Reklama

Občanské volby – Koriťáková Věra

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Nezávislé Občanské volby

Věra Koriťáková

Karviná

Vzdělání:

  • 1994 – 1998 ISŠ Řemesel, podnikání a služeb Junácká Havířov, obor management a marketing
  • Narodila jsem se 1979 v Karviné,  jako jediné dítě tiskařky a horníka.
  • Po maturitě jsem nastoupila na Vyšší odbornou školu ekonomickou v Ostravě, kterou jsem po dvou letech v mladické divokosti opustila a přestěhovala se do Prahy, kde jsem pracovala jako servírka, později vrchní.
  • Po sedmi letech jsem se vrátila do rodného města, v roce 2008 porodila jediného syna Maxima a momentálně s partnerem provozuji v Karviné útulnou restauraci Trilobit.
  • Od mala jsem se věnovala pohybu a sportu – dlouhodobě volejbal, taneční skupina, aikido, ráda plavu, létám ať už v letadle nebo na padáku, cestuji, chodím do přírody, scházím se s přáteli, směju se a užívám života.
  • O politiku jsem se nikdy nijak extra nezajímala. S počátkem migrační krize jsem však začala sledovat politické dění, v roce 2016 jsem se zúčastnila demonstrace proti přijímání uprchlíků, kdy jsem se naivně domnívala, že se něco změní a posune k lepšímu.
  • Jak to dopadlo a pokračuje víme všichni. Události posledních měsíců mě přiměly zajímat se víc a aktivněji, proto jsem se stala členem Referenda ČSR, jehož programové body korespondují s mou představou o silném, spravedlivém a suverénním státu,ve kterém bych chtěla žít.
  • Kandiduji do Občanského parlamentu z prostého důvodu – chci pomoci udělat v naší krásné zemi konečně po víc, než 30-ti letech pořádek, kdy zákon a právo bude platit pro každého bez rozdílu, chci pomoci zastavit covid fašismus, chci pomoci budovat stát, ve kterém se nám a našim dětem bude zase svobodně a důstojně žít.

 676 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 807 zobrazení celkem,  335 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 808 zobrazení celkem,  336 zobrazení dnes

Číst více »