Reklama

Království křivých zrcadel a boj za rasovou čistotu

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Šílení běloši podporovaní asiaty a černochy vytáhli do boje proti bílé rase. Svůj boj pojali s takovým fanatismem, že by se oddíly SS museli za svoji vlažnou oddanost vůdci stydět. Všichni tito fanatici vzali svůj boj za rasovou čistotu opravdu důkladně. Nyní se má natáčet další zpracování komiksu Hellboy. Bílý britský herec se musel vzdát své role poté, co jeho obsazení vyvolalo na internetu bouřlivé protesty. Postava, kterou měl hrát, tedy Major Ben Daimio je totiž v komiksové předloze asijského původu.
Ve srovnání s těmito bojovníky za rasovou čistotu jsme my ostatní rozené holubičí povahy, které si nechají dělat na hlavu. A za tu svoji vstřícnost a tolerantnost jsme ještě nazýváni rasisty. Nikoho z nás ani nenapadlo protestovat, když v roce 2011 hrál ve filmu Thor roli Heimdalla herec černé pleti Idris Elba.
Heimdall je přitom severský bůh, syn Ódina. A i těm, kdo nedávali ve škole pozor musí být jasné, že ten je rozhodně bělejší než my všichni dohromady.
Dalším takovým příkladem je postava pistolníka Rolanda Deschaina v právě do kin uváděném filmu Temná věž, podle knihy Stephena Kinga. V knize jde o bělocha a hle, na plátně máme černého pistolníka.
Když k tomu připočítáme ty trapné pokusy o černého Julia Caesara, černého prince v pohádce Sůl nad zlato, nebylo by na čase se pořádně ozvat?

 1,491 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 803 zobrazení celkem,  331 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Kaplička….

Věřím, že se mnou budou mnozí z vás souhlasit, že

 804 zobrazení celkem,  332 zobrazení dnes

Číst více »