Reklama

V každém z nás je síla

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Jak to máme na Moravě a ve Slezsku.

Na začátku nás bylo 12. Každý se vrhal do „boje“ proti nepříteli svým způsobem. Od nápadů „demošek“, přes petice,  kulturně-společenských podpůrných akcí až po hledání nových a nových možností, které by ukončili ten stav a navrátili zpět „normální“ život.

Každý měl plnou nůši keců, připomínek, proč to nejde, a že to nikdo nebude respektovat. Jenže myšlenka Občanské jednoty je jen jedna. A pokud má mít výsledek, tak jednota musí konat. A tak nás „skalních“ zůstalo jen  5. A nepolevujeme. Víme, že ne kecy, provokace, zbytečné  a  nedomyšlené protesty nic neřeší. Možná jsou vidět i slyšet, jenže co dál? Jaké řešení? No víme.

V jednotě je síla. A my jsme připraveni. Ano, strach máme. Boj to je. Taky máme rodiny, práci, osobní život. Ale pokud chceme pro naše děti, prarodiče či ty, které milujeme opět svobodný život, tak to prostě uděláme. Je to naše priorita. Kdy, když ne teď. Kdo, když ne my.

Děkuji všem aktivním členům za nasazení, příznivcům za podporu a účast v našich Lidových volbách. A pokud i vaše myšlenka je v jednotě a chcete být při tom, nastupte. Vlak se rozjíždí a bude to fakt jízda. Jízda s pravidly, odpovědným řízením i řešením.

 

Hana Wilczková

Krajská koordinátorka MSK Referendum ČSR

 739 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat