Reklama

Občanské volby – Koňařík Petr

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Nezávislé Občanské volby

Koňařík Petr

Jsem svobodný, bezdětný narozen v r. 1974. Narodil jsem se do rodiny, kde byl otec sklář, matka zdravotní sestra a děda a babička soukromí zemědělci.

Takže k zemědělství mám od malého dítěte velmi silný vztah. Vyučil jsem se sklářem a dodělal si dálkově
maturitu. Po vyučení jsem pracoval v Moravských sklárnách Karolinka. Po pár letech jsem odešel do jedné z prvních soukromých skláren postavených na Vsetíně. V roce 1997 jsme si založili s otcem a
jedním společníkem vlastní sklárnu.

Pracoval jsem chvíli v zahraničí, po návratu podnikal. Později se vrátil ke sklářství ve Vizovické sklárně.
V roce 2016 jsem dostal nabídku pracovat v Praze v Technické správě komunikací hl. města. V roce 2018 jsem při zaměstnání začal vyrábět modřínový štípaný šindel.

Mé politické a vlastenecké smyšleni započalo už po ,,revoluci 1989“ a od doby, kdy mohu volit. Dříve jsem volil KDU, protože jsem věřící a z rodiny drobných zemědělců, byl jsem i člen, ti mě velmi zklamali a ze
strany jsem vystoupil.

Poté jsem se stal členem SPD, ale členství jsem také ukončil letos v červnu. Obě strany mě velmi zklamaly. Z lidovců se stali probruselští poskoci a u SPD mě zklamal jejich alibismus a nečinnost. Vlastenectví pro mne znamená hrdost na svou vlast, na soběstačný stát s kvalitním zemědělstvím, které pokryje potřeby státu a má i kvalitní průmysl, který živí naše lidi a ne zahraniční majitele. Má silnou měnu a vlastní banky ne banky s cizími vlastníky. Vlastenectví je hrdost na stát, který nepodléhá globalistickému nátlaku, který je hrdý na svou historii, kulturu. Chrání svou měnu a přírodní bohatství.

Chrání především své občany, kterým se snaží co nejvíce usnadnit život, podporuje je jako jednotlivce a podporuje rodinu. Podporuje v lidech hrdost na svou vlast a její historii, jazyk a kulturu.

 

 481 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 634 zobrazení celkem,  162 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 635 zobrazení celkem,  163 zobrazení dnes

Číst více »