Reklama

REVOLUČNÍ MYŠLENKY

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Každá nová myšlenka se rodila v bolestech, nepochopení, nezájmu. A pak se našel hrdina, který bojoval za její život. Myšlenka – plán – realizace. Kolik bylo v dějinách chvil, kdy tak revoluční myšlenka byla zesměšňována, shazována, mnoho odpůrců hledalo důvody, proč to fungovat nebude. A vždy se najde jeden, který najde způsob, jak to fungovat bude.  Třeba takové elektrické lampy. Čas Tesly a jeho žárovky. Kolik lidí nevěřilo, zpochybňovalo, odsuzovalo? Proč. Protože by museli něco změnit, nejen ty lampy, ale hlavně sebe. Ponoční se báli o svou práci, nový vynález zaměstnávala spoustu vědců, rádoby podnikatelů, kteří chtěli získat pro sebe co nejvíce. Nebo taková metoda daktyloskopie. Co vše musel její tvůrce snášet a prokázat, aby byla uznána za kriminalistickou metodu? Kolik takových vynálezů muselo být dočasně ukryto v šuplících, než pomohly světu uskutečnit velký krok?

A co Lidové volby ? Taky to mají těžké. Je tolik otázek, pochybovači neustále hledají způsoby, jak je nepřijmout, pomluvit, označit za blábol. Proč? Jen proto, že je to první myšlenka, která je postavena na rozhodování občanů samotných? Jen proto, že v minulosti tady někdo nastavil pravidla výhodná jen pro někoho? Vše je o lidech. O těch lidech, kteří žijí ve své vlasti. Státě. A stát je občanská obec, kterou si občané zřizují proto, aby jim sloužila. (T.G.Masaryk).

Tak zvedněte zadky, nebojte se použít první právo, které jako občan máme a to je právo spravovat občanský zájem. Ne zájem globalisty, korporace, dosazených stranických lídrů, ale náš, občanský. A to zaručují občanské volby. Jsou možná první vlaštovkou na cestě ke skutečné svobodě, ale i ta první vlaštovka přiletí a začne stavět hnízdo.

Přidejte se i vy. Nic neztratíte, jen získáte. Svou volbou, kandidátkou.

 

Hana Wilczková

Krajská koordinátorka MSK Referendum ČSR

 1,383 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

MANDELA EFFECT

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy

 18,861 zobrazení celkem,  70 zobrazení dnes

Číst více »