Reklama

Kdo chce rozbít stát? Kdo usiluje stále o Sudety, chce roztrhnout Čechy s Moravou? Proč někteří Moravané praktikují taktiku Henlainovy strany z 30-tých let?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

Tato problemtika je jedna z hlavních hrozeb, které naší zemi hrozí. Sám se divím, že příklad Savčenkové je tak otevřeně prezentován a že na něj naši lidé nereagují a neslyší. Vždyť i úplnému ignorantovi musí být jasné, že to co má dnes, zítra mít nebude. Jenom velmi málo lidí se udrží na nějakém standardu a všichni dnes lhostejní lidé, co nemají nouzi, si vůbec nepřipouští, jak málo stačí, aby zítra neměli nic, ani práva, ani majetek.
Oni a jejich děti potom nebudou mít vůbec nic, než povinnosti, daně a moderní robotu, bez které nepřežijí, protože jsou závislí na vynucených platbách za elektřinu, vodu, teplo, světlo, hypotéky a za základní a dneš již druhořadé potraviny. Zejména pak na dluhových pastech.
 →
Přijde vám to přitažené za vlasy, přijde vám to jako blbost? Málo se koukáte kolem sebe, vůbec nemyslíte na to co přijde. Kdo si myslí, že žije ve věčném ráji, je poněkud slepý, hloupý nebo minimálně naivní. Svět se mění před očima, hrozby jako muslimáci jsou jen velmi malou součástí změn, které nastanou. Válka není nic tak vzdáleného, aby i idiot nepochopil, že svět se zbláznil a ta válka může být z minuty na minutu a vezme 99% lidí, vezme vše co mají, jak si žijí a přinese naprosté změny v tom co bude vůbec dál.
 →
Příjde vám to možná hloupé přirovnání, ano je jen velmi okrajové, ale kdo dnes z lidí městských aglomerací ví jak chutná skutečné máslo, skutečné mléko, skutečně přírodní dozrálá broskev, skutečné dozrálé třešně, meruňky? Lidé, kteří dnes umí srovnat zdravou potravinu od té průmyslové je čím dál tím méně. Zejména ve městech.
Proč to říkám? Ty změny jsou plíživě všude, ve všech oblastech. Kdo si zatopí, rozsvítí, vykoupe se v teplé vodě bez vypínače? Fajn, civilizace, ale ta závislost na vynuceném prostředí mění svět i lidi. S tím i mění ekonomiku a s tím i mění životní podmínky a hlavně pány nad situací.  Až budou lidé neodtržitelně závislí na všem, pak je jen krůček donutit každého, aby dělal co novodobý otrokářský systém chce. Stačí vypnout knoflík nebo kartu, čip, obstavit bankovní účet a nanajíte se, nevykoupete se, nerozdáte výplaty, do měsíce jste v dluzích, ze kterých se díky zločincům v parlamentu a jejich zákonům nevymotáte.
 →
Nevládnou nám demokraticky zvolení zástupci lidu. To je jen divadlo pro občany. Pracují pro systém. Systém v rukou jejich banksterů a zločinců, co jim slouží. Nikdo z vládnoucích a zákonodárných politických mafií neslouží občanům, od leva do prava, ani Klausové, ani Filipové, ani ODS, ani ČSSD a ani komunisté ani nikdo jiný. Systém je žere jako nenažraná saň. Dokonce i ti co se tam cpou a vehementně tlačí k zákonodárné moci parlamentu nejsou zástupci lidu a občanů, ale jen loutky připravené k tomu, aby populisticky získali moc a svět se točil podle scénáře novodobých otrokářů.
 →
Dokud si lidé sami neuvědomí jednu jedinou a to velmi jednoduchou věc, že sami lidé musí vědět a určit co vlastně chtějí, bez politických zaprodaných mafiánů, bez zájmu lobbyistů, bez nadnárodních korporací a dokud si nevezmou zpět co lidem patří a to je tato zem a stát, který nám má sloužit, žádný populista ani politik nám to nedá. Nedá nám dobrovolně.
 →
Ač se to zdá nemožné, a pokud nechcete občanskou válku, nezbývá než mafii porazit na jejich vlastním divadle, u voleb a to jedině 2/3 většinou, která jediná má právo změnit Ústavu a zákony., Vše ostatní jsou lži a lživé sliby. Koalice to nedokáží, protože si je mafie koupí a rozbije. Jenom čistá občanská zákonodárná většina změní to, co nám bezprostředně hrozí a v čem žijeme. Nepochopíte to? Nevyhnete se občanské válce nebo totálnímu otroctví.
Nechcete to chápat? Potom platí, že máme všichni smolíka.
 →
Nechcete to chápat, že jenom my sami to můžeme změnit? Tak jen se modlete ke svým slibujícím modlám a čekejte, až vás zase podvedou, vymluví se na cokoliv a vlak do stanice „otroctví“ pojede dál. Jenže příští šanci už asi mít nebudete, ani jako suverénní stát, ani jako svobodní občané. K celému můžeme připočíst, že ty samé síly a kruhy aktivují moravský separatismus, postavený na českém šovinismu, čímž vytváří moravský šovinismus. Rozkol na rozkol. Bude tady ČR ještě zítra?
 →
Kolik ze všech těch ublafanejch kecálistů na sociálních sítí a kolik z těch ignorantů reality na svoje vlastní kecy a mudrlanství vsadí svůj krk? Referendum ČSR je občanské hnutí a jako jediné neusiluje o žádná parlamentní koryta, proto se nemusíme snažit se zalíbit, pěstovat populismus a plané sliby. Proto říkáme pravdu, a to nejdříve před vlastním prahem. Přestaňme se chovat jako idioti, jinak to všechno prosereme.
 →
Každej chce být generál. Každej je chytrej jako ruský rádio Jerevan. Říkám, ale jo, proč ne, tak nás ty, každej chytrej, veď, ale běda, jak to prosereš. Kolik z vás bude první v řadě, první na řadě, první na ráně, odpovědný za jediný pokus, který máme? Přihlašte se.
 →
Když poslouchám na sociálních sítích ty všechny přemoudřelé pouliční hlasatele, kecálisty, mudrlanty, promiňte blbce, blbky, idioty stále jen tlachat nebo modlařit. Myslíte si, že revoluce se vyhrávají samy kecáním na facebooku? Myslíte si, že ty politické mafie jsou bezbranné, hloupé nebo že vám cokoliv dají pro vaše hloupé tlachání, rozčilování? Asi vám není ještě tak zle, abyste pochopili, že porazit je znamená být sakra lepší a chytřejší než oni. Máte na to? Ne? Tak se zařaďte. Máte na to? Tak jak to, že už nejste první v řadě a v čele?
 →
Nepěkné, netaktické, ano, hrubé a neomalené. Souhlasím. Taky to není volební kampaň, ale nezbytná pravda. A bohužel smutný příběh, jediný pravdivý. Pokud toto nepochopíme a nezačneme brát věci vážně, pomalu se posunujeme do maléru, ze kterého už nejspíš nepůjde na dlouho ven.
  • Převzato….ze sociálních sítí a jak bohužel pravdivé. Spěte dál, svět se vám mění pod zadkem.
„Podivný případ „Savčenková“ a její obrat proti ukrajinské juntě. Varovala dokonce i prezidenta Zemana, že Česko kvůli Sudetům čeká stejný osud jako Ukrajinu, která přišla o Krym. Proč nenávidí „židáky“ a proč od ní dávají všichni ruce pryč?  VideaZe světaSrp 7, 2017“

Všichni si vzpomínáme, jak ukrajinská pilotka Naďa Savčenková, která byla v Rusku odsouzena za vraždu ruských novinářů na Ukrajině, byla nakonec vyměněna za dva zadržené ruské vojáky na Donbasu. Výměna nebyla nijak překvapivá, dopředu se s tím v podstatě počítalo. Jenže to hlavní překvapení přišlo až po návratu Savčenkové na Ukrajinu. Prezident Petro Porošenko ji nejprve vyznamenal jako hrdinku a jako členka Rady Evropy měla našlápnuto ke slibné kariéře v rámci nejen Ukrajiny, ale i Evropské unie. Po svém návratu na Ukrajinu se však začala chovat velmi podivně. Nejprve vyzvala k normalizaci vztahů s Ruskem a vzápětí k dialogu s povstalci na východě Ukrajiny. S těmi dojednala dokonce v Doněcku propuštění několika ukrajinských vojáků. Na rozdíl od kyjevské vlády se Savčenková nezdráhá vyjednávat s Doněckou a Luhanskou republikou a za tento svůj přístup draze zaplatila.

Naďa Savčenková v době služby v ukrajinské armádě.

Přišla o své místo v Radě Evropy, opustila svoji stranu Vlast a založila vlastní politický subjekt [1]. Jenže po vystoupení v březnu tohoto roku na ukrajinské televizi (video s českými titulky máte v úvodu tohoto článku), kde se pustila do vlivu „židáků“ na politický a ekonomický chod Ukrajiny [2], se začala postupně z médií vytrácet a lidé, kteří ji podporovali, se od ní odvrátili. Premiér Ukrajiny Volodimir Groysman je žid, Porošenkův otec Waltman je žid, Tymošenková je židovka po rodičích atd. Savčenková nesnáší židáky, ale proti etnickým Židům nic nemá. Jinými slovy, vadí jí chazarové, tzv. ukrajinský chazariát. Západ a neziskovky jsou z ní v šoku.

Savčenková dostala v Rusku přístup k informacím o vyšších procesech řízení na Ukrajině.

Zejména potom neziskové organizace v EU, které s ní měly velké plány a dokonce se počítalo s tím, že Naďa Savčenková bude mít turné po českých školách a bude studentům vyprávět o údajné agresi Ruska a o zlém Putinovi. K tomu již ale nedojde. Naďa Savčenková se totiž po svém dvouletém pobytu ve vězení v Rusku změnila, lidé okolo ní říkají, že začala mluvit spisovně, že používá odborné výrazy, že popisuje problémy Ukrajiny z úplně jiné perspektivy než mainstreamová média, a že to vypadá, jako kdyby nebyla dva roky ve vězení, ale na nějaké univerzitě nebo ve studijním kampusu v Rusku. Její příbuzní říkají, že se nikdy o politiku a ani o židy na Ukrajině předtím tak hluboce nezajímala.

Otázkou je, co se stalo s Naďou Savčenkovou v ruském vězení.

Mnoho lidí napadne tzv. přeprogramování myšlení, vymytí mozku, což je ale metoda, která vyžaduje brutální metody a zlomení člověka. Velmi dobře je tento systém popsán v dokumentech MK-Ultra, což byl plán americké CIA na programování vojáků za použití drog a halucinogenních látek. Naďa Savčenková ale změny charakterového chování nevykazuje, chová se stále stejně, pouze se změnilo její zjevné vzdělání o tzv. vyšších procesech řízení Ukrajiny. A tyto informace musela někde získat, nastudovat, někdo jí musel zasvětit a seznámit s celou problematikou. Pokud by ji chtěli Rusové zlomit, vypadala by už tenkrát u ruského soudu jako troska, ale to nenastalo. Byla odbojná, dokonce se vysmívala soudu a na truc držela hladovku. Přesto však po svém propuštění a výměně na Ukrajinu začala ihned prosazovat kroky, ze kterých kyjevské juntě přechází dosud zrak. Získala informace o tom, kdo opravdu řídí Ukrajinu a kdo stojí za jejím rozpadem a rozvratem. Byla opravdu ve vězení, nebo studovala v utajení na ruské elitní škole MGIMO?

Židé okupují 80% pozic v ukrajinské vládě.

V lednu tohoto roku vyslala českému prezidentu Miloši Zemanovi velmi znepokojující vzkaz. Má prý lépe analyzovat hrozby pro Českou republiku [3], jinak země dopadne stejně jako Ukrajina, která přišla o Krym. Savčenková tím varovala Zemana před ztrátou Sudet, o které by mohla Česká republika přijít na základě revizionismu, který povoluje a ukotvuje Lisabonská smlouva a kterou potvrdil i před dvěma týdny soud v německém Mnichově, který zrušil změny stanov Sudetoněmeckého landsmančaftu, kterými se na začátku roku 2016 spolkové sdružení vzdalo majetkových nároků v ČR, v rozporu s ukotvením nedotknutelnosti takového práva, které Němcům zaručují zemské bavorské zákony. Savčenková už v lednu tohoto roku tak věděla, co hrozí České republice. Analýza hrozeb pro ČR se týká především skupiny zrádců národa, kteří se pohybuji ve vrcholných strukturách vlády ČR, parlamentu a senátu. Jde o tzv. revizionisty odsunu Němců z ČSR po II. sv. válce a představují skrytou mocenskou kolonu v řídících strukturách v ČR.

Zeman dostal od Savčenkové varovný signál o hrozbě odtržení Sudet od ČR, všechno do sebe zapadá.

Naďa Savčenková chápe určitou spojitost mezi odtržením Krymu na základě Charty OSN o právu národů na sebeurčení a dopady podpisu Lisabonu pro Českou republiku ve vztahu k Sudetské otázce, před kterou varoval už Václav Klaus a kvůli hrozbě revizionismu odmítal Lisabonskou smlouvu podepsat. Nakonec ji podepsal až ve chvíli, kdy skupina senátorů zvažovala dokonce ústavní cestu k sesazení prezidenta pro zdravotní neschopnost z důvodu psychických problémů, chtěli z Klause udělat nesvéprávného člověka, jako v 50. letech v SSSR byli lidé zavíráni do blázinců, pokud měli jiné politické smýšlení. Kresbu ztělesnění „Ukrajiny“ jako matky země, pro kterou Naďa ráda zemře, ukázala Savčenková u soudu v Moskvě. Druhá skupina senátorů chtěla Klause sesadit pro nečinnost, že porušuje svoji povinnost výkonu funkce, neboť otálením podpisu nekoná. Tlak na podpis Lisabonu byl obrovský, padaly dokonce výhrůžky likvidací politikům, kteří budou dělat problémy. Lisabonská smlouva však ukotvuje balík lidskoprávních paragrafů, kde se mj. nachází i právo na domov. Spolu s paragrafy o majetkových křivdách tak Lisabon otevřel cestu pro návrat nejen majetků sudetských Němců, ale i pro jejich návrat do ČR, pokud na tom budou trvat. De facto by hrozila druhá vlna restitucí majetků, tentokrát ale převáděných z vlastnictví občanů ČR do rukou původních vlastníků, Němců.

Savčenková získala v Rusku ve vězení podezřele mnoho informací o vyšších procesech na Ukrajině, u soudu se smála a provokovala novináře

Proč toto varování před vlivem „židáků“ na chod Ukrajiny a proč výzva ke sledování hrozeb v ČR přichází právě od Savčenkové, ještě nedávno naivní hrdinky ukrajinské armády? V Rusku získala přehled a školení o vyšších procesech řízení. Jejím úkolem je aplikovat své poznatky ve snaze zbavit Ukrajinu vazeb na židovský (chazarský) mocenský konglomerát, který je hlavním motorem Majdanu a všech procesů, které po něm na Ukrajině probíhají. Po převratu a svržení Janukovyče uchopili veškerou moc v zemi tito židé s malým „ž“. Naprosto veškerou moc. Židé ovládají na Ukrajině post prezidenta, premiéra a centrální banku. To jsou hlavní 3 pilíře moci sionismu v každé zemi. Obranu a armádu Ukrajiny začali židé ihned likvidovat po převratu na Majdanu, je to stejný proces jako po roce 1989 v bývalých zemích Varšavské smlouvy. Každý se ptá, jak je možné, že ukrajinská armáda se tak rychle operačně rozpadla?

