Reklama

Blokace na Facebooku nebo šikana?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Toto je příspěvek k tomu, co provádí Facebook na své síti. Blokace uživatelů Vzhledem k tomu, že facebook velmi ochotně a dokonce nestandardním způsobem blokuje na základě anonymních udání některým lidem nejen profil, ale všechny profily, pokud jich je pro jejich charakter více (např. 1 pro zájmy šerm, 2 pro zájmy obchod, 3 pro zájmy politické a 4 pro zájmy osobní), což nebývá obvyklé Byl proveden test, zda půjde vkládat příspěvky z jiného, nezávislého zdroje. Nejde to.

Co je asi příčinou? Shrneme pár bodů?

  • Je to proto, že vaše příspěvky, zaměřené proti komunistům, socanům, jejich agentům a konfidentům, proti falešnému vychvalování estébáckého podvodu 17.listopadu 1989, zejména protože to narušuje jejich propagandu a oslavu podvodné pseudo-revoluce 1989????
  • Je to snad proto, že nějaký jejich udavač pohybující se na Facebooku a propagující pedofilii (viz. nedávné propagace pedofilů v mateřských školkách v Německu) se na vás zaměřil, protože mu bylo v komentáři napsáno, že zaslouží nakopat??? Nebudeme jmenovat? profil Petr Petrus?
  • Nebo je to proto, že se na vás zaměřil jiný facebook udavač nebo nastrčená figurka z desítek jiných možných i nemožných důvodů nebo ho to prostě jenom baví, systematicky vás udává se snahou vás zneviditelnit a umlčet, případně poškodit?
  • Nebo je to proto, že cestou sociální sítě máte skupiny se zaměřením na podporu prodeje vaší obchodní činnosti a někdo z konkurenčních nebo závistivých důvodů jako udavač škodí, aby jste nemohli zveřejnit vůbec nic?

Dobře, máte 4 profily. Není však zablokován 1 profil, ale všechny. Dobře, uděláte si 5. profil náhradní, 2 dny funguje a potom přijdete, chcete zveřejnit např. příští obchodní nabídku nebo obchodní informace. A najednou je blokován i ten  nový další profil.

A facebook nejenže nenapíše, proč jste blokováni, rovnou vás bez důvodu zablokuje na 30 dnů, nenapíše proč, ale u dalších profilů vám nesdělí ani na jak dlouho a samozřejmě ani proč. Jediné, co sdělí je, že pokud nesouhlasíte, napište nám. Tak jim napíšete, ale ani vám neodpoví, natož aby sdělili proč a na jak dlouho.

Celé je to záhadou nebo zcela flagrantní společenská šikana někým, kdo působí ve společnosti hůře, než kdysi bývalá STB? Nikoliv nepodstatným faktem je i další poznatek, který již není v rámci sociální sítě Facebook a podpory obchodní činnosti. Ve stejné době se objevují i jiné negativní skutečnosti, které vaší obchodní činnosti sabotují práci, vývoj i výsledky a škodí.

Příliš náhod najednou? Příliš náhod zaměřeným jedním směrem? Příliš náhod v podstatě ve stejném časovém období? Příliš náhod na pozadí toho, co vše děláte?

S takovým stavem jsem měl velmi bohaté zkušenosti na vlastní kůži celé léta od roku 2003, kdy jsem předsedal České občanské nezávislosti, která protestovala proti Evropské Unii a vstupu do EU. Šikanu řízeně prováděly složky státní moci, Policie ČR, BIS ve spolupráci s neziskovými organizacemi, řízenými tajnými službami a samozřejmě bývalí estébáci a komunisti, samozřejmě převlečení.

Opakuje se stejný vzorec likvidační činnosti proti různým lidem na pozadí i dnes? Které zájmy na pozadí za tím stojí? Kdo to řídí a organizuje takovéto nechutné náhody? Kolik lidí nastrkají do vašeho okolí a blízkosti, aby měli aktuální živé informace z vašeho života a prostředí a věděli kdy a kde škodit?

Přátele prosím o sdílení, pokud je to možné.

Jindřich Tichý (10.11.2019, šéfredaktor Občanského týdeníku, koordinátor Občanského-referenda)

 

 2,613 zobrazení celkem,  2 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,516 zobrazení celkem,  1,704 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 5,517 zobrazení celkem,  1,705 zobrazení dnes

Číst více »