Reklama

Den dětí pod Blaníkem

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Jaro se nám přehouplo přes svůj vrchol a na dveře nám pomalu ale jistě klepe léto. Doba odpočinku, slunění a dovolených. Již tradičně je první červnový den věnován našim nejmenším. V tento den se dospěláci snaží zapomenout na své pracovní povinnosti a opravdu se svým dětem plně věnovat, vymýšlejí pro ně různé aktivity, překvapení a výlety.

A jedno takové překvapení pod názvem Den dětí pod Blaníkem si pro děti na 2.6.2018 připravili i členové Královské družiny, Občanské domobrany a Spolku občanské podpory. A nebude to akce ledajaká. Na své si přijdou opravdu všichni…malí, větší i dospělí. Posuďte sami:

Od devíti hodin ráno až do šesté hodiny večer budou pro vás připraveny různorodé akce a soutěže. Kdo je aktivní a má chuť a zájem, může se jich zúčastnit, ti méně aktivní se mohou zapojit jako fanouškové a povzbudit soutěžící při jejich zápolení. Sportovní hry a branný závod jistě nenechají v klidu žádného šikovného kluka nebo obratné děvče. Ti co mají dobrou mušku mohou prověřit svou obratnost při hodu nožem nebo oštěpem či v disciplínách jako je střelba ze vzduchovky nebo lukostřelba. Zkusit si budete moci i dnes již málo obvyklou střelbu z praku nebo air-soft.

Celým dnem vás bude provázet středověká hudba skupiny Musica Vagantium, svým uměním se blýsknou obratní a hbití šermíři Flamendři a utratit pár korun budete moci na barvitém staročeském jarmarku. Budou-li vás bolet nohy, jistě uvítáte možnost odpočinout si a povozit se třeba na kolotoči nebo se pohodlně usadit na trávě a shlédnout irské tance v podání skupiny Coisceim či tance celého světa, které vám rádi a s elánem předvedou členové Fantastic Dance. Nicol vám předvede svou show – králičí drezúru a Jafar vás ohromí svými úžasnými siláckými kousky a zajímavou ohňovou show.

Takže chcete-li udělat radost svým ratolestem a zároveň i sobě a skvěle se pobavit nebo jen zapomenout na starosti všedního dne a trochu si zarelaxovat, určitě zavítejte do Ostrova u Vlašimi na Den dětí pod Blaníkem, jistojistě nebudete litovat…

Den dětí pod Blaníkem – Ostrov u Vlašimi – 2.6.2018 – 9:00-18:00

 1,840 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat