Reklama

NÁHRADNÍ DÍLY

AUTOR PŘÍSPĚVKU

VLASTNÍ ZKUŠENOST.

Problém začíná, když se vám pokazí spotřebič, nabourají vám auto a je třeba ho opravit, ap. Momentálně mám rozdělané auto v servisu, které je poškozeno, ne vlastní vinou. Nebudu popisovat, co jsem absolvovala, aby pojišťovna viníka, začala řešit a vůz se mohl odvézt na opravu. Konečně téměř po 2 měsících je auto v dílně, postup z mechanikem domluven a najednou, stopka.

Auto je 2 roky staré, montuje se v Maďarsku ikdyž je to Japonec. Člověk by si řekl, jsme v unii, není to dovoz přes moře, koupit náhradní díly půjde jako po másle. Omyl! Údajně sklady s náhradními díly v Maďarsku, prázdné. Objednat se musí v Japonsku u výrobce a dodání dílů 2 – 3 měsíce, možná.

Nezávisle na sobě mi bylo sděleno, když jsem přivezla tiskárnu na opravu, totéž. Je stará nemá smysl opravovat, ale chlapy si posteskli, že se jim hůř a hůř pracuje, protože je problém s náhradními díly, které musí pracně shánět.

Obě záležitosti jsou z minulého týdne. Co to napovídá? Nové zboží ( např. elektronika) prý k vánocům nebude, sdělili ve svaté bedně, ikdyž je teprve říjen. Dodávky váznou. Vracíme se zpět, kdy v době totality, kdy stálo frontu na 1 barevný televizor 20 lidí? Nakonec ho dostal ten co podmázl pod pultem a OSTATNÍ UTŘELI NOS? Nebo je dnešní doba ještě horší a otrok nemusí mít nic, ani auto, ani vlastní bydlení, vlastní názor, SVOBODU, vychovávat vlastní děti, jak uzná za vhodné, starat se o své zdraví, …?

Kdo nemá klapky na očích a plné kalhoty, tak mu neuniklo, že Česká republika se potápí, jako Titanic!

České republice hrozí zkáza a to máme rok 2021. Není jiná možnost než si vzít republiku zpátky a neutopit se jako pasažéři na lodi v roce 1912.

Jitka Uhrová, poslanec, OP

 969 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat