Reklama

Proč? – Tisková zpráva 17.11.2021

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Proč neustále všichni věnují maximální úsilí a energii kafráním na sociálních sítích, ztrácí spoustu času s různými alternativami, nepodstatnými debatami o tom, co je špatně, zkracující si svůj volný čas na nesmyslných demonstrací bez jakéhokoliv efektu, které nepřinesly ani kousek spravedlnosti a svobody navíc. A já se ptám PROČ?

Spoluobčané, spoluvlastníci naší země! ZASTAVTE SE A CHVILKU PŘEMÝŠLEJTE… Odpovězte mi na jednoduchou otázku, čeho jste tímto konáním dosáhli? O co se máme lépe, než dříve?

Přitom stačí tak málo, přidat se do „projektu‟, který řeší komplexně všechny naše problémy a potřeby, svobodu a právo každého z vás, kde vy se stáváte vykonavatelem svých rozhodnutí, za které si i sami nesete plnou zodpovědnost, nikdo jiný.

OBČANSKÝ PARLAMENT – instituce naprosto svobodných lidí, skupina občanů, která HLÍDÁ dodržování Ústavních zákonů a posuzuje relevantnost navrhovaných zákonů. TOŤ VŠE! Nic jiného se od poslance Občanského parlamentu nepožaduje. Poslanec nikam NEDOCHÁZÍ ani NEDOJÍŽDÍ. Vše probíhá z pohodlí domova způsobem Home Office – on-line. Vyvinuli jsme potřebný program (aplikaci), který neustále zlepšujeme a zdokonalujeme.

Poslancem může být skutečně každý, kdo chce NOVÝ a LEPŠÍ pro-národní systém – SKUTEČNOU ZMĚNU!

Co plánujeme změnit?

• Česká republika jako svobodná suverénní země, samostatnostná a soběstačná →

→ odchod z EU a NATO.

• Ekonomická reforma jako zásadní pilíř celkové změny. Vymanit Českou národní banku z cizích vlivů a spekulací. Stabilizovat českou korunu tak, aby její hodnota byla neměnná.

• V závislosti na úspěchu ekonomické reformy, zajistit každému občanovi takové sociální jistoty, aby nemusel mít strach před ztrátou zaměstnání (občanský důchod od narození až do smrti), vodu a energie paušálně hrazené státem.

• Reforma školství, zdravotnictví, policie a armády, zastavení a odškodnění neoprávněných exekucí a další…. https://www.referendum-csr.cz/dok-2/program/

I vy můžete přispět svým návrhem co a jak zlepšit…

A já se ptám znovu: „PROČ UŽ TOTO NEMÁME?‟…

… PROTOŽE ZTRÁCÍTE ČAS NESMYSLY!!!!

Další informace: www.lidove-volby.cz

Mariana Velčovská, tisková mluvčí

 790 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,557 zobrazení celkem,  1,745 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,558 zobrazení celkem,  1,746 zobrazení dnes

Číst více »