Reklama

Den dětí pod Blaníkem

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Jaro se nám přehouplo přes svůj vrchol a na dveře nám pomalu ale jistě klepe léto. Doba odpočinku, slunění a dovolených. Již tradičně je první červnový den věnován našim nejmenším. V tento den se dospěláci snaží zapomenout na své pracovní povinnosti a opravdu se svým dětem plně věnovat, vymýšlejí pro ně různé aktivity, překvapení a výlety.

A jedno takové překvapení pod názvem Den dětí pod Blaníkem si pro děti na 2.6.2018 připravili i členové Královské družiny, Občanské domobrany a Spolku občanské podpory. A nebude to akce ledajaká. Na své si přijdou opravdu všichni…malí, větší i dospělí. Posuďte sami:

Od devíti hodin ráno až do šesté hodiny večer budou pro vás připraveny různorodé akce a soutěže. Kdo je aktivní a má chuť a zájem, může se jich zúčastnit, ti méně aktivní se mohou zapojit jako fanouškové a povzbudit soutěžící při jejich zápolení. Sportovní hry a branný závod jistě nenechají v klidu žádného šikovného kluka nebo obratné děvče. Ti co mají dobrou mušku mohou prověřit svou obratnost při hodu nožem nebo oštěpem či v disciplínách jako je střelba ze vzduchovky nebo lukostřelba. Zkusit si budete moci i dnes již málo obvyklou střelbu z praku nebo air-soft.

Celým dnem vás bude provázet středověká hudba skupiny Musica Vagantium, svým uměním se blýsknou obratní a hbití šermíři Flamendři a utratit pár korun budete moci na barvitém staročeském jarmarku. Budou-li vás bolet nohy, jistě uvítáte možnost odpočinout si a povozit se třeba na kolotoči nebo se pohodlně usadit na trávě a shlédnout irské tance v podání skupiny Coisceim či tance celého světa, které vám rádi a s elánem předvedou členové Fantastic Dance. Nicol vám předvede svou show – králičí drezúru a Jafar vás ohromí svými úžasnými siláckými kousky a zajímavou ohňovou show.

Takže chcete-li udělat radost svým ratolestem a zároveň i sobě a skvěle se pobavit nebo jen zapomenout na starosti všedního dne a trochu si zarelaxovat, určitě zavítejte do Ostrova u Vlašimi na Den dětí pod Blaníkem, jistojistě nebudete litovat…

Den dětí pod Blaníkem – Ostrov u Vlašimi – 2.6.2018 – 9:00-18:00

 1,819 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

MANDELA EFFECT

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy

 18,694 zobrazení celkem,  972 zobrazení dnes

Číst více »