Reklama

Volby 2021

AUTOR PŘÍSPĚVKU

VOLBY 2021

Ty státní…..

Hlavně, že to nevyhrál Babiš! Hlavně, že to nevyhrál Babiš! Konečně tu bude nějaká změna, konečně se dostal k moci někdo jiný!

Obě demokratické koalice mají většinu a mají šanci postavit většinou vládu, toto je změna, my jsme změna, vy jste změna. Hřímá Fiala.

Tyto a podobné věty čtu od soboty a nevím, zda se smát nebo brečet – vaší naivitě. Kdo to ještě nepochopil, je úplně jedno, komu to hodíte! Výsledek byl předem daný dopředu. Všichni poslouchají jednoho pána. Každá strana má sice jiný způsob, jakým pokračuje, ale cíl je jasný – zánik České republiky, jak jí známe. Po přijetí Eura už k tomu moc daleko nebude. Málokdo si totiž uvědomuje, že když se vzdáme naší měny a přijmeme Euro, jako by jsme se vzdali občanství. Právě naše měna nás dělá Českou republikou. Když ji mít nebudeme, co pak budeme? Jen nějaký evropský stát, nějaká evropská kolonie? Není to takhle náhodou předstupeň ke vzniku Trojmoří? Já to takto cítím. A to samozřejmě není jen o tomhle, je to o spoustě faktorů, které tady rozepisovat nebudu.

Přemýšlela jsem nad tím naším demokratickým státem. Nad jeho vznikem a nad našimi 3 prezidenty. Václav Havel byl spoluzakladatelem a předsedou strany OF, která vyhrála v roce 1990 volby. Tato strana především odmítala totalitní komunistický režim. Pak se stal prezidentem. Věděli jste ale, že tento zářný příklad, tolik oslavovaný, přísahal v roce 1989 na komunistickou Ústavu? Ehm, cože? Nebyl snad spoluzakladatel strany proti komunismu? Tak proč potom přísahal na jejich Ústavu? Václav Klaus i Miloš Zeman byli premiéry ČR předtím, než se stali prezidenty. Toto mě celkem nutí k zamyšlení. Všichni 3 jsou páky globálního prediktora. Nejdříve byli dosazeni do nižších, přesto významných funkcí, aby se zjistilo, jak moc jsou loajální a až poté se stali prezidenty. Ale pozor, loajalita nebyla vůči občanům ČR, jak by měla, ale vůči globalistům. Tohle mi z toho všeho vychází. Komunismus byl čisté zlo, byl špatný, stejně jako kterýkoliv jiný totalitní režim, o tom žádná. Ale co se vlastně stalo za té naší údajné demokracie? Za vlády těchto 3 osob? Naše voda už nepatří nám, ale Francouzům. Ruský plyn kupujeme draze od Německa. Provozovali jsme 1800 odvětví z 3500 průmyslu. Téměř vše jsme si dokázali vypěstovat. Toto všechno už není. Buď je to rozprodané, rozkradené, vytenulované nebo to prostě zaniklo. Za těch 30 let jsme přišli opravdu o všechno. Teď jsme jen země, která musí lézt Bruselu do zadnice, jen aby přežila. Země, která není schopná za tohoto systému se postarat o své vlastní občany a je závislá na dovozu! Proboha proč? Vždyť jsme byli vždycky samostatná a soběstačná země. Měli jsme všechno a to nám tato slavná a udajna demokracie v čele s těmito pány vzala. A já říkám, pojďme si to vzít zpátky! Jako občané České republiky! Jako hrdí vlastenci a bojovníci!

Tento 32 let trvající systém je špatný. Je prohnilý odspoda nahoru. I kdyby státní volby nebyly zmanipulované, s politiky, kde minimálně 51% slouží cizí moci, se z tohoto marasmu nikdy nedostaneme. I kdyby tam přišel naprosto čistý člověk, s dobrými úmysly, tento systém ho prostě odmítne. Vycucá z něj veškerý elán a pak ho vyplivne. Proto je potřeba tento systém zcela nahradit. Udělat vše odznovu. Jinak. Lépe.

Ty občanské….

Já osobně jsem volit do státních voleb nešla. A to jednoduše protože už jsem byla volit. V lidových, nezkorumpovaných volbách. Tento nový systém, který nabízí občanský parlament je přesně to, co potřebujeme k restartu. K tomu, aby jsme se stali samostatný, soběstačný, pro národní stát, KDE stát slouží občanům a ne občané státu, jak je to za současné údajné demokracie. Kde český národ má právo na sebeurčení, což je mimochodem v preambuli LZPS. Sebeurčení = každý člověk si o svém osudu rozhoduje sám.

3.10. se otevřelo druhé kolo Občanských voleb. Každý občan s pronarodními zájmy a smýšlením se může stát poslancem Občanského parlamentu. Více na https://www.lidove-volby.cz/

Nejdůležitější současné úkoly OP:
Zastavit covid fašismus ve všech jeho podobách. Zastavit a potrestat vlastizrádce a kolaboranty.
• Dbát na naprosto striktní dodržování Ústavy ČR a její součásti čili LZPS – jak se říká, na dodržování našich Bohem daných lidských právech, které jsou nezrušitelné, nezcizitelné, nezadatelné a nepromlčitelné a to ani na jednu vteřinu. Laicky, nikdo nám nesmí ani na vteřinu tyto práva upřít, i kdyby sám prezident tvrdil, že nám je přechodně odeberou, tak ve skutečnosti NESMÍ.
• Plná a přímá demokracie, postupně přecházející do trvalého Referenda.

Stabilizace měny výměnou financí v poměru 1:2.
• Jednotná daň 10%.
• Odškodné za falešnou covid pandemii.

A protože ani Praha nestála hned a ne všechno jde hned spravit, ale postupem let ano, další kroky OP budou:

Ekonomická reforma, voda a elektřina v určitém rozsahu zdarma, plná obnova zemědělství a průmyslu, občanský důchod pro každého od narození ve výši 25 000 Kč a spoustu dalšího. Program RČSR lze prozkoumat na https://referendum-csr.cz/dok-2/program/

Občanský parlament už je v chodu. Nic a nikdo ho už nezastaví. Ta myšlenka je tu zasetá, je tu s námi a už s námi zůstane, dokud lidé nepochopí, že není třeba si volit rádoby demokratické zástupce, kterým mimochodem jde opravdu jen o koryta. Oni se radují, že vyhráli. Ve skutečnosti ale ne kvůli tomu, že tady něco změní, ale kvůli přísunu penízků. Můžeme si úplně vklidu vládnout sami. Proč by o tom, zda chceme nějaký zákon, měla rozhodovat jen hrstka? Proč by jsme si nemohli rozhodovat sami? Proč nezrušit politické strany a místo nich volit do parlamentu občany ČR? Systém parlament – vláda – hejtmani – starostové – prezident? Kde vláda bude složená z opravdových odborníků v odvětví, kde bude člověk ministrem a kde počet poslanců parlamentu bude neomezený? Sakra, proč by to nešlo?! Protože je to nové? Protože to nikdo ještě nezkusil? To byly i automobily, bankomaty, peníze. Lidé to ze začátku odmítali, někteří se tomu vysmívali, děsili se toho. Časem to ale přijmuli a zvykli si na to. A že tuto myšlenku spoustu lidí zesměšňuje a zavrhuje? Nedělají to především ti nejvíce ukřičení? Ti, co mávají vlajkami a křičí na demonstracích? Zamyslete se, zda někdy k něčemu nějaké řvaní a demonstrace pomohla. Tito lidé jsou za to svoje rádoby vlastenectví dobře zaplaceni. Protože kdyby nebyli, dávno by byli poslanci Občanského parlamentu nebo dávno už by udělali něco jiného, jak zasedali u kulatého stolu, řvali a chodili po demonstracích.

Všechno je opravdu jen v hlavě. Chceme žít v České republice a předat tuto skvělou zemi naším generacím? Pak si musíme uvědomit, že:

CO SI SAMI NEUDĚLÁME, TO MÍT NEBUDEME A ŽÁDNÝ ZKORUMPOVANÝ POLITIK TO ZA NÁS NEUDĚLÁ!

Už dávno jsme se měli narovnat a začít si hájit sami sebe, svoje soukromí, svojí osobu, naší zem, kterou jsme si v krvi vybojovali při dvou světových válkách. Kterou naši dědové, pradědové a prapradědové chránili a bránili proti cizím národům. Jejich oběť pro vás snad nic neznamená?! Pro mě tedy ano. A proto budu vždycky bojovat. Nepodvolím se, i kdybych měla být jediná ve svém okolí. Protože si vážím, že žiji v této zemi, vážím si obětí, kterých bylo mnoho. Protože jsem vlastenec srdcem i duší. Co vy, cítíte to stejně? Přidejte se k nám, do Občanského parlamentu.

Poslankyně Občanského parlamentu a okresní koordinátorka Kladno RČSR Pavlína Fořtová

 986 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat