Reklama

Zrádci se vždy likvidují jako první.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Vidím jeden velký rozdíl. My co zde odhalujeme pravdy, které prokazatelně s důkazy pravdami jsou, jsme jednoznační nepřátelé NWO a jako s takovými s námi bude také zacházeno. Fyzická likvidace při první příležitosti. Pro ty, co nechápou o čem píši, doporučuji prostudovat téma FEMA CAMP pomocí google. Tedy my jsme na takzvané černé listině a jsme už vlastně mrtví, jen nevíme kdy. Ale naše kategorie není pro téma tohoto článku až tak důležitá.

I když je zde třeba vysvětlit, že jedním z důvodů US vojenských základen v zahraničí je právě tento. Mají za úkol na povel zajistit nebo zlikvidovat osoby na černém seznamu. Pokud je zajistí, následuje přeprava do FEMA CAMPu. Podstatná však v tento okamžik je skupina druhá, pracovně si ji nazveme červená.

Červený seznam obsahuje seznam osob, které se podíleli na zbudování NWO a znají zázemí, znají jména osob, které na které jsou navázány, prostě vědí a znají. Z toho, že vědí a znají, však plyne pro NWO nebezpečí. Mimo jiné na tyto osoby samozřejmě a logicky hledí jako na zrádce. Ano, čtete dobře!

Nikoliv na užitečné idioty, ale doslova na zrádce, protože věděli a snadno seznati mohli a činili tak ve svůj prospěch a tu už materiální, nebo sociální. Tyto osoby, není třeba jmenovat, ale v každém státě jich je víc než dost, dnes žijí v přesvědčení, že až bude nastolen NWO tak zase dostanou dobré posty a dobré peníze.

Jsou k tomu vedeni a přesvědčováni, aby tomu věřili. Avšak pravý opak je pravdou, červený seznam je druhá řada osob určených k likvidaci, protože až tyto osoby pochopí, jak strašně byly obelhány, stanou se systému velmi nebezpečnými. Mnoho z nich skončí také v FEMA CAMPech a nakonec s nimi nebude zacházeno jinak než s kýmkoliv jiným nepohodlným.

Tito lidé dnes zrazují svoji vlastní rasu, svůj národ pro pár grošů, ale přijde čas, kdy pochopí, že byli obelhány. Zatím je všechno dobré, jdou ve svých postech nahoru a berou více, proto také více křičí, ale to stejně nic nezmění na konečném faktu.

Mnoho užitečných idiotů na tom bude ve výsledku lépe, než kategorie červených. Zrádce totiž odsuzuje každý, bez ohledu na to koho zrazuje. Osobně bych mnoha z těchto zrádců doporučoval se nad tímto článkem zamyslet, třeba jen v rovině filosofické, možná by jim to bylo ku prospěchu, nebo třeba otevřelo oči.
Mě osobně jenom mrzí, že už nebudu v té době mezi živými, abych si to divadlo mohl vychutnat.

Karel Kopel

 2,170 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat