Reklama

Občanská jednota musí mít obsah, cíl a schopnosti toho dosáhnout, dělat kravál na facebooku nebo náměstí proti politickým mafiím nestačí.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Občanská jednota musí mít obsah, cíl a schopnosti toho dosáhnout. Dělat kravál na facebooku nebo náměstí proti politickým mafiím nestačí. Mnohdy je to i řízeno potichu politickými mafiemi. Občanská jednota musí mít obsah. Je třeba chápat, že ve finále a pro dosažení cíle jsou pouze 2 skupiny.

Politické strany jsou jen hodně malé zájmové mafiánské skupiny s cílem dosáhnout na jejich osobní zájmy. Proto si vytváří ideologie na vše kolem a snaží se na sebe nabalit co nejvíce voličů, kteří jim dají hlas a tím pádem moc. Podstatou ale je, že tyto zájmové politické skupiny, v podstatě politické mafie, potom prosazují svoje zájmy.

Mafie nás naučily za posledních zhruba 100 let, že tento politický způsob prostřednictvím parlamentní pseudo-demokracie je ten jediný a správný. Přineslo to 2 světové války, přineslo to globalizační novodobé otroctví svázané celosvětově na principech bankovních dluhových pastí a na základě bankovní dluhové nadvlády to přineslo světový diktát o uspořádání společnosti.

Není to už ani o kapitalismu, ani o socialismu, není to ani o komunismu nebo anarchismu, Je to už o globální moci, nadvládě a závislosti jedněch nad druhými. Je to o světových vysavačích všemocné zbraně „jménem ekonomická a finanční závislost“. Je to ten nehnusnější zákeřný a plíživý útok na svobody a práva člověka.

Politickým mafiím, stranám a hnutím už v principu jde tedy nikoliv o společné zájmy veřejnosti a občanů, ale jen o svoje zájmy, tedy pouze jen některých občanů proti těm druhým. Tedy přesný opak občanské jednoty. Jde tedy ve skutečnosti jen o dvě soupeřící skupiny lidí.

  • První skupinou jsou tedy politické mafie, bez rozdílu o kterou politickou stranu jde. A je jich se maximálně do 10%. Můžou říkat co chtějí, slibovat hory doly, chvíli to mohou myslet i naivně upřímně, ale právní, volební a mocenský mechanismus je nastaven tak, aby vyhovoval globalizační moci. Je to záměrně pěstovaný chybný systém za účelem udržení nadvlády a moci na druhými. Nadvlády dosáhnou tehdy, když ukradnou z druhé (občanské) skupiny podvodnou propagandou tolik hlasů, aby měly zákonodárnou většinu, kterou potom ke své moci zneužijí. Proto mají 2-4 velké politické strany, které se ve skutečnosti vždy spiknou a vydávají to za demokracii. Jenže je to podvod.

 

  • Druhou skupinou jsou potom občané v počtu přibližně 90%. Z toho cca. 20% jsou občané zbaveni svého volebního hlasu, protože jsou neplnoletí. (stačilo by zavést spravedlivější volební právo, kdy vodič hlasuje i za své neplnoleté děti). Dalších 20% nejde k volbám, protože celému volebnímu systému nevěří a mafie si tyto hlasy přerozdělí nejsilnějším pomocí znásilněných volebních zákonů, ukradnou si drze tyto hlasy pro sebe a své politické mafie. Zbývá 50% obyvatelstva, (což odpovídá zhruba 40-60% volební účasti), zde politické mafie ukradnou podvodnými sliby a propagandou 2/3 většinu hlasů pro hlavní politické mafie. Zbytek, zhruba 10-15% voličů se potom rozmělní do početných alternativních opozicí s neschopností jednoty . Většina této alternativní opozice jsou ale političtí konfidenti, nastrčení a potichu financovaní velkými politickými mafiemi, kteří vytvoří lákadla pro nespokojené populistickým opisováním a povykem bez skutečné schopnosti cokoliv opravit nebo dělat lépe. Takto velké politické mafie umí odstranit případnou občanskou konkurenci, která by mohla vzniknout. Proto většinu alternativní opozice potichu vytváří sama mafie, roztříští je dříve než skutečně vzniknou. A mafie vesele vládnou dál.

Pointa je v tom, že je to systém, který využívá neznalosti voličů, kteří nevidí podstatu této špinavé politické hry. A tento systém politická mafie využívá a ovládá zcela dokonale.

Dokud občané nepochopí, že jenom občanská jednota, která bude mít jasný cíl porazit celý tento politický mafiánský systém u kořenů, může něco změnit a opravit, bude se to odehrávat tak, jak to tu známe za 28 let stále dokola. Jenom nám budou měnit populární ksichty a tváře, sliby a falešné iluze, dokud nepochopíme kdo tahá za špagáty, a to jak u jako soupeřů tak jakoby za nás. Ale je to za nás?

Kdo je nepřítel víme, je to očividné, mafie si stvořily ty hlavní z ČSSD, ANO, ODS, TOP09, KDU-ČSL, Zelení a ukradly a potichu ovládají i KSČM, která je tím pádem nefunkční, ani kdyby chtěla.

Koho účelově politické mafie potichu stvořily nebo využily k rozmělnění občanů? Je to smutné, ale vychcaného archanděla Hanniga s Rozumnými, (blízkého ultra soudruhům z SPO)? Ultra soudruhy a nostalgické nomenklaturní kádry SPO s jako Zemanovci, (kterým za 28 let uteklo koryto)? Národní demokracii a Bartoše, (aby rozmělnila Dělnickou stranu)? Dělnickou stranu, (aby rozmělnila Republikány)? Impotentní Asociaci národních sil s ultra soudružkou Vítovou a spol., (aby rozmělnila KSČM a alternativy)? Svobodné s Machem, (aby rozmělnili odpor proti EU) nebo Referendum o EU s ódesákem Matějkou, dnes již Stranou nezávislosti České republiky, (aby rovněž rozmělnili odpůrce Evropské Unie) a další a další….. 

„Nebo snad všichni tito mají společný občanský cíl a zájmy?“

Ani jeden nemá program, jen opsané populární nadpisy. Ani jeden neví jak v této zemi opravit Marast za 28 let. Ani jeden ho ve skutečnosti opravit nechce, stačí jim nějaké ty peníze jako úplatek, nějaké to koryto nebo nějaké to hovno na hlavě od zadku skutečné velké politické mafie. Ani jeden nemá dostatek schopných a poctivých lidí, které by nutně potřebovali, aby se cokoliv dalo opravit i kdyby to snad náhodou mysleli dobře.

Nadějí pro mnohé je SPD, má to pár háčků … Ani SPD nevznikla celá zdola, z občanského nadšení. Politické mafie nejsou blbé, tak má SPD ve svých řadách hned několik trojských koníčků, jedni jsou z řad SPO, kteří mají zájem manipulovat ve prospěch ultra soudruhů zemanovců, nostalgických nomenklaturních kádrů, kterým utekla koryta. (Prosím ale nezaměňovat Zemana a fanoušky Zemana za SPO Zemanovce,  v mnohém to totiž není vůbec to samé). Je jedním z cílů SPO zmocnit se SPD a nejen SPD? Další trojští koně jsou v podobě nasazených spících konfidentů a havlistánských nastrčenců z řad TOP09, ODS a takzvaného demokratického bloku, čekajících na povel, s cílem rozvrátit SPD zevnitř, když bude třeba. V neposlední řadě platí i korupce se snahou koupit nebo odstranit, rozhádat nebo kompromitovat poslance SPD. To mafie umí také zcela bravurně.

„Než, aby se politické mafie vzdaly moci,
raději se vždycky předem dohodnou proti občanům této země“

Skutečnou podstatou je dosažení jednotné zákonodárné moci v Parlamentu a tou je 51% pro občany této země. Jenom tehdy lze něco změnit. Pokud občanská většina nevyhraje zákonodárnou moc, tedy 51%, celková změna nenastane. Máme tedy jen dvě skupiny, politické mafie a na druhé straně občany s občanskou jednotou. (Pokud ji dokážeme vytvořit). Občanskou jednotu ne v dílčích věcech, ale v cíli porazit a zrušit politické mafie“. Jak je porazit? „Zákonodárnou většinou občanů a plnou přímou demokracií“. Prostě, úplně nový systém pro 21. století.

Potom jde opravit vše, co se nám nelíbí.

Můžeme se jako občané pokusit pomoci SPD, aby bylo dosaženo zákonodárné moci. To ovšem záleží na tom, jak SPD ustojí všechny vnější i vnitřní útoky a pokusy zmocnit se SPD ze strany politických mafií. Potom lze SPD podpořit. Pokud to neustojí, nebude jiné volby, než vytvořit novou a nezávislou občanskou frontu jako jednotný občanský celek a hlídat ji před všemi velkými i alternativními mafiemi ze všech stran.

 

Jindřich Tichý  | šéfredaktor| předseda Referenda ČSR| 28.4.2018| free public|

 1,873 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat