Reklama

Porada Republikového štábu 27.11.2021 – tisková zpráva

AUTOR PŘÍSPĚVKU

V sobotu 27.11.2021 proběhla opět pravidelná porada Republikového štábu v koordinačním centru Boršově. Porady se zúčastnili, jak stálí členové, tak i hosté, kteří si uvědomují hloubku problému a chtějí se aktivně podílet na nápravě situace v naší zemi.

Úvod porady patří vždy zhodnocení naší ekonomické činnosti – prodej knihy Novodobá otroctví, prodej mincí, reklamy v našich médiích a vyhodnocení pořádání petičních stánků.

Následuje vyhodnocení činnosti Volební komise a náboru nových kandidátů do Občanského parlamentu.

Pozornost bylo potřeba věnovat těm parlamentním výborům, kde byli schváleni předsedové (organizační, bezpečnostní, ekonomický, kontrola zdraví) k naplánování následných úkonů a budoucích kroků.

Předsedové těchto výborů se dle potřeby scházejí už v pátek před sobotní poradou a společně vyhodnocují dění uplynulého týdne, analyzují a plánují nutný postup.

Před námi je nominace předsedy právního a propagačního výboru.

V druhé polovině porady jsme se tentokrát věnovali analytickému a myšlenkovému rámci naší činnosti. Rozebrali jsme chyby, které jsme při zpětném posouzení zaznamenali. Probrali jsme možnosti vývoje, kam směřují kroky současné vlády spolu s jejich agenty, působící např. mezi alternativními skupinami. A připomněli jsme si hlavní myšlenky, ze kterých čerpá naše úsilí.

Připomínám, že tyto sobotní porady jsou otevřeny i veřejnosti. V pátek je též možné se zde zúčastnit přednášky. V tomto týdnu bude na téma ,,Koncepční kriminalistické analýzy se zaměřením na Covid fašismus“.

https://www.obcanska-podpora.cz/registr/prednasky

Mariana Velčovská, tisková mluvčí

29.11.2021

 3,934 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

MANDELA EFFECT

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy

 18,703 zobrazení celkem,  981 zobrazení dnes

Číst více »