Reklama

Bezpečnostní výbor Občanského parlamentu-opravdu žijeme v míru?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Jak jistě už všichni víme,jednání mezi Spojenými státy,Severoatlantickou aliancí a Ruskem,,moc nedopadla“.Navzdory relativnímu klidu v diplomatické komunikaci mezi zeměmi je další jednání zástupců Ruska a Spojených států smluveno na pátek .

K jednacímu stolu ve švýcarské Ženevě mají zasednout ministři zahraničí RF a USA .Vezmeme-li v úvahu dosavadní rétoriku západu,těžko můžeme očekávat větší pokrok směřující k deeskalaci napětí na Ukrajině a v Pobaltí,když vrcholní představitelé USA a NATO nekompromisně odmítají dát Rusku jakékoliv právní bezpečnostní záruky .

Vztahy na bodu mrazu ovšem nebrání Američanům ve schvalování dalších miliónů dolarů pro Ukrajinu, ani Britům v dodávkách zbraní .Kanada vyslala kontingent speciálních sil a naše ministryně obrany Jana Černochová probírala s generálem Opatou dodávku granátů na Ukrajinu .Když o tomto informovala,hovořila o podpoře demokracie na Ukrajině .Zvláštní pojetí .

Včera informovali zástupci Doněcké a Luhanské lidové republiky v nouzové zprávě na Telegramu o přípravách Kyjeva na sérii teroristických akcí na jejich územích .Tyto zprávy poskytla rozvědka lidových milic DLR a víte co?1.září 1939 jako přes kopírák…

Předseda výboru bezpečnostního

Jiří Daniel

 14,819 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat