případné následky po její aplikaci naprosto nikdo nezodpovídá?

Přestože již delší dobu spousta renomovaných lékařů a skutečných odborníků se snaží i přes zákazy a příkazy politiků a nepřízeň zmanipulovaných médií otevřít lidem oči, tak většina stále evidentně nepochopila aktuální tristní stav věcí, stále věří mediálním lžím ze svaté bedny a odmítají si připustit, že by cokoliv mohlo být jinak.

Skutečně většina z nich zhloupla reklamními manažerskými triky a věří, že politikům jde o jejich zdraví? Skutečně jsou přesvědčeni, podařilo li se „slepencům“ na objednávku EU a americkým zájmům odstranit bývalou vládu Babiše, že nový politici slouží jim a zájmům našeho národa? Nechápou, že politik sloužil vždy a i nadále bude sloužit pouze sobě a v prvé řadě především zájmům svých chlebodárců, kteří z povzdálí tahají za nitky…?

Spousta lidí naivně stále věří, že demokracie funguje a myslí si, že oni svým hlasem při volbách o něčem rozhodují a vůbec si neuvědomují, že dnes se za peníze, za úplatek dá zmanipulovat naprosto cokoliv a téměř kdokoliv. Politiky můžeme za daných podmínek vypnout pouze jediným legálním zůsobem podle stále platné Ústavy a jejich zákonů. Nejsme tedy bezmocní, ale musíme se postavit na odpor, odmítat nesmyslné příkazy úředníků a naučit se jim správně v rámci skutečného práva postavit. K dosažení úspěchu je potřeba zapojení všech obyčejných slušných lidí, kteří mají chuť pracovat vyhradně v pronárodním zájmu – a právě proto vznikla Občanská jednota – Referendum ČSR s jednoduchým, ale skutečně účinným programem na záchranu naší vlasti nejen před covidfašismem, ale také greendealem a dalšími nesmysly nejen evropských sociálních inženýrů.

Na pravidlech a snahách o rozdělení lidí, na zotročování a následného boje o svobodu funguje svět od samého počátku, celá tisíciletí. Musíme hledat především odpovědi sami u sebe, protože pokud se spokojíme s pouhým návratem před plandémii a cílenou covidohysterii, pak se začnou další útoky na naše svobody opakovat častěji. Budou to různými způsoby a pod různými záminkami zkoušet tak dlouho, dokud se jim to nepodaří. Případná porážka současných covidfašistů, není porážka dalšího rodícího se otrokářského systému, bude to jen pouze první vítězná bitva. Pak bude rozhodující, zda se pustíme do osvobozovací války změnou celého systému nebo jim necháme stále prostor znovu se zformovat, aby opět mohli zaútočit větší silou.

Jak tedy chcete dál žít! Buď jako otroci v nekonečném covidovém matrixu a nechat se v každé hospodě, klubu, hotelu, penzionu, škole, kadeřnictví, kosmetice, wellness, sauně nechat obtěžovat stylem „ukaž tečku nebo máš vstup zakázán“ a nebo jako svobodní svéprávní lidé, kteří si o svém životě, zdraví, studiu i zábavě, cestování rozhodují výhradně sami?!? VOLBA JE JEN NA VÁS!!!

Libor Velek, poslanec Občanského parlamentu a asistent koordinátorky pro Jihomoravský kraj

23.1.2022

 11,182 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

MANDELA EFFECT

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy

 18,766 zobrazení celkem,  1,044 zobrazení dnes

Číst více »