Reklama

VLASTENEC …

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Před rokem 1989, jako mladý neukotvený, po svobodě bažící člověk, jsem se připravovala k emigraci, úderem 18.roku..  Později  jsem byla velmi šťastná, že nemusím utíkat, ale MOHU! cestovat..

Dnes, kdy jsem kus světa poznala.., kdy jsem založila rodinu…, kdy hospodařím na své půdě..,  se na věci dívám jinak..  Dnes vnímám krásu naší země, její  geografickou vyváženost a bezpečí, v době globálních katastrof.., ale také něco navíc, co se jen těžko vyjadřuje slovy..

Dnes jsem také toho názoru, že utéct není kam, že čelíme problému, celosvětového,  tzv. globálního charakteru..

Od r.2016, kdy, jako ministr financí,  vstoupil do vlády jeden ne-člověk, se mi  často  vrací zločiny komunismu..  V poslední době, stále více a více vyhrocené, jsem si několikrát položila otázku, kam až bych byla ochotná zajít ,,pro věc“…, pro ochranu práv  a svobod.. a vciťovala se do osudů lidí, kteří strávili spoustu let ve vězení..  Za dob socialismu, ale rovněž i v dobách II. sv. války, kdy celé rodiny byly systematicky vyražďovány nacistickým režimem za odbojovou činnost..

Nepředstavitelné pro nás dnes!

Byly to především rodiny sokolů.., ale sokolem byl tehdy skoro každý.., tedy vlastně bratrem a sestrou, jak bylo u nich zvykem..  Zajímavé.., ještě jedna organizace, která vedla k bratrství(sesterství),  byla trnem v oku, jak nacistům, tak komunistům! Skautové..

Národ by měl znát své hrdiny, svou minulost… Bohužel , je tomu spíše naopak…

Vše upadá v zapomnění, dřívější hodnoty byly nahrazeny novými, opět pokrokovými, genderově a politicky korektními..

Dnes, kdy politik prohlašuje, že není Čech, ale Evropan…  Dnes, kdy být vlastencem(vědomým své vlasti  a plného  významu tohoto)  je nahlíženo, prezentováno, jako extremismus!

Je mi smutno z obrazu, který vidím.., z hodnot, které společnost přijala za své.. a zároveň vidím kolem sebe lidi, kteří se pod tlakem probouzejí a spojují…

V jednotu, v Občanskou jednotu, která se rozhodla říct DOST!!! politickým mafiím, které tuto zemi(a nás spolu s ní) prodali  a vedou k zániku!

MÁME JINOU MOŽNOST!!!

Ale je třeba do důsledku pochopit, že co si neuděláme sami to mít nebudeme! Že, když necháme druhé řešit naše problémy,  je pravděpodobné, že je vyřeší tak, že se nám to nebude líbit!!!

Referendum ČSR – Občanská jednota, na základě Ústavy ČR, vytvořilo nástroj, kterým můžeme začít tvořit naši budoucnost a formovat tuto zem..

VOLBY DO PROZATÍMNÍHO OBČANSKÉHO PARLAMENTU!!! 

KANDIDUJTE!!!

Nestyďte se kandidovat do Občanského parlamentu jako skuteční zástupci lidu.

Budoucí podoba reformy státu je na každém z nás, na prostém lidu stejně jako na vzdělancích.

HLASUJTE V TĚCHTO VOLBÁCH!!!

Jedná se o historický okamžik, jehož můžete být součástí a je to to nejmenší, co můžete pro svou, naši společnou a budoucnost této země udělat!!!

Možnosti máme obrovské!!! Máme možnost tvořit tak, aby se nám líbilo, jak budeme žít! Tak, jak si dnes snad ani nedovedeme představit!..

Napadlo Vás někdy, že stát by mohl sloužit občanům.., že by mohl hospodařit se ziskem, tedy s plusovým rozpočtem!.., že bychom se mohli stát podílníky státu a užívat plody jeho dobrého hospodaření?.. Že při správném hospodaření je dost peněz na všechno a pro všechny?

Nástin, jak by naše budoucnost mohla vypadat, najdete zde:

https://www.referendum-csr.cz/dok-1/zakony/

21. 6. 2021

Volební zpravodaj Mariana Velčovská, koordinátorka okresu Uherské Hradiště

 

 801 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 1,088 zobrazení celkem,  616 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 1,089 zobrazení celkem,  617 zobrazení dnes

Číst více »