Reklama

BUDÍČEK ČEŠI – POSTAVME REPUBLIKU ZNOVA

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Postavme republiku na nohy, jako to dokázali naši dědové po druhé světové válce

 

Musíme se postavit  zkorumpovaným, vlivovým a mocenským strukturám, jak nám to umožňuje ústava.

Dne 18.4.2020 vyhlásila apolitická občanská iniciativa „Občanské referendum A dost, republiku zpátky občanům“ ustavení Občanské rady a Občanského Odporu podle ústavního pořádku občanský odpor na nějž má právo každý dle:

  1. Ústavního zákona č. 1, preambule s povinností každého občana hájit a bránit svou zem a
  2. Ústavního zákona č. 2, Listiny práv a svobod, čl.23, práva postavit se na odpor

 

Žádosti byly oficiálně doručeny avšak odezva nulová – to je ta naše demokracie?! Vláda tím porušila svůj ústavou daný slib o službě  republice, tedy občanům.

Tento slib členové vlády skládají a v současnosti jej flagrantně porušují :„Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony a uvádět je v život. Slibuji na svou čest, že budu zastávat svůj úřad svědomitě a nezneužiji svého postavení.“ Děje se tak ovšem delší dobu.

Podobná výzva adresovaná Parlamentu ČR byla a je držena v tajnosti. Stalo by se toto ve fungující demokracii? Zákonodárný sbor selhal na celé čáře. A co sdělovací prostředky, ČT, hlídači demokracie, kde jsou?

Informovaný občan ví své, ČT neplní svoji funkci.

Popravdě jsem byl překvapen, kolik lidí je stále v zajetí ČT a splašků, které mluvící hlavy bezmyšlenkovitě chrlí na občanstvo, které tímto trestuhodně drží v nevědomosti. Denně nás úmyslně udržují ve strachu z nemoci, která existuje, ale její nebezpečnost je přehnaně zveličována.

Neuvěřitelně mnoho lidí také pořád žije v iluzi demokracie, ve státě, kde výkonná, zákonodárná i soudní moc jsou jedna ruka s mafií.

Kde je „občanská společnost“ s Milionem chvilek ? Objeví se jen na zavolání mocných ?

Ale zpět k ČT.

Zahraniční zpravodajství- otřesné. Například – Joe Biden má obrovský průšvih na Ukrajině, je totálně mimo a v naší televizi o tom neuslyšíme nic. Další kauza Maxwellová, která byla zadržena v souvislosti z vyšetřováním celosvětového pedofilního gangu a v té souvislosti je obviněna i řada dalších vlivných osob z okolí Clintonových. ČT mlčí !   V Řecku hrozí válka, ale zatímco k Ukrajině byly pořádány doslova manévry ve studiu a válčilo se o sto šest, Turecko je přece spojenec a ti zlí Řekové přece brání integraci v Evropě. Hanba.

Tanzánie odhalila kontaminované kity na odběr vzorků COVID a nebyl to první případ, ale naše soukromá-veřejnoprávní televize jako by neměla v pořádku zrak a sluch.

 

O domácím zpravodajství a programové skladbě nemluvím, protože to je stejné jako za protektorátu – chléb a hry, zabavit chátru ať maká a nepřemýšlí, nějaký ten sport, branky body vteřiny – hodně hobby a nic co by vzdáleně zavánělo vlastenectvím. Ne naopak. Do studií jsou zváni „odborníci na dějiny“ studovaní v Reichu a ti nám to vždy vysvětlí po jejich. Hanba. Nemám zájem vyvolávat národnostní vášně, spíše naopak, ale mylné výklady dějin jsou nepřípustné.

Ale dozvíte se spoustu nových věcí, že? Třeba že Češi způsobili holokaust. Děkujeme paní Čapková, vaše kniha nám otevřela nové obzory a tuto dimenzi jsme doposud neznali. Další krásný příklad lásky k vlasti, vyhnání Němců ! Nikdo nebere v potaz, že do roku 1947 se po celém Československu objevovala skladiště zbraní určených pro teroristické bojůvky a že Abwehr – Mil. D od podzimu 44 do konce války, vyškolil spoustu agentů ve stylu boje v týlu nepřítele?! Neschvaluji násilí na nevinných, ale tvrdit, že se jednalo o státem řízené akce, je nesmysl. Vždy se jednalo o pochybení jedinců, kteří si špatně vyložili rozkazy. Neexistuje jediný pokyn vlády, který by opravňoval vojsko střílet do lidí. Kdo může vyloučit, že třeba Karol Pazúr na Švédských šancích nepoznal mezi karpatskými Němci někoho, kdo by mu dokázal zločiny z doby Slovenského štátu a proto rozpoutal jatka?! Celá doba od první světové války je vykládána mylně a co je horší, úmyslně. Je to snaha zastřít vinu bankovních kruhů na Ruské revoluci i na vzestupu Hitlera! Existuje mnoho důkazů a vše co píši, lze ověřit – když nebudete líní a nespolehnete se jen na Wikipedii. Doporučuji například Antony C  Suttona, který to brilantně doložil ve svých knihách.

Hlídací psi demokracie novináři, hlídají místo demokracie stávající systém. Všichni s jiným názorem jsou označeni za extrémisty, Ruské trolly, xenofoby, homofoby a podobně, však to znáte. Člověk, který miluje svou vlast, vyznává tradiční hodnoty, bývá pro tyto „lepší“ jedince jen zapouzdřený dogmatik lpící na přežitých stereotypech chování, které jsou pouhými sociálními konstrukty ! A tohle si bohužel myslí řada inteligentních mladých lidí – vázaná na lidi typu Pirát Bartoš.

A v jakém stavu se nachází naše země?

V našem školství vládnou neziskovky a ničí to nejcennější co máme-naše děti.

Zemědělství je totálně zdevastované, podfinancované a odsouzené k zániku. Malí zemědělci jsou záměrně znevýhodněni oproti gigantům typu Agrofert.

Armáda je též v žalostném stavu i když má velmi kvalitní části.

Průmysl – téměř neexistuje – myšleno náš průmysl. A všichni víme, že to byl záměr.

Zdravotnictví drží nad vodou jen úsilí a zodpovědnost personálu. Lékaři a sestry ničí své zdraví abychom byli po této stránce v bezpečí.

Policie – zkorumpované vedení od kterého se vše odvíjí. Samozřejmě je v ní spousta poctivých policistů, kteří by rádi viděli změnu.

Bankovní sektor- nemáme vlastní banku.

A tak bychom mohli pokračovat v každém odvětví. Naše země je zdevastovaná. Zničená, rozkradená. Nikdo vám to neřekne otevřeně naopak, tvrdí se vám, že se máme nejlépe v historii ???!!! Ale je to na dluh, přátelé s tím, že dřeme za třetinové mzdy v cizích podnicích. Stačilo !!! Už nás obelhávali dost dlouho. Chceme skutečnou demokracii.

 

A co naše politická scéna spáči? O kolaborantských stranách typu STAN, TOP, ODS, KDU, PIRÁTI,ČSSD nemluvím. Komunisté v čele s plantážníkem, kapitalistou jsou k smíchu. Ostatní rádoby vlastenecké strany jsou bohužel jen účelovou opozicí pro nespokojené voliče. Myslíte si, že se lidé pohybující se ve stoce neušpiní?

Je nutné začít znovu ! Postavit lepší systém a pomoct můžete i Vy! Čekáme na Váš um a schopnosti, které budete ochotni vložit do společného projektu. Jediné co se po vás žádá, je loajalita k vlasti a respekt ke stanovám. Nikdo nám nic nedá, sami si musíme vybojovat ukradenou zemi. Může Vám to znít jako patetické klišé, ale je opravdu zle. Jde o naše děti. V jakém světě budou žít ?!

 

 1,668 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

Tradice, opice?

Když je teda ten Mikuláš, zítra. Marně očekávám nějaké ty

 7,733 zobrazení celkem,  1,225 zobrazení dnes

Číst více »