Tak se podívejte domů, jak rychle se po roce 1989 v těch samých procesech rozpadla ČSLA. Jak byla armáda zmenšena, rozprodána, kasárny opuštěny nebo prodány, stíhačky odeslány do šrotu a dnes si půjčujeme od Švédů Gripeny, sklady zbraní rozprodány do světa a ze čtvrt milionové armády zůstal expediční sbor cca. 12.000 vojáků, z nichž ovšem velká část jsou jen lampasáci a velitelé, zatímco vojáků, kteří opravdu mají roli vojáků do pole, je zhruba 6,500. A to nepočítáme dalších 6.000 civilních zaměstnanců armády. Marionetová armáda, prázdné sklady munice, prázdné sklady civilní obrany, vybuchující muničáky a to málo, co v nich zůstalo.

Naďa Savčenková v Moskvě u soudu.

Taková „toaletní“ armáda nepředstavuje pro židy už žádnou hrozbu. Nehrozí vojenský puč a státní převrat proti židovskému chazariátu u moci, že by vojáci se zvedli a svrhli by vládu, která tuneluje zemi a vyvádí od roku 1989 veškeré majetky ze země ven. Stejný proces probíhá na Ukrajině podle stejné šablony. Nejprve přišel sionisty zorchestrovaný státní převrat, poté bylo dosazeno židovské loutkové vedení, které ihned začalo rozebírat a likvidovat akceschopnost ukrajinské armády na prvočinitele. Jakmile byla úloha armády zničena, začíná proces zákonných změn, který povede k privatizaci majetku Ukrajiny a vytunelování a odvedení ukrajinských zdrojů na západ, stejně jako k tomu došlo v 90. letech v ČR během divoké privatizace a transformace.

Varování z Ukrajiny k Sudetům nelze brát na lehkou váhu!

Proto Naďa Savčenková pochopila, jak tyto procesy fungují a Česká republika je vzorem procesů, které čekají Ukrajinu. Právě proto varovala Miloše Zemana, proto se obrátila právě na něj a nikoliv na jiného českého politika, protože chápe, že právě Miloš Zeman je figurou, která může ovlivnit a zabránit procesům vedoucích k rozbití České republiky. Podívejte se na videa zde, jak se chovají a tváří čeští zrádci na sjezdu Sudeťáků v Augsburgu. Ty procesy byly spuštěny, sudetské nároky jsou na cestě, ale nejprve se utváří informační pole, postupně se obrušují hrany a zmenšuje se v Česku odpor proti myšlence návratu Sudeťáků do Sudet.

Po vzniku Nové Evropy již nebudou existovat státní hranice, takže Sudety budou jako správní území spadat pod Berlín, ale nikomu to v ČR vadit nebude, protože státní hranice uvnitř federalizované Nové Evropy budou zrušeny. Naďa Savčenková tak působí paradoxně v roli opravdové vlastenky, která bojuje za lepší budoucnost Ukrajiny, i když stále mnoho věcí pořád nechápe, protože její představa zrušení politických stran na Ukrajině a nahrazení občanskými hnutími ve stylu Občanského fóra v roce 1990 v ČSSR je silně naivní, protože tato hnutí se musí opírat o občanskou angažovanost zezdola, ke které je občany třeba vychovat, a to je dlouhodobý proces počítaný na dekády. Jinak se z těchto hnutí stanou obyčejné mocenské nástroje elit, jako jsou politické strany.

 

převzato |  Jindřich Tichý|šéfredaktor Občanského Týdeníku|8.8.2017|

 

 

 2,133 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat