Reklama

Qui bono?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Jsem sice přísně apolitický a žijící v zahraničí, ale myslím si, že mám nějaké právo se vyjádřit.
Tedy objektivně dne 17.11.1989 byla Československá republika funkčním státem, zcela soběstačným v přežití. Toto nemůže nikdo zpochybnit. Tedy neměli jsme luxus západu, ale měli jsme vše, abychom přežili. Nakonec díky státním normám jsme měli i kvalitní potraviny a techniku. To vše je minulostí.

Mocná ruka trhu z nás vytvořila spotřební osoby, odevzdávající své výdělky několika jedincům, kteří jen přemýšlí, jak z nás vymačkat ještě více. To, že nám nechtějí více platit za naši práci, abychom mohli druhotně jim více odevzdávat je druhá věc i když v zásadě ji nelze oddělit jako skutečnost. Teď si je třeba zrekapitulovat, co máme dnes. NIC.

Ve všem jsme závislí na dovozu, vše bylo demontováno a zničeno. Za jakým účelem? Qui bono? V čí prospěch. Je asi potřeba se vrátit trochu nazpět a začít přemýšlet nad příčinami a souvislostmi. Věci a dění došli příliš daleko a jejich nápravy budou trvat generace. Češi jako národ jsou chytří, neberu jako důkaz první univerzitu v Evropě, ale berunce vzdělání od základního až po vysokoškolské, umíme logicky přemýšlet, máme v národě jedince, kteří jsou génii ve svých oborech. Prodali jsme rodinné zlato i stříbro za shnilé banány a cestování do zahraničí (kam stejně většina nemůže, i když nepotřebuje Výjezdní doložku, protože na to prostě NEMÁ).

Osobně jsem přesvědčen, že i toho 17.11. nedemonstrovalo jen více než jedno procento národa a že pro pád systému nebylo více než deset procent. Ale to se už dneska nikdo nedoví, bohužel. Byli jsme obelháni a zneužiti. Dneska už to chápeme a proto je potřeba se k tomu postavit čelem a konat. Plky z Facebooku, který je účelově cenzurován nám do budoucna nepomohou. Problém vidím spíše v tom, že dnes může na našem území bez jakýchkoliv problémů zasahovat třeba Německá policie anebo cizí armády.

V informovaných kruzích se hovoří o až 600 amerických občanů s výcvikem, podléhajícím velení americké armády, kteří jsou skryti v různých nadnárodních firmách a různých jiných prapodivných postech. Tito jsou schopni okamžitě převzít velení nad vším, co je ochotné je poslouchat. Tedy především nad svým vojskem, které může být velmi rychle přepraveno letecky. Nikomu z vás, drazí čitatelé to nic nepřipomíná? Mě ano, noc z 21. Srpna 1968!!! Jaký je tedy rozdíl? Žádný!!!

Mimoto doporučuji všem vytvořit si účet na vkontakte, sice ho mohou sledovat a být informováni, ale nemohou ho cenzurovat!!

 3,464 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

MANDELA EFFECT

Mandelův efekt (anglicky Mandela effect) je pojmenování pro jev, kdy

 18,817 zobrazení celkem,  26 zobrazení dnes

Číst více »