Reklama

Za svá práva je potřeba bojovat! Účinně a efektivně.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

.
Že mne toto ani nepřekvapuje:

Regulace středisek volného času, školních klubů a družin, která platila začátkem letošního května, byla v rozporu se zákonem. Pandemický zákon podle NSS umožňuje regulovat jen vysoké školy. Zákon o ochraně veřejného zdraví zase slouží k potlačování ohnisek, nikoliv k plošným preventivním zásahům – umožňuje totiž zákaz nebo omezení „styku skupin fyzických osob podezřelých z nákazy s ostatními fyzickými osobami“, přičemž jen ve výjimečných situacích lze jako podezřelého vnímat prakticky kohokoliv v celé zemi.

Co mne ale velmi zaráží je absolutní ignorace občanů skutečnosti, že stát jedná protizákonně, porušuje Ústavu ČR, Listinu základních práv a svobod, Úmluvu o právech dítěte, Úmluvu o ochraně lidských práv a základních svobod a další zákony.
Stát zavedl fašismus – a reakce lidí?
Strýci se sejdou na pivo a nadávají, ostatní nadávají na sociálních sítích, jiná skupina organizuje jízdy za svobodu a demonstrace, které v reálu vůbec nic neřeší, ostatní čekají a hrbí se.
Kam se poděla naše národní hrdost?
Opravdu chceme žít v otroctví a být ovládáni?
Takovou budoucnost chceme pro naše děti a vnoučata?
Nemá snad každý člověk svá nedotknutelná práva?
Jenže za svá práva je potřeba bojovat! Takticky, strategicky, účinně a efektivně.
Za připomenutí jistě stojí Článek 17, Úmluvy o ochraně lidských práv a základních svobod – Zákaz zneužití práv:
Nic v této Úmluvě nemůže být vykládáno tak, jako by dávalo státu, skupině nebo jednotlivci jakékoli právo vyvíjet činnost nebo dopouštět se činů zaměřených na zničení kteréhokoli ze zde přiznaných práv a svobod nebo na omezování těchto práv a svobod ve větším rozsahu, než to Úmluva stanoví.
Proč jsme se tak snadno stali otroky?
A čí otroci to vlastně jsme?
Posloucháme a klaníme se bandě zkorumpovaných a bezcharakterních budoucích kriminálníků, kteří naprosté většině občanů ČR nesahají ani po kotníky! 
Pojďme společně zastavit covid-fašismus a vyvodit patřičné důsledky z chování a jednání vlády. Podrobně zpracovaný postup najdete zde: https://www.referendum-csr.cz/volby/
Irena Farářová
asistentka koordinačního centra

 667 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

MANDELA EFFECT

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy

 18,711 zobrazení celkem,  989 zobrazení dnes

Číst více »