Reklama

Bezpečnostní výbor Občanského parlamentu-záškodníci

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Minulou neděli jsme si řekli něco o činnostech Bezpečnostního výboru parlamentu. Mezi tyto činnosti patří také zmiňované odhalování záškodníků .

Jak v historii Referenda ČSR tak i v historii Občanského parlamentu už bylo odhaleno několik krtků a záškodníků,a to nejen díky nastaveným pravidlům a platnému jednacímu řádu,ale také díky poctivé a uvědomělé práci členů,vedení a orgánů občanského parlamentu .

Protože lidé jsou různí,jsou i různé metody sabotáže .Někdo se pokouší sabotovat nečinností,někdo se pokouší napadat legitimitu,někdo se pokouší vyvolávat negace skrze finance .První dva způsoby sabotáže jsou ošetřeny stanovami a jednacím řádem a třetí způsob je ošetřen transparentností jako vše ostatní .

I přesto,že financování je transparentní a každý má možnost se na cokoliv zeptat a ověřit si,že je vše jak má být,je toto téma oblíbeným předmětem útoků,mnohdy způsobených pouhou leností se zamyslet nebo se zeptat ,a nebo fatálním nepochopením potřeby samofinancování .

Také se často setkáváme s tím,že někteří poslanci nejsou ochotni dodržovat to,co sami schvalovali a ani si neuvědomují,že jako aktivní poslanci s platným mandátem nesou plnou trestní,hmotnou a morální zodpovědnost .

Dle pravidel jednacího řádu je každý útok na Občanský parlament považován za vlastizradu a sabotáž ČR,protože Občanský parlament není součástí politických mafií jako všemožné pseudovlastenecké alternativy(ChcíplPES,Manifest,Zdravé fórum a mnoho dalších),ale je složen z občanů v odporu podle článku 23. ústavního zákona,kteří skutečně bojují za zachování České Republiky a proto je napadení Občanského parlamentu napadením ČR a jejích občanů .

Předseda výboru bezpečnostního

Jiří Daniel

 7,886 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat