Reklama

OBČANSKÉ RÁDIO – Rozhovory s krajskými koordinátory -PRAHA

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Dnes, 10.10. 2021 proběhlo pravidelné nedělní vysílání Občanského Rádia Referenda ČSR – Občanské Jednoty. Dnešní vysílání zahájilo nový cyklus: ,,Rozhovory s krajskými zástupci“. Povídali jsme si s krajskou koordinátorkou Lenkou Pongráczovou, asistentkou koordinátorky Simonou Peterovou a poslancem Občanského parlamentu Petrem Koňaříkem, místně příslušným.

Probrali jsme předvolební, volební a povolební ,,šílenství“ v kraji. Používané metody hlavních politických mafií a globalistů.

Zrekapitulovali jsme objem práce, který byl na kraji společnými silami odveden, a to distribuce I. a II. dílu Volebních novin i další…

Připomněli jsme si hlavní body pravidelné sobotní porady Republikového Štábu, jíž se koordinátorka i asistentka vždy účastní a rozebrali aktuální úkoly, které byly stanoveny k realizaci.

Aktuálně se jedná hlavně o pořádání pravidelných akcí s Občanským parlamentem v jednotlivých městských částech Prahy, doplnění chybějících článků organizační struktury a nastavení jednotného systému práce.

Příští týden se v pořadu přemístíme na druhou stranu republiky, do Moravskoslezského kraje.

Mariana Velčovská, tisková mluvčí

10.10. 2021

 977 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat