Reklama

Za svá práva je potřeba bojovat! Účinně a efektivně.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

.
Že mne toto ani nepřekvapuje:

Regulace středisek volného času, školních klubů a družin, která platila začátkem letošního května, byla v rozporu se zákonem. Pandemický zákon podle NSS umožňuje regulovat jen vysoké školy. Zákon o ochraně veřejného zdraví zase slouží k potlačování ohnisek, nikoliv k plošným preventivním zásahům – umožňuje totiž zákaz nebo omezení „styku skupin fyzických osob podezřelých z nákazy s ostatními fyzickými osobami“, přičemž jen ve výjimečných situacích lze jako podezřelého vnímat prakticky kohokoliv v celé zemi.

Co mne ale velmi zaráží je absolutní ignorace občanů skutečnosti, že stát jedná protizákonně, porušuje Ústavu ČR, Listinu základních práv a svobod, Úmluvu o právech dítěte, Úmluvu o ochraně lidských práv a základních svobod a další zákony.
Stát zavedl fašismus – a reakce lidí?
Strýci se sejdou na pivo a nadávají, ostatní nadávají na sociálních sítích, jiná skupina organizuje jízdy za svobodu a demonstrace, které v reálu vůbec nic neřeší, ostatní čekají a hrbí se.
Kam se poděla naše národní hrdost?
Opravdu chceme žít v otroctví a být ovládáni?
Takovou budoucnost chceme pro naše děti a vnoučata?
Nemá snad každý člověk svá nedotknutelná práva?
Jenže za svá práva je potřeba bojovat! Takticky, strategicky, účinně a efektivně.
Za připomenutí jistě stojí Článek 17, Úmluvy o ochraně lidských práv a základních svobod – Zákaz zneužití práv:
Nic v této Úmluvě nemůže být vykládáno tak, jako by dávalo státu, skupině nebo jednotlivci jakékoli právo vyvíjet činnost nebo dopouštět se činů zaměřených na zničení kteréhokoli ze zde přiznaných práv a svobod nebo na omezování těchto práv a svobod ve větším rozsahu, než to Úmluva stanoví.
Proč jsme se tak snadno stali otroky?
A čí otroci to vlastně jsme?
Posloucháme a klaníme se bandě zkorumpovaných a bezcharakterních budoucích kriminálníků, kteří naprosté většině občanů ČR nesahají ani po kotníky! 
Pojďme společně zastavit covid-fašismus a vyvodit patřičné důsledky z chování a jednání vlády. Podrobně zpracovaný postup najdete zde: https://www.referendum-csr.cz/volby/
Irena Farářová
asistentka koordinačního centra

 691 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat