Reklama

Energetická krize nebo další podvod na občany? Předražené energie nebo zdarma?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Vážení čtenáři rádi bychom vám představili postupně všechny programové Referenda ČSR-Občanské jednoty a jak se každé oblasti života dotýká. Tyto programové body prostřednictvím Občanského parlamentu již realizujeme a i nadále postupně realizovat budeme. Jako první vám představíme programový bod ,,Energie a voda zdarma“. Vnímáme, že tato oblast je a nadále bude pro občany velmi palčivým a přímo se nás všech dotýkajícím tématem.

Proč to tak vlastně je a jak celá tato situace s energiemi vznikla? A jaký cíl tato uměle a naprosto cíleně vyvolaná energetická krize sleduje? Je potřeba si uvědomit, že globalisti a nadnárodní korporace, řídící chod světa k obrazu svému a svým dlouhodobým cílům, zcela prokazatelně ovládají naší vlastizrádnou vládu a poslaneckou sněmovnu. Vlastně politickou mafii.

Energie tedy, konkrétně elektrická energie, vyrobena v České republice je za pár haléřů vyvážená do Německa a to nám jí z obrovským ziskem prodává zpět. Ten kdo to dovolil se dopustil vlastizrady a postavil se proti zájmům vlastních občanů. Jak se to našich občanů dotýká? Mnoho rodin to již přivádí na hranici i za hranicí bídy a díky tomu na okraj společnosti. V konečném důsledku budou lidé/rodiny přicházet o veškerý majetek, díky exekutorské mafii, ale o ní si popovídáme v některém z dalších článku. Mnoho občanů si stále myslí, že když je konkrétně žádné několikanásobné zdražení energie zatím nepostihlo, že se jich to netýká. Opak je pravdou. Zdražení energii jako základní životní potřeby se projeví naprosto všude.  A to skokovým zdražením nejen potravin, ale naprosto všeho včetně všech služeb a pohonných hmot.  Směřuje to k totálnímu rozložení společnosti a státu jako takového. Dále k enormnímu předlužení občanů i státního rozpočtu. Tím se globalisté pokouší vyvolat převrat a dosazení loutkové vlády, která dokoná zánik ČR, vznikem tzv. východoevropské unie, či Trojmoří. O tom už se otevřené hovoří a je to opět téma na samostatný článek.

Tímto jsme ve zkratce zhodnotili fakta a předestřeli si následky z toho plynoucí. 

Ptáte se na řešení?  Řešení existuje a je dlouhodobě připravované v programu Referenda ČSR-Občanské jednoty a již se pracuje na realizaci a uvedení do praxe.  Jak se na realizaci i vy můžete podílet? To se dozvíte v závěru článku. Tento programový bod se jmenuje ,,Elektřina a voda zdarma“ a jeho zkrácené znění zní: ,,Energie, elektřina, plyn, palivo, voda, jsou nezbytné součástí a základní potřeba pro náš každodenní život. Je tady naprosto logické, že úkolem státu, který by nám měl sloužit, je zabezpečit pro své občany energie a suroviny v dosažitelné ceně minimálního přijmu, chcete-li to nazvat jinak, tedy i ekonomického, sociálního bezpečí“. V názvu článku je elektřina a voda zdarma. Je naším cílem zabezpečení těchto základních potřeb k životu každého občana zdarma. Jak toho docílíme? Prostřednictvím ekonomické reformy a zastavením penězovodů a vývozu našeho kapitálu do zahraničí.

Náš program je komplexní a zabývá se celkovou opravou našeho státu. A postupně Vám ho celý představíme. A teď si můžete vybrat zda i nadále budete volit vlastizrádné, zkorumpované politické mafiany jdoucí proti zájmům vlastních občanů/voličů, nebo se na opravě státu budete spolupodílet a rozhodovat o vlastní budoucnosti sami, prostřednictvím Občanského parlamentu.

Kraj Praha krajská koordinátorka Simona Peterová

více informací najdete u každého krajského koordinátora nebo na stránkách www.lidove-volby.cz http://www.referendum-csr.czhttp://www.lidove-volby.cz www.referendum-csr.cz

https://lidove-volby.cz/
https://www.referendum-csr.cz/
https://lidove-volby.cz/archiv/aktuality/2022/1/Aktualita-JYJWW-soubor-20220103205824.pdf


 10,011 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat