Reklama

Příspěvek k událostem v Chomutově….občan, který konal ve veřejném zájmu občanů, zachránil životy a mafie ho chce soudit? NE, je to my, občané nebo oni, mafie? Už stačilo, šmejdi.

AUTOR PŘÍSPĚVKU

 

→ Příspěvek k událostem v Chomutově…. budeme mlčet? Ne, šmejdů už bylo dost.

„Každý zákon má mít svou podstatu, základ toho, co má chránit. To se právničtí studenti učí už v prvním ročníku práv. To jen debilové z řad právníků a politikové snaží kroutit zákony, jak se jim momentálně „korektně“ hodí do politického scénáře. Každý i nevzdělaný smrtelník chápe i bez školy, že  zákon má chránit životy, zdraví a majetek občanů. Pokud je nechrání odporuje podstatě toho zákona. Je tedy selsky řečeno zneužit podle dogmatického výkladu dikce zákona.

Nejedná se o žádnou diskriminaci. Nejedná se o žádnou uměle vytvářenou cikánskou otázku. Jedná se o magora, který chtěl zabít lidi a byl zastaven, aby nemohl zabíjet, zraňovat a ničit. Chlast, drogy ani jeho debilita ho neomlouvá a celé cikánské etnikum, pokud stojí na správné straně, by mělo odsoudit tento čin, jako každý slušný občan této země.

Pokud tak nečiní, poškozují sami sebe především a zařazují se právě na tu stranu, že jsou právem kritizováni a viděni ve světle čehosi, co řádné občany ohrožuje dokonce na životech. Pokud se samo cikánské etnikum neumí postavit na správnou, občanskou stranu, nechovají se jako občané, ale jako občanští diverzanti. Problémy, které se tím stupňují padají potom na jejich hlavu. Vytvoří-li nesmiřitelný společenský boj, je jasné předem, kdo z toho vzejde jako vítěz.“

Budeme jako občané mlčet? Všichni ti, kdož se necháte blbnout v zájmu jedné politické mafie proti druhé politické mafii k pseudo-demonstracím nebo jen cintáte na facebooku, tady jde už o našeho člověka, o jednoho z občanů. Má být obětí dalších mediálních hrátek politických gangsterů a keců o diskriminaci?

Je jedno proč nějaký idiot ožralý, zfetovaný či prostě jen debilní, ohrožoval lidi na životech. Ohrožoval životy lidí a byl zastaven, zastaven občanem, který nekecal, neintrikoval a konal.

→ Podstata a základ práva je jasný. Bez ohledu na debilní výklady pseudo-zákonů politickými šmejdy.


Necháme občana ve spárech zdeformovaných zákonů z dílny našeho nechutného zastupitelského Parlamentu posranců, pracujících stále dál na objednávky politických mafií a zájmových skupin?

→ Je jedno, jestli s námi, s jinými nebo sami, pište články, příspěvky, vylepte letáky, tiskněte si trička, dejte si tu práci, napište osobní písemný dopis a napište sami do Parlamentu, Vládě, prezidentovi, každý sám, tisíce dopisů pošlete, nesbírejte petice, petice je jen jedna a mafie na ní „serou“.

→ Protestujte jak umíte. S jasně zdviženým prstem a heslem.
Politické mafie a soudci, odsoudíte tohoto občana, konajícího při ochraně životů občanů a brzy budete souzeni sami. Pohár přetéká!!

A mediální mafie jděte s manipulacemi „do prdele“, s kecy o diskriminaci. Je to prosté, na jedné straně byl vrah a na druhé straně hrdina, co zachránil lidské životy. Ostatní kecy si nechte do Brusele.

  • Prý říká někdo: „Nemyslím, že je třeba situaci hned dramatizovat. Je vcelku pochopitelné, že v případě střelby s následkem smrti proběhne vyšetřování a střelec je buď odsouzen, nebo osvobozen. Nikdo z nás nezná podrobnosti, nechme to na policii a soudu.“

 

  • Na jakém soudu? Aby v rámci bruselské korektnosti zase postavili věci jinak než jsou? Ten pachatel byl vrah, byl zastaven občanem v zájmu života dalších řádných občanů. To je právní podstata situace. Žádné nechme to na policii a soudech, aby to postavili zase jinak. Žádná cikánská otázka. Otázka zní, žijeme v deformovaném státě se zákony pro otroky, ne pro občany. Ten člověk je občan, je náš, a je třeba mafiím dát jasně najevo, že tentokrát už neprojdou. Žádnou seriozní policii ani soudy tu nemáme. Seriozní policisté i soudci musí mlčet, protože by je někdo zametl a moc silových složek uplatňuje mafie. Tedy i slušní soudci a policisté potřebují podporu, aby přestali konat jako biřicové vládnoucího hnusu, znasilňující jak občany, zákony i silové složky.

 

Předseda hnutí Referendum ČSR … zcela nekorektně.

Přátelé i odpůrci, sdílejte každý na svém profilu, prolomte cenzuru facebooku, podpořte občanského hrdinu, který zachraňoval lidské životy.

Exkluzivní informace zevnitř: V Chomutově to byl regulérní teroristický útok, hrdina přesto míří do vazby. Cikanizace české politiky dosahuje vrcholu, na kauzu jsme upozornili i ruská a americká média. Lakmusový papírek demokracie páchne žumpou a lidé si pořizují zbraně na Darknetu. Bude líp?

 

→ Adresa:
Parlament České republiky
Poslanecká sněmovna
Sněmovní 4
118 26 Praha 1 – Malá Strana
posta@psp.cz

→ Adresa:
Kancelář prezidenta republiky
Hrad I. nádvoří č. p. 1
Hradčany
119 08 Praha 1
posta@hrad.cz

→ Adresa:
Senát
Valdštejnské náměstí 17/4
Praha 1, 118 01

→ Adresa:
Úřad vlády České republiky
nábřeží Edvarda Beneše 4
Praha 1 – Malá Strana
PSČ 118 01
edesk@vlada.cz

(šmejdi ve vládě přijímají na tento email jen elektronicky podepsané zprávy)

→ Adresa:
Ústavní soud
Joštova 8, 660 83 Brno 2
podani@usoud.cz
Datová schránka: z2tadw5

→ Adresa:
Ministerstvo vnitra
Nad Štolou 3
poštovní schránka 21
170 34 Praha 7
posta@mvcr.cz
Datová schránka: 6bnaawp

šéfredaktor a předseda hnutí Referendum ČSR

Jindra Tichý st.

Exkluzivní informace zevnitř: V Chomutově to byl regulérní teroristický útok, hrdina přesto míří do vazby. Cikanizace české politiky dosahuje vrcholu, na kauzu jsme upozornili i ruská a americká média. Lakmusový papírek demokracie páchne žumpou a lidé si pořizují zbraně na Darknetu. Bude líp?

 2,167 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat