Reklama

Žijeme v marastu vládnoucích politických mafií. Budeme dál volit politické mafie? To by udělal jen blbec. Jsme snad blbci?

AUTOR PŘÍSPĚVKU

Hrdinové mlčí. V historii je poučení.

Za 2. světové války šli, když bylo třeba, šli na východní i západní frontu a bojovali s nepřítelem. Mlčeli a konali, bojovali a umírali. Nefňukali a ačkoliv se zdála situace beznadějná, konali a vyhráli. Nediskutovali o tom, že něco nejde.

Za knížete Boleslava šli a bojovali. Spojovala je jediná myšlenka boje proti útlaku. Vyhnali Sasy i Bavory, kteří pod ochranou církve chytali Slovany do otroctví. Šli, vyhráli a vybudovali na 4 desítky let slovanské knížectví, nejsilnější v celé Evropě a naučili Evropu i Maďary respektu. Nediskutovali o tom, že něco nejde.

Za Jana Žižky šli a bojovali, když křížové výpravy cizáků u nás chtěli pálit a poroučet. Spojovala je jediná myšlenka, boj o život, existenci a práva ve své zemi. Šli a ačkoliv se zdála situace beznadějná, konali a vyhráli. Nediskutovali o tom, že něco nejde.

Šli a bojovali proti nadvládě Habsburků, hádali se jako koně, rozděleni politikou církví katolické a protestantské, spojit se neuměli a nespojovala je jediná myšlenka. Bojovali, prohráli a hlavu na špalek položili na Staroměstském náměstí. Protože stále diskutovali o tom, jak, s kým a proč, bez osobní obětavosti.

V roce 1848 šli a bojovali na barikádách v Praze, prohráli, protože nespojili společnou myšlenku celou zemi, bylo jich pár a povstání neřídili, byla to divoká revoluční vlna bez organizace. Bojovali, většina diskutovala o tom, že něco nejde a prohráli.

V roce 1918 prosadila malá skupina lidí s organizací a podporou legionářů vznik Československa. Spojovala je jediná myšlenka, touha mít zase vlastní stát, důstojné podmínky řídit své vlastní osudy a rozpadající Rakousko-Uhersko porazili. Nehádali se, měli společnou myšlenku a vyhráli.

V roce 1948, ačkoliv se jednalo o komunistický převrat a komunisté z toho posléze udělali, to co následovalo, většina lidí měla společnou myšlenku, šla a prosadila si ji. Není to obhajoba komunismu, ale poukázání opět na to, že v jednotě většiny je síla, která umí prosadit svou vůli. Nediskutovali o tom, že něco nejde.

V roce 1968 se rvala jedna banda kolaborantských komunistů se západem s  druhou bandou kolaborantských komunistů s východem. Rvali se jako koně o moc a občané této země prohráli. Hádali se, neměli společnou myšlenku a prohráli.

V roce 1989 lidi spojila společná myšlenka, že už komunistů bylo dost. Byli jednotní, měli společnou myšlenku a vyhráli. Nemohli tušit, že převlečení kolaboranté v čele s Havlem si s komunisty rozdají karty a zlikvidují tuto zemi a národ. 27 let po nich tráva neroste.

V roce 2003 jsme nebyli jednotní a díky tomu nás kolaboranté za asistence převlečených komunistů zavlekli do područí cizí moci referendem do Evropské Unie a následného marastu, ve kterém žijeme do dnešních dnů. Vládnou nám korporace a Brusel se žebráckými platy, ostudnými důchody, exekucemi a životními podmínkami na pokraji společnosti. Hádali jsme se, neměli jsme společnou myšlenku a prohráli.

V roce 2017 máme možná poslední šanci zachránit náš národ, sami sebe, odmítnout multikulturní hnus, islám a imigranty, společenskou a sexuální dekadenci, bídu a živoření, stupidní celebrity a prolhané politiky. Máme možná poslední šanci opravit tento náš stát a vrátit ho občanům, vzít si ho zpět z rukou vlastizrádců, kolaborantů, banksterů a politických mafií.

Když to neuděláme, tak i ti z nás, co se ještě dnes mají zajištěnu nějakou existenci, budou v brzké době jen žrádlem pro nenažranou fašistickou saň banksterů Světa, válce proti Rusku, v rukou neziskovek, EU, Bruselu, závislí na vládnoucích politických mafiích a kolaborantech. Budeme jednotní?

Myslíte si, že je to legrace, co se kolem nás děje? Chápeme, co hrozí nám i našim dětem? Budeme jednotní? Jenom vrácení naší země, státu do našich rukou, jenom znovuvytvoření soběstačnosti a silného občanského státu a náprava devastace naší země nám může pomoci.

Máme tuto společnou myšlenku? Jenom vyhození všech politických mafií z parlamentu a převzetí zákonodárné moci nám může přinést vítězství. Jenom síla občanů dokáže do zákona prosadit trvalý zákaz imigrantů a islámské invaze, okamžité vyhoštění a znovu vytvoření armády ČR, aby nás byla schopna bránit. Jinak to nejde. Budeme jednotní?

Budeme jednotní nebo budeme frustrovaně cintat na sociálních sítích, na Facebooku, jak něco nejde? Budeme povykovat po pár stovkách lidí na náměstích jen proto, aby se politické mafie měli čemu smát?

Budeme jednotní anebo budeme usilovat každý o ten zbytek parlamentních křesel, mafiánské drobné almužny za 1,5%, které nám mafie nechává na hraní?

Je to tak těžké říci, už žádné politické mafie? Nebo je to tak nepředstavitelné, že nikdo jiný než mafie neumí vymyslet, co bude dál? To si může myslet jen blbec, kolaborant, politický mafián nebo populistický křikloun do mikrofonu na náměstí, kterému jde o pouliční slávu nebo svoje křeslo, nikoliv o osudy našich dětí.

Musíme vědět, co změníme, jak to změníme, komu a čemu se budeme muset i nadále bránit. Budeme jednotní nebo prohrajeme?

Na výhru stačí jednota ve vhození lístku do urny a hodit hlas samo sobě, občanskému hnutí, domluvit se se sousedy, zajímat se. Nebo se snad neumíme domluvit? Budeme se zase jako v historii dohadovat raději o blbostech a hledat důvody, proč nechceme vyhrát?

Budeme hledat nesmyslné argumenty a pochybovat? Ta fajn, pochybujme, a hoďme tam vlka s naivní vírou, že vlk nás nesežere. Chyba je v systému, ten systém je třeba zrušit. A to lze jen jednotou 2/3 hlasů.

– Je tak těžké napsat do Ústavy jednu větu? „Každý ilegální imigrant bude nejdéle do 7 dnů vyhoštěn?“

– Je tak těžké napsat do Ústavy ? „Ruší se zkorumpovaná parlamentní demokracie a politické strany?“

– Je tak těžké napsat do Ústavy ? „Občané volí v referendu zákony, prezidenta, okresní hejtmany a starosty?“

– Je tak těžké napsat do Ústavy ? „Občané odvolává v referendu zákony, prezidenta, okresní hejtmany a starosty?“

– Je tak těžké napsat do Ústavy? „Zavádí se zemský systém prezident, okresní hejtman, starosta?“

– Je tak těžké napsat do Ústavy jednu větu? „Každý veřejný činitel je trestně i hmotně odpovědný?“

– Je tak těžké napsat do Ústavy? „Práva občanů v Ústavě, vymahatelnost ústavy je chráněna zákonem?“

– Je tak těžké napsat do Ústavy? „Ruší se mafiánské ekonomické zákony, stop banksterským penězovodům?“

– Je tak těžké napsat do Ústavy? „Stát se musí ekonomicky chovat se ziskem ve prospěch občanů, nikoliv Bruselu?“

– Je tak těžké napsat do Ústavy ? „Občan je spoluvlastníkem státu a povinného zisku, má nárok na občanský podíl?“

Že ten občanský důchod-podíl pro každého nejde? Že je to blbost? A to, aby banksteři, korporace a politické mafie ten podíl kradly, to jde? Ale prý to nejde, říkali ekonómové, sloužící banksterskému systému. Tak fajn, my říkáme, že to jde.

My říkáme, že banksterský systém z této země vysává mimo státní rozpočet nejméně 100 bilionů korun ročně. A nebojte, umíme počítat, bilion je podle velké matematické soustavy 1000 miliard, milion milionů.

Dobré, že? Když státní rozpočet v tomto banksterském systému je 1,3 bilionu. Už víte, kde berou korporace, banksteři, Evropské Unie a Brusel své biliony EUR?

– Je tak těžké napsat do Ústavy ? „Stop EU, Bruselu, imigrantů, banksterů i kolaborantům?“

Tak jak? Budeme jednotní nebo budeme fňukat, že něco nejde? Přitom se stačí rozhodnout u volební urny, ani jeden hlas ani jedné politické mafii. Tím mafie skončili.

Tak jak? Budeme jednotní nebo budeme fňukat, že něco nejde? Přitom se stačí rozhodnout u volební urny, všechny hlasy jednomu společnému občanskému hnutí s přesným programem, jak to bude dál.

Referendum ČSR

 • vyhrát volby 2/3
 • změnit ústavu, zákony
 • zrušit nesmyslné zákony
 • stabilizovat hodnotu státní měny a hodnotu práce
 • zavést přímou demokracii a zrušit politické strany
 • zavést zemský systém, zvolit si prezidenta, okresní hejtmany a starosty
 • zavést občanský důchod (podíl, renta na povinném státním ziskovém rozpočtu)
 • zrušit všechny úplně daně, nepřímé daně, poplatky a jiné vysavače
 • zavést 2 jediné daně, daň občanskou a daň z příjmu
 • zajistit státní rozpočet aby stačil na náklady a zisk
 • zavést odpovědnost policie Ústavě a právům občana
 • obnovit Armádu ČR tak, aby nás byla schopna ubránit
 • zavést špičkové zdravotnictví zdarma na každém okrese
 • vrátit práci na venkov a vytvořit potravinovou soběstačnost
 • zajistit právní a soudní systém tak, aby byl spravedlivý a poctivý
 • opravit školství, aby naše děti nebyly deformovány multi-kulturní a sexuální dekandencí
 • obnovit podporu rodin
 • obnovit národní povědomí národa a myšlenky, stát má sloužit svým občanům
 • stop parlamentnímu zákonodárství s ústupkem, že nám nechají hlasovat o pár vybraných tématech.
 • plnou zákonodárnou moc v rukou občanů – úplné referendum občanů

 

 

 1,915 zobrazení celkem,  1 zobrazení dnes

Sdílet příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Mohlo by vás zajímat

BLOGY AUTORŮ

Přiletěl oknem….

Jednoho deštivého odpoledne v září roku 1928 pracoval skotský bakteriolog

 5,630 zobrazení celkem,  1,489 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY OBČANSKÝ PARLAMENT

Vlastenčení…

Na úvod se s vámi podělím o jeden citát, který

 17,417 zobrazení celkem,  812 zobrazení dnes

Číst více »
BLOGY AUTORŮ

Přiletěl oknem….

Jednoho deštivého odpoledne v září roku 1928 pracoval skotský bakteriolog

 5,631 zobrazení celkem,  1,490 zobrazení dnes

Číst více